ENEL-MED

(4.13)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (501 z 703)

Miałam przyjemność robić...
Miałam przyjemność robić badania wstępne do pracy w kilku innych prywatnych sieciach, ale nigdy nie wystawiłam opinii - po prostu badania (do pracy biurowej i obsługi telefonicznej klienta) zajmowały góra dwa dni. Tymczasem tutaj... Na badania wstępne umówiłam się telefonicznie na początku miesiąca, okazało się że najwcześniejszy termin to 29, czyli kilka dni przed rozpoczęciem pracy, wizyty zostały rozłożone na dwa dni - w piątek pobranie krwi, w poniedziałek audiogram, laryngolog ekg i lekarz orzecznik. Konsultantka wspomniała, że nie ma wolnego miejsca u laryngologa, ale "przekaże prośbę do oddziału, skontaktujemy się z panią". Ok, byłam w piątek na pobraniu krwi, a wracając dostałam wiadomość z informacją o planowanej wizycie w sobotę - z racji tego, że w SMSie była wskazana placówka ponad trzydzieści kilometrów od mojego miejsca zamieszkania, zadzwonilam na infolinię, żeby się upewnić, a tam konsultantka powiedziała, że to nie pomyłka, tak zostałam zapisana i powinnam iść. Oczywiście, lekarz nawet nie chciał ze mną rozmawiać, bo nie miałam wykonanego audiogramu, który dalej był zapisany na poniedziałek. Kolejny kontakt z infolinią, pani obiecała przekazać sprawę do "oddziału", w celu pilnego wyjaśnienia, miałam czekać na telefon z wyjaśnieniem, czekam do tej pory. Wyobraźcie sobie państwo, że gdyby nie to, że w poniedziałek zlitowała się nade mną pani laryngolog, i przyjęła mnie, mimo że nie byłam zapisana, zwyczajnie nie mogłabym dostarczyć pracodawcy orzeczenia. Zmarnowany czas, pieniądze, nerwy, już nie mówiąc o tym, że mogłam stracić pracę, na której bardzo mi zależało. Pomijam już historię o tym, że pani orzecznik na wizycie nie zorientowała się że ma w komputerze otwartą kartę innego pacjenta, bo spędziła kilka minut mówiąc, że potrzebuję badań w ciemni i planuję być kierowcą. Nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z tą firmą.

Klient_RMEtr

30.08.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Chciałbym powiedzieć, ze...
Chciałbym powiedzieć, ze to chyba jedyna placówka medyczna , w której z przyjemnością czeka się na infolinii. Bardzo dobra i fachowa pomoc całego personelu , czekam na badania , wiem , ze nie mam się czego obawiać

Crazy

26.08.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Dodzwonilem się do...
Dodzwonilem się do przychodni enel med , co prawda musiałem czekać kilka minut na infolini , ale nie było tragedii . Pani rejestratorka szybko znalazła najbliższy termin badania na cito , wyjaśniła jeszcze raz na czym będzie to polegać oraz przypomniała o dodatkowych badaniach przed rezonansem . Bardzo miła obsługa i przyjazna , polecam oddziały w Gdańsku ;)

Crazy

09.08.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i rzetelna obsługa. Konsultanci są pozytywnie nastawieni do pacjenta. Dostępność terminów jest zadowalająca.

Kient_mmf5

12.03.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
1. Personel uprzejmy 2....
1. Personel uprzejmy 2. Pani z rejestracji zaprosiła mnie i przywitała się. 3. Poprosila o dokument w celu weryfikacji tożsamości 4. Wskazała odpowiedni gabinet oraz drogę 5. Lekarz diagnosta uprzejmy i rzeczowy 6. Badanie USG nie trwało długo 7. Dostalam wydruk oraz opis badania. 8. Lekarz odpowiedzial na moje pytania 9. W placówce panował porządek 10. Wizyta przebiegla szybko i sprawnie. Zgodnie z umówioną wcześniej godziną

Niezweryfikowany Klient_Kdyh

02.01.2022

Placówka

Warszawa, ul. Malborksa 47

Nie zgadzam się (0)
Bardzo profesjonalna i...
Bardzo profesjonalna i szybka obsługa. Godna polecenia!

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa recepcyjna...
Miła obsługa recepcyjna jak również na call center. Pracownicy starają się znaleźć dogodny termin wizyty dla pacjentaz

Niezweryfikowany Klient_uh12

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Aplikacja do umawiania...
Aplikacja do umawiania wizyt działa bezproblemowo, wszystko w jednym miejscu, na bieżąco mogę panować i odwoływać wizyty bez konieczności oczekiwania na połączenie. Super

Niezweryfikowany Klient_hECB

24.11.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Po raz kolejny...
Po raz kolejny się rozczarowałam firmą Enel-med, pomimo umówienia wizyty telefonicznie, otrzymania dwóch wiadomości potwierdzających, również w dniu wizyty, na miejscu dowiedzialam się, że to pomyłka i żaden lekarz tej specjalności w tym dniu nie przyjmuje. Dodam, że czekałam długo na tą wizytę, jechałam daleko do placówki, wcześniej zwalniajac się z pracy,a żadna Pani z recepcji nawet nie przeprosiła i nie pomogła znaleźć kolejnego szybkiego terminu, polecając mi infolinię. Na pewno nigdy już nie skorzystam z usług Enel med i wszystkim będę to odradzać.

Niezweryfikowany Klient_WQrC

19.11.2021

Placówka

Kraków, ul. Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Dobre rozwiazanie
Dobre rozwiazanie

Niezweryfikowany Klient_bZkR

29.07.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Wizyta ok
Wizyta ok

niezalogowany-uzytkownik

29.07.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Prawidlowa diagnoza
Prawidlowa diagnoza

Niezweryfikowany Klient_i1AX

29.07.2021

Placówka

Katowice, ul. Chorzowska

Nie zgadzam się (0)
Rzeczowo i kompetentnie.
Rzeczowo i kompetentnie.

niezalogowany-uzytkownik

29.07.2021

Placówka

Kraków, ul. Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Bez uwag
Bez uwag

Niezweryfikowany Klient_onVk

21.06.2021

Placówka

Katowice, ul. Ligocka

Nie zgadzam się (0)
Poziom obsługi pacjenta...
Poziom obsługi pacjenta począwszy od rezerwacji wizyty, samego jej przebiegu po opiekę i pomoc udzielaną przy pomocy telekonsultacji jest na poziomie którego tylko szukać w większości prywatnych placówek.

Klient_dJMn

18.06.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Super stomatolog
Super stomatolog

Niezweryfikowany Klient_Befo

16.06.2021

Placówka

Łódź, ul. Drewnowska 58

Nie zgadzam się (0)
Bardzo rzeczowe podejście...
Bardzo rzeczowe podejście do zgłoszonego problemu

Niezweryfikowany Klient_TF0F

16.06.2021

Placówka

Warszawa, al. Solidarności 128

Nie zgadzam się (0)
Umówiłem się na...
Umówiłem się na wizytę w 2 celach: - badania i zalecenia po przebytym COVID - bilans zdrowotny (badania / zalecenia) po 40 roku życia W przypadku pierwszym: "ja nie wiem, jak mam pana zbadać. Nic nie wiem o tej chorobie" albo "te szczepionki to międzynarodowy ekperyment medyczny - są nieprzetestowane i niezbadane" W przypadku drugim: "przepiszę panu skierowanie na badania, ale jak wypadną dobrze, to proszę do mnie już nie przychodzić"

Niezweryfikowany Klient_kNLe

22.04.2021

Placówka

Warszawa, ul. al. Jana Pawła II

Nie zgadzam się (0)
Wykonywałam Enel-med rezonans...
Wykonywałam Enel-med rezonans magnetyczny kolana mojej córki. Rezonans został wykonany na opis czekałam ponad 3 tygodnie. Opis badania w pierwszym zdaniu zawierał informację, iż nie została naruszona ciągłość wiązadła w kolanie. Niestety po 4 miesiącach ciągłego bólu oraz wizytach u ortopedów z NFZ, którzy opierali się na opisie badania zaczęłam szukać pomocy w prywatnej służbie zdrowia. Okazało się, iż wiązadło jest zerwane i wymaga operacyjnej rekonstrukcji oraz długotrwałej rehabilitacji. Zgłosiłam reklamację w ENEL-MED. W odpowiedzi otrzymałam pismo bagatelizujące znaczenie błędnego opisu badania, stwierdzające że nie miał on wpływu na zdrowie mojej córki oraz, uwaga, że diagnostyka urazu kolana u dzieci (córka ma 16 lat i jest większa ode mnie) jest trudna więc firma nie widzi problemu w błędnym opisie oraz podstaw aby ponieść konsekwencje błędu lekarza zatrudnionego do wykonywania opisów. Nie zostałam nawet przeproszona za błąd. Moje odwołanie zostało odrzucone. Za badanie z opisem zapłaciłam 460 zł. Gdyby nie było lock downu kolano córki, które wg. opisu było zdrowe narażone byłoby na dalsze uszkodzenia chociażby na lekcjach w.f. Szczerze odradzam usługi tej firmy

Niezweryfikowany Klient_6HxS

14.04.2021

Placówka

Katowice, ul. Ligocka

Nie zgadzam się (0)
Firma absolutnie nie...
Firma absolutnie nie zapewnia wizyt u lekarzy. Mój przykład wizyta u laryngologa skierowanie naTK zatok wykonane i brak możliwości kontaktu z lekarzem kierującym co dalej, mało tego brak możliwości konsultacji z jakimkolwiek laryngologiem w Krakowie do końca roku. No comment.

Klient_K2DW

13.04.2021

Placówka

Kraków, ul. Pawia 5

Nie zgadzam się (0)

ENEL-MED

Firma ENEL-MED świadczy usługi medyczne na terenie całego kraju. W skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej oraz sportowej. Na chwilę obecną ENEL-MED zatrudnia ponad 1800 lekarzy pracujących w 60 specjalizacjach oraz obsługuje 700 tys. pacjentów. Firma w swojej ofercie posiada również pakiety medyczne dla firm z których korzysta już ponad 5000 przedsiębiorstw.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż ENEL-MED?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Miałam przyjemność robić...
Miałam przyjemność robić badania wstępne do pracy w kilku innych prywatnych sieciach, ale nigdy nie wystawiłam opinii - po prostu badania (do pracy biurowej i obsługi telefonicznej klienta) zajmowały góra dwa dni. Tymczasem tutaj... Na badania wstępne umówiłam się telefonicznie na początku miesiąca, okazało się że najwcześniejszy termin to 29, czyli kilka dni przed rozpoczęciem pracy, wizyty zostały rozłożone na dwa dni - w piątek pobranie krwi, w poniedziałek audiogram, laryngolog ekg i lekarz orzecznik. Konsultantka wspomniała, że nie ma wolnego miejsca u laryngologa, ale "przekaże prośbę do oddziału, skontaktujemy się z panią". Ok, byłam w piątek na pobraniu krwi, a wracając dostałam wiadomość z informacją o planowanej wizycie w sobotę - z racji tego, że w SMSie była wskazana placówka ponad trzydzieści kilometrów od mojego miejsca zamieszkania, zadzwonilam na infolinię, żeby się upewnić, a tam konsultantka powiedziała, że to nie pomyłka, tak zostałam zapisana i powinnam iść. Oczywiście, lekarz nawet nie chciał ze mną rozmawiać, bo nie miałam wykonanego audiogramu, który dalej był zapisany na poniedziałek. Kolejny kontakt z infolinią, pani obiecała przekazać sprawę do "oddziału", w celu pilnego wyjaśnienia, miałam czekać na telefon z wyjaśnieniem, czekam do tej pory. Wyobraźcie sobie państwo, że gdyby nie to, że w poniedziałek zlitowała się nade mną pani laryngolog, i przyjęła mnie, mimo że nie byłam zapisana, zwyczajnie nie mogłabym dostarczyć pracodawcy orzeczenia. Zmarnowany czas, pieniądze, nerwy, już nie mówiąc o tym, że mogłam stracić pracę, na której bardzo mi zależało. Pomijam już historię o tym, że pani orzecznik na wizycie nie zorientowała się że ma w komputerze otwartą kartę innego pacjenta, bo spędziła kilka minut mówiąc, że potrzebuję badań w ciemni i planuję być kierowcą. Nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z tą firmą.