Witaj na nowym portalu Jakości Obsługi!

Po wielomiesięcznej, intensywnej pracy, i ogromnej ilości wypitej kawy, nadszedł dzień, w którym możemy pochwalić się efektami – Witaj na nowym portalu Jakości Obsługi. Zobacz jak przez ten czas zmienialiśmy się dla Ciebie!  

 

Budujemy jakość  

Aby strona lepiej działała znacząco „odchudziliśmy” grafikę na rzecz treści. Portal stał się bardziej czytelny i w pełni dostosowany do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Ponadto, zastosowaliśmy kilka mechanizmów, które mają na celu przyspieszenie ładowania portalu. Teraz strona otwiera się bardzo szybko, a Ty możesz błyskawicznie sprawdzić interesującą Cię opinię lub dodać własną!

 

Łatwiejsze dodawanie opinii

Od teraz nie musisz zakładać konta, by móc dodać swoją opinię. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Dodaj opinię”, wyszukasz firmę, która Cię interesuje, dokonasz oceny i podasz swój adres mailowy. Na podany przez Ciebie adres przyjdzie wiadomość z tokenem, który pozwoli Ci przenieść się do Twojego profilu i w łatwy sposób go edytować.

 

Poradniki Jakości Obsługi – stałe źródło wiedzy!

Chciałbyś sprawdzić ranking najlepszych serwisów samochodowych w danej miejscowości albo dowiedzieć się, w której piekarni możesz kupić najlepsze pieczywo? Nie wiesz który sklep budowalny odznacza się najwyższą jakością obsługi, a pracownicy służą radą i fachową opieką? A może chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat obsługi klienta? Zajrzyj do zakładki Poradniki Jakości Obsługi.

 

Kategorie

Chcesz znaleźć firmę i dodać opinię na jej temat, ale nie pamiętasz dokładnej nazwy? Skorzystaj z zakładki „Kategorie”. Znajdziesz tam firmy, które zajmują się m.in. edukacją, turystyką, zdrowiem, urodą, gastronomią czy rozrywką. To w jaki sposób te kategorie będą wyglądać, zależy tylko do Ciebie. Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię przedsiębiorstwa to dodaj je samodzielnie.

 

Zbuduj świat polecanych firm

Nasz portal istnieje dzięki Tobie i dla Ciebie. Dlatego, samodzielnie możesz dodawać i edytować firmy, które są na naszym portalu. W jaki sposób? Wpisz nazwę firmy, lokalizację oraz przyporządkuj do niej odpowiednią kategorię. Jak widzisz, wystarczą 3 informacje, aby profil firmy zaistniał na naszym portalu!

 

Lokalizacja

Wychodząc Wam naprzeciw postanowiliśmy znacząco ułatwić wyszukanie firm, które znajdują się w pobliżu Ciebie. Wystarczy, że wpiszesz nazwę firmy, która Cię interesuje i zaznaczysz lokalizację. Po kliknięciu „filtruj’ Twoim oczom ukażą się tylko te opinie, które dotyczą sklepów lub firm znajdujących się w pobliskim sąsiedztwie.

 

Pytania?

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz podzielić się z nami swoją opinią na temat funkcjonowania nowego portalu - napisz do nas na adres mailowy: kontakt@jakoscobslugi.pl lub znajdź nas na Facebooku! Czekamy!

Twoja opinia się liczy!

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja - dołącz do programu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem