SKLEP CHIŃSKI

( 2.96 )

Opinie (33)

Słabo

Słabo. Na minus: oferta i cena, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena, personel, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena, personel, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: wygląd miejsca obsługi.

Wchodząc do sklepu nie doczekacie się odpowiedzi na Dzień

Wchodząc do sklepu nie doczekacie się odpowiedzi na "Dzień dobry", Sprawy personelu są załatwiane na forum sklepu- krzyczą do siebie z dwóch końców sklepu, bardzo często kłócąc się o coś. Personel wydaje się być nie profesjonalny. Raz jedna pracownica przymierzała sobie buty w czasie pracy i się zastanawiała czy je kupić chodząc w nich po sklepie. Czas obsługi jest w miarę szybki.Oferta jest dość duża, jest duży wybór, jednakże jak na niektóre produkty z Chin mają dość wysoką cenę. Sklep wygląda schludnie, podzielony na działy, panuje porządek.

Odwiedzałeś ostatnio SKLEP CHIŃSKI?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

5.10.15

(3.60 )

Bartek

(3.90 )

Coccodrillo

(4.23 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem