POZNAŃ PLAZA

( 3.50 )

Opinie (6)

Fachowa obsługa

Duży , fajny kompleks ze sklepami różnych marek. Szeroki zakres i asortyment: od spożywki, przez odzież i księgarnię, aż po kino. Duży wielopoziomowy parking zapewnia miejsca postojowe o każdej porze dnia.

Wybraliśmy się do Plaza

Wybraliśmy się do Plaza- Poznań, niestety w weekend to najwięcej oblegane miejsce przez Poznaniaków. Praktycznie nie ma gdzie zaparkować, miejsca postojowe są wąskie, więc i kierowcy zdenerwowani. W samej Plazie szeroki asortyment, praktycznie wszystkiego, bardzo gustownie urządzone wnętrze. Są ławeczki, gdzie można sobie usiąść, schody ruchome, jak również windy. Polecam, ale nie w weekend, bo nie ukrywając każdy depcze sobie po piętach

Poznań Plaza przyciąga klientów nie tylko ofertą sklepów

Poznań Plaza przyciąga klientów nie tylko ofertą sklepów czy kina, ale również ciekawymi koncertami organizowanymi na holu głównym. Gwiazdą dzisiejszego wieczoru miała być Monika Kuszyńska z zespołem. Toalety w centrum są czyste i jest ich wystarczająco dużo, choć panuje tu toksyczny zapach. Minusem jest mało możliwości zorganizowania zakupów - wejście na górę jest jedno, na końcu holu. Alternatywą jest rzadko pusta, wolno jeżdżąca, mała winda. Nie z każdego poziomu parkingu można wejść do strefy sklepów, mimo że prowadzą tam drzwi (zamknięte).

Byłam dzisiaj na zakupach w galerii handlowej Plaza i po

Byłam dzisiaj na zakupach w galerii handlowej Plaza i po powrocie weszłam z ciekawości na ich stronę internetową. Strona jest przejrzysta, prosta w obsłudze, ładna kolorystycznie. Zawiera podstawowe potrzebne informacje - aktualności, promocji, spis sklepów, plan centrum. Minusem jest sposob wykoanani planu galerii - aby na planie sprawdzic jaki to sklep, trzeba w dane miejsce kilknać, moim zdaniem powinno to byc juz widoczne po samym najechaniu myszką na dane pole.

To jedno z największych i szczerze przyznać trzeba

To jedno z największych i szczerze przyznać trzeba najelegantszych miejsc handlowych w mieście zapodało dziś dzieciakom wielką atrakcję ,otóż przed zbliżającymi się Mikołajkami w prezencie dla małych poznaniaków - zafundowało koncert Arki Noego. Było prześwietnie ! Córka zachwycona , mnóstwo atrakcji przed koncertem jak i po nim , konkursy i zabawy dla dzieciaczków. Nie od dziś wiadomo,że handlowcy prześcigają się w pomysłach coby ściągnąć akurat do siebie rzesze klientów,ale...ten pomysł z myślą o dzieciach był reeeeewelacyjny !! Odniosłam wrażenie, że wszystko dopięte zostało na przysłowiowy ostatni guzik, dzień naprawdę pełen atrakcji zorganizowała dzieciom poznańska Plaza a i rodzice byli zadowoleni, co zapewne przełozyło się na zyski poszczególnych sklepów i chwała organizatorom i szefom tego Centrum handlowego za taki pomysł . Sama Plaza to miejsce handlowe , gdzie znajdzie się naprawdę wiele towarów, dużo markowych sklepów, bardziej i mniej popularnych, jest i kino i bowling i bilard etc. A wszystko to w otoczeniu wysmakowanego gustu i elegancji. Jest i miejsce, gdzie można przysiąść - wypić kawę i poplotkować, ale też i takie, gdzie posilimy się całkiem dużym posiłkiem. A dodając to tego takie atrakcje jak dzisiejsza, a nie była to pojedyncza "akcja" organizowana przez Plazę - mamy obraz naprawdę dobrego miejsca, które warto wybrać na zakupy te małe jak i te duże - przedświąteczne. Same plusy pod każdym względem !

Jedno z popularniejszych centrów handlowych w Poznaniu

Jedno z popularniejszych centrów handlowych w Poznaniu, pewnie dzięki położeniu zaraz przy trasie Pestki. Dość niewielkie, ale dobrze zorganizowane - jest to w zasadzie jedna długa aleja, za to dwupiętrowa. Posiada wszystkie "najpotrzebniejsze sklepy". Jest H&M, Empik, New Yorker, CCC, Flo, Piotr i Paweł. Jest również wielosalowe kino Cinema City. Ceny w centrum raczej umiarkowane - jak wiadomo, zależy od sklepu. Dość czysto. Toalety również w miarę czyste, choć jest ich trochę za mało. Wadą jest dziwny sposób zamykania wyjść wieczorem (w czasie, kiedy trwają jeszcze seanse w kinie).

Odwiedzałeś ostatnio POZNAŃ PLAZA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Galeria Centrum

(4.25 )

Galeria Pomorska

(3.41 )

Galeria Przymorze

(4.27 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem