TAURUS

( 2.30 )

Opinie (55)

Bardzo dobra obsługa,jedzenie smaczne

Jedyne ale, Pani z obsługi BARDZO GŁOSNO informuje o numerze zamówienia,.. Obecnie można w widocznym miejscu zamontować wyświetlacze LED informujące o numerze zamówienia /inwestycja niedroga/. Podróżny chętnie wróci do Waszego baru ,a jest ich już kilkanaście. Niedługo będziemy w Krzyżanowie i zobaczymy czy Firma z Pilzna reaguje na uwagi klienta. Jolanta z Torunia

Obsługa miła. Jedzenie fatalne. Ceny skandaliczne.

Zamówiłam ziemniaki,udko z kurczaka i mini marchewkę. Jedzenie mdłe, bez żadnych przypraw. Ceny jak z kosmosu. Ziemniaki po 33,50 udko z kurczaka po 54,00 marchewka po 32,50. Zapomniałam o lurowatej kawie po 6,80. Skąd się biorą tak wysokie marże? Kto na to pozwala? Nigdy więcej nie odwiedzę barów firmy Taurus i wszystkim będę odradzała. Wizyta miała miejsce 18.06.2019

Dobre, domowe jedzenie

Zarówno pierogi z kapustą i grzybami jak i golonka najlepsze w okolicy. Obsługa miła i uśmiechnięta. Jedynym minusem był lekko wydłużony czas oczekiwania

Mop Bagno

Danie dla kierowcy za 1 gr. PRZY 35 OSOBACH TO ŚCIEMA ZMIEŃCIE ULOTKI.

Jakość obsługi się pogarsza.

Kiedyś świetne miejsce. Od jakiegoś czasu coraz gorsza obsługa i posiłki. W zamówieniach często czegoś brakuje. Jestem zniechęcony.

Dość przystępne ceny

Dość przystępne ceny. Miła obsługa. Jak na taki typ baru nawet Ok

Bary TAURUS spotykam głównie na przy

Bary TAURUS spotykam głównie na przy-autostradowych Miejscach Obsługi Podróżnych, a na MOP Chechło bywam dość często, prawie za każdą trasą po A4. To klimatyzowany lokal, zadbany i przyjemnie urządzony z dużym wyborem w menu, począwszy od śniadań. Menu jest eksponowane na podświetlonej tablicy, więc jest całościowy podgląd. Obsługa jest miła i grzeczna, na zamówienie nie czeka się zbyt długo. Potrawy są smaczne i estetycznie podawane. Co, do jakości, to różnie bywa, zwłaszcza, jeśli chodzi o temperaturę potraw – tym razem, trzeba było prosić o dogrzanie rosołu. Kiedyś dostępne były media, za pośrednictwem TV, ale od jakiegoś czasu telewizor nie bywa czynny, więc cisza jest mało komfortowa, bo obecni przy stolikach, mogą wzajemnie słyszeć, prowadzone rozmowy, chcąc nie-chcąc.

Bary Taurus kojarzę bardzo pozytywnie

Bary Taurus kojarzę bardzo pozytywnie, ale ten, mieszczący się na MOP Rudka przy A4, zdecydowanie przeczy temu poczuciu. Brudna i zadeptana podłoga, choć dzień 27 maja był bardzo ciepły i słoneczny, więc klienci nie mogli nanieść błota. Opalcowana ścianka działowa (na brązowym, błyszczącym drewnianym pasku – widoczne nader wyraźnie), zaplamiony zaciekami sufit. Gdy usiadałam na wygodnej kanapie, czekając na realizację zamówienie, mogłam dokładnie obejrzeć te mankamenty. Zamówiliśmy sobie tylko rosół i całe szczęście, ze jedynie to, bo gdyby reszta była tak ”kiepskiej”, jakości, mogłabym zrobić awanturę. Rosół był ledwie ciepły i w dodatku niesmaczny, tak jakby powtórnie przegotowany. Można powiedzieć – nieapetyczny wygląd placówki i nieapetyczny rosół, to tak jakby, bylejakość w parze. Obsługa, chyba zmęczona była, bo też nie widać było zadowolenia w postawie, ot przyszedł klient to i dostał, czego chciał. Już od wejścia, jakimś ”chłodem” powiało, ale nie przywiązałam specjalnej uwagi, dopiero potem ”wyszło szydło …”, dalekie od zadowolenia.

Bardzo często

Bardzo często, prawie z każdym przejazdem w stronę Katowic, zatrzymujemy się na MOP Chechło, przede wszystkim, ze względu na bar Taurus i pora nie ma znaczenia, aby zjeść pyszny rosół, bo taki tutaj serwują. Gdy podjeżdżaliśmy (2 IV), spora gromada osób szykowała się do odjazdu, a w barze, pracownica pospiesznie uprzątała opuszczone miejsca, choć wizualnie nie było oznak zabrudzeń, jednak stoliki zostały przetarte. Na zamówienie nie trzeba było czekać za długo, podano je estetycznie. Zwykle, w tym barze był uruchomiony telewizor, tego dnia, dało się odczuć jego brak, to nadawało taką trochę, nijaką aurę. W ogólnej aranżacji – przyjemny, dość skromny, bez ekstrawagancji wystrój – finezyjnie upięte firanki. Choć pora była poranna, wybór potraw był, nie tylko śniadaniowy, więc chyba każdy, może tu zadowolić ”żołądek” (sałatki, surówki, golonka, żeberka, pierogi i wiele innych). To bar 24h, więc oferty różnorodne. Lubimy zatrzymywać się tutaj, niezależnie od pory dnia.

Warto zatrzymać się na MOP Chechło

Warto zatrzymać się na MOP Chechło, przy A4 i nie tylko po to, aby ”rozprostować kości”, ale skorzystać z ofert baru Taurus, który mieści się tutaj i oferuje wiele smakołyków dla podróżnych, na śniadanie czy obiad. Bardzo miła i grzeczna obsługa, wiele dań prezentuje się gorących, na bieżąco w oszklonym urządzeniu/szafie. Inne można zamówić i też dość szybko jest przyrządzane. Polecam szarlotkę, jako deser czy ciastko do kawy, podana na ciepło, z bitą śmietaną – rewelacja, jak domowy wypiek mamy. Do baru, powoli wkracza atmosfera świąt grudniowych – na szybach były już naklejki tematyczne, choć był 21 XI. Panował tu ład i porządek, ale niestety, także dokuczliwa, taka nieswoja cisza. Był wprawdzie podwieszony telewizor, ale nieczynny. Zwykle wypełniał czas oczekiwania, dość często gościmy tutaj, gdy zmierzamy w stronę Śląska.

Ilekroć ”przy

Ilekroć ”przy-stankowaliśmy” na MOP Chechło, aby posilić się w barze Taurus, nie miałam zastrzeżeń, ale po 2 listopada, nieco zmieniłam zdanie, za przyczyną, małej zmiany zamówienia. Mąż, standardowo wziął rosół, natomiast ja, miałam ochotę na frytki, co okazało się nietrafionym wyborem. Gdy pani podała mi zamówienie w małym pojemniku na wynos, po jego otwarciu, otwarłam szeroko oczy, ze zdziwienia – myślałam, że niedowidzę i przeliczyłam sztuki – było ich 28 (trochę krótkie, kilka dłuższych), a kosztowały 4,90 zł. Dobrze, że nie byłam głodna i miałam ochotę, tylko coś przegryźć, bo ani tym pojeść, ani na to patrzeć, przegryzać też bez ”rozpędu”. Takiej oferty raczej nie można pochwalić. Dobrze, że rosół był w najlepszym wydaniu, to pozwala mi na, swoistą pobłażliwość oceny punktowej, aczkolwiek – niezbyt wysokiej. W lokalu było, jakoś nijako - nieczynny telewizor, podwieszony w kącie (zwykle program umilał pobyt), klienci półszeptem rozmawiali, dobiegające odgłosy smażenia i dźwięk dzwonka mikrofalówki z zaplecza, brak przyjemnego nastroju. Zamówienia kolejnych klientów, były wyraźnie słyszalne, dla każdego, obecnego, czekającego na potrawę. Może obsługująca, chciała zaznaczyć w ten sposób, swoją grzeczną postawę, jednak ogólne wrażenie - było, jakie było.

Odwiedzałeś ostatnio TAURUS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem