Restauracja PIU Bielany Wrocławskie - o właścicielu, który nie przyjmuje krytyki

Restauracja PIU w Bielanach Wrocławskich przeżywa chyba jeden z najgorszych okresów w swojej historii. Na niechlubną sławę restauracji zapracował sam właściciel, który pokazał, że ma niezwykle duży problem z przyjęciem negatywnych opinii od swoich klientów. 

 

Restauracja PIU' Bielany Wrocławskie - o co całe zamieszanie? 

Od kilku tygodni w Internecie można zaobserwować wylew negatywnych opinii dotyczących jakości obsługi w restauracji PIU w Bielanach Wrocławskich. Klienci restauracji nie tylko mają problem z wysokimi cenami dań (nazywając je dosłownie „drogim kiczem”) oraz ich jakością, ale przede wszystkim z samym właścicielem lokalu, który w sposób ironiczny i kąśliwy odpowiada na uwagi gości.  Pod jedną z  niepochlebnych uwag zamieszczoną przez klienta restauracji PIU, właściciel napisał komentarz, że ma ogromną nadzieję, że nie będzie musiał gościć go więcej w swojej restauracji. Gdyby tego było mało, dalej stwierdził, że jeśli przyjdzie mu do głowy pomysł, żeby raz jeszcze odwiedzić restaurację PIU, to powinien od progu rzucić hasło „chcę się nażreć” – i wtedy zostanie podany mu bochenek chleba zatopiony w głębokim oleju - bo ponoć do takich dań właśnie przywykł komentujący klient. 

Komentarz właściciela rozpoczął falę komentarzy Użytkowników, którzy bardzo chętnie opiniowali wrocławską restaurację. Po każdej kolejnej opinii, właściciel restauracji, który podpisywał się własnym imieniem i nazwiskiem coraz śmielej ubliżał komentującym, odnosząc się do ich wyglądu i zachowania oraz określając ich niewybrednymi epitetami. Miesiąc temu właściciel obraził Ukraińskiego gościa słowami: „z którego zmywaka uciekłeś?”.  

 

Restauracja PIU - opinie na portalu Jakości Obsługi 

Użytkownicy portalu Jakości Obsługi już w 2010 roku skarżyli się na obsługę lokalu oraz jakość podawanych dań. Restauracja, zdecydowanie zajmuje jedno z czołowych miejsc w niechlubnym rankingu najgorzej ocenianych restauracji na portalu, posiadając jedynie 0,5 gwiazdki na 5 możliwych. 

 

Sprawdź opinie o restauracji PIU na portalu Jakości Obsługi>> 

 

opinia-piu-jakosc-obslugi

 

W rozmowie z portalem NaTemat restaurator przyznał, że opinie osób, które nie znają się na jedzeniu i jadają w "spelunach" - jak nazwał wrocławskie burgerownie - nie są dla niego istotne i nie stanowią żadnego punktu odniesienia. 

Pytanie w takim razie dlaczego nie puści ich mimo uszu, tylko daje się podpuszczać? 

 

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu >> 

Twoja opinia się liczy!

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja - dołącz do programu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem