HOTEL "MAZURY"

( 5.00 )

Opinie (2)

Super

Bardzo dobra obsługa. Sprawiają, że goście czują się znakomicie. Wysoki standard. Gorąco polecam.

Zadzwoniłem w celu rezerwacji pokoju na weekend czerwcowy

Zadzwoniłem w celu rezerwacji pokoju na weekend czerwcowy. Pracownica hotelu była bardzo miła i poinformowała mnie o wszelkich warunkach rezerwacji. Po ok. godzinie zadzwoniłem ponownie żeby przedłużyć pobyt o jeden dzień. Pani przyjęła moją rezerwację. Za chwilę jednak oddzwoniła do mnie informując mnie, że niestety ten dodatkowy dzień nie jest pewny ze względu na wcześniejsze rezerwacje. Pani przeprosiła mnie za zaistniałą sytuację. Strona www hotelu jest bardzo przejrzysta, łatwo jest na niej znaleźć różne interesujące informacje.

Odwiedzałeś ostatnio HOTEL "MAZURY"?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(4.50 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem