zalukaj.pl

( 1.03 )

Opinie (163)

Oszuści

Sms każdy jeden to skok na kasę. Oszuści - tyle w temacie.

Brak filmu choć wpisałem kod

Zapłaciłem za film dostałam kod A po wpisaniu film nie idzie Naciągane ludzi i nic więcej.

Do kitu

Masakra nie polecam nikomu, zakup przez jakieś bitcony tylko a i nawet zebranych punktów co ma się za wchodzenie nie mozna zamienic na dzień vip które tylko do tego służą , jak pisali nic nie da sie zrobic bez zakupu bitconow....

Lipa, pieniądze przepadły

Zapłaciłem 50 zł, i nic pieniądze przepadł,

Ludzie mieszkający a granicą

Mieszkając za granicą nie można wykupić usługi wprowadźcie w PayPal

Tragedia

No cóż - czasem można sobie było obejrzeć jakiś film... Teraz szukają frajerów - żeby zobaczyć choćby opis filmu czy opinię (o samym filmie nie wspomnę) trzeba zapłacić!!!? W dzisiejszych czasach - kiedy jest Netflix, CDA... Zdurnieli chyba!

chcialam wykupic konto vip

dlacego nie ma pay pal? Kupila bym chetnie wsze vip konto ale dla polakow za granica jestescie troche ograniczeni !!!

Tragedia

Jestem posiadaczka konta na Zalukaj od paru lat ale to co sie teraz tam dzieje to tragedia. Bez konta vip juz nic nie mozna zrobic, nawet konta nie mozna usunac. Wstydzcie sie!!!!!

Zlodzieje

Proszę zwrócić na moje konto pieniądze które pobraliscie bez mojej zgody to jest kradzież, którą zgłosiłam w banku i na policji.

to nieuczciwa firma

Nie wyraziłam zgody na VIP nie wyraziłam zgody na abonament a już straciłam pieniądze dzisiaj w nocy. Sprawa zgłoszona w banku i zaraz będzie zgłaszana na policję .uwaga to są nieuczciwi ludzie wchodzący w posiadanie kart kredytowych. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

konto VIP

Tragedia - loguję się na swoje konto, darmowe, bo póki funkcjonują wyłącznie płatności za pośrednictwem kryptowalut to ja konta VIP nie wykupie , wchodzę w ustawienia i co? - wyskakuje okienko do zakupu konta VIP !!!!!! to jakiś mało smieszny żart, nawet konta bez wykupienia VIP nie można edytować, bo usunąć pewnie też nie.. SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!! (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Proszę o odpowiedź

Dla czego nie mogę usunąć swojego konta - pewnie muszę wykupić Vip - pocałujcie Wy mnie w . . . . Koniecznie chcę skasować moje dane z Waszej strony - Przechodzę do CDA (waszej konkurencji) - pewno i tak olejecie ten post ciepłym moczem - więc ja leję na Was - Bye

Totalne dno

Portal zalukaj.com najprawdopodobniej został już zablokowany przez Policję i mam nadzieję że metody płatności też zostaną zablokowane by ludzie nie tracili pieniędzy.

Odwiedzałeś ostatnio zalukaj.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allegro.pl

(3.74 )

ceneo.pl

(3.74 )

Interia.pl

(1.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem