Aby dodać komentarz lub ocenę opinii musisz być zalogowany. Zalogować się możesz korzystając z formularza na górze strony.
Proszę czekać...
Wiadomość została wysłana
|
|
obserwacji: 13
|
|
Sosnowiec
opiniuje od 10/06/2009
|
|
|
Ocena autora:
|
|
+3
|
Data dodania: 28/10/2009
|
| Lokalizacja: |
Sienkiewicza, Sosnowiec, woj. śląskie
|
|
W związku z tym, iż dostałam informacje o aktualnej promocji w sklepie Cubus, postanowiłam sprawdzić i udałam się po pracy na zakupy do sklepu Cubus, znajdującego się w CH Plaza w centrum Sosnowca. Samochód zaparkowałam na parkingu podziemnym. Parking jest dwupoziomowy i zawsze można znaleźć wolne miejsce. Przed wejściem do sklepu w witrynach okiennych wisiały plakaty informujące o promocji. Przecenione towary wystawione były na środku sklepu. Wszystkie ciuchy były ułożone bądź powieszone, ogólnie był porządek i z łatwością można było obejrzeć dostępne artykuły. Personel na sali na bieżąco układał towar. Wybrałam sobie kilka ciuchów i udałam się do przymierzalni. W ciągu całej mojej wizyty nikt nie zapytał mnie czy potrzebuje pomocy. W przymierzalni było dużo pozostawionych przez klientów ciuchów. Po wybraniu kilku towarów udałam się do kasy, w kolejce czekałam około 5 minut, przede mną były dwie osoby. Obsługująca mnie kasjerka była miła i sympatyczna. Podczas obsługi zaproponowała mi zakup rękawiczek w promocji.
Data obserwacji: 28/10/2009 |
pokaż na mapie
|
|
|
Pokaż obserwację znajomym!
|
|
| Czy zgadzasz się z tą opinią? |
|
|
odpowiedź firmy:
|
Dziękujemy za zgłoszenie obserwacji na temat naszej firmy.
Z uwagą analizujemy opinie klientów i staramy się wyciągać z nich wnioski. Po analizie zgłoszonego zagadnienia udzielimy szerszej odpowiedzi.
|
| |
| |
Komentarze