Apteka ARNIKA

( 2.83 )

Opinie (114)

Dobrze zaopatrzona apteka

Ceny przystępne, zawsze są wszystkie lekarstwa, które potrzebuję. Fachowi sprzedawcy.

Najlepsza apteka w okolicy

Mieszkałem w Śremie od urodzenia i gdy ktokolwiek z najbliższej rodziny był chory i zachodziła potrzeba realizacji recept od lekarza to apteka "ARNIKA" jest zdecydowanie najlepszym wyborem ponieważ mają szeroki wachlarz leków do wyboru a to wszystko w dobrej cenie. Jedynym problemem dla mnie jako niepełnosprawnego jest brak podjazdu czy dzwonka który by przywoływał obsługę bym mógł kupić co trzeba.

Tragedia

Ceny wysokie i w dodatku wewnątrz apteki latają psy.. Ciekawe jak to się ma do wymogów sanitarnych.... Jak placisz kartą przy dyzurze to wtedy psy wokoł Ciebie biegają i szczekają, że się boisz czy któryś nie chapnie....

Apteka mieści się w ośrodku zdrowia

Apteka mieści się w ośrodku zdrowia, jest bardzo mała. Jest tam czysto i pachnąco. Bardzo mi się spodobało, że jest tam stolik i krzesła dla klientów. Można usiąść i poczekać, albo zająć na chwilę dziecko. Pani farmaceutka - przemiła osoba. Zaproponowała tańszy zamiennik. W przypadku suplementów zapytała na co, jakiego działania oczekuję, przedstawiła kilka produktów do wyboru i wytłumaczyła co jak działa, co może być dla mnie lepsze.Dziecko dostało gumę owocową gratis.

W niedziele zawsze jest czynna apteka

W niedziele zawsze jest czynna apteka, która ma wyznaczony dyżur, więc 23 stycznia to właśnie Arnika dyżurował i do niej udałam się po medykamenty na przeziębienie. Była tu młoda, bardzo sympatyczna farmaceutka, która chętnie doradzała kupującym, bo taki był czas, że przeziębienia i grypy, bardzo ”przerzedziły”, także medykamenty w aptece, więc nie każdy mógł kupić to, czego potrzebował, ale każdemu, tutaj doradzono. Ja też nie nabyłam tego po co przyszłam, ale za radą sprzedającej, po jej uprzednich pytaniach, otrzymałam niezbędne, jak później się okazało, leki. Fachowa pomoc/rada w tej aptece, okazał się bardzo pomocna. Wygląd ogólny apteki był higieniczny i estetyczny, na dzieci czekał kącik zabaw, by się nie nudziły, ławeczka – na zmęczonych, a woda – na spragnionych. Jakość obsługi była bez zastrzeżeń.

Apteka Arnika była dyżurującą placówką w niedzielę

Apteka Arnika była dyżurującą placówką w niedzielę, 23 listopada i to do niej udałam się po medykament, który okazał się, niespodziewanie niezbędny. Apteka mieści się w rynku i tego dnia trzeba było użyć dzwonka, aby być obsłużonym przy okienku. Przed wejściem widniała informacja, jak należy postąpić: zadzwonić i wejść do przedsionka. Tak postąpiłam, przedsionek malutki, 2 osoby to już tłok, po chwili uśmiechnięta farmaceutka, zadbana, w białym fartuszku, otworzyła okienko, przywitała się i dokonała obsługi. Prawdę mówiąc, nie lubię obsługi z okienka, zwłaszcza, gdy jest pora dzienna (ok. 16-ej), ale na świąteczne ”układy” organizacji handlowej nie będę narzekać, ważne jest, że można kupić potrzebny lek o każdej porze. Przed apteką było czysto, a przez okienko widać było higienę wnętrza placówki.

Apteka jak to apteka

Apteka jak to apteka. Ciężko spotkać wyróżniającą się, ale ta ma jeden WIELKI PLUS.Jest otwarta 24h, a przecież chorować można o każdej porze dnia i nocy.Poranne promocje. Zanajomośc zamienników przez personel.REWELACJA.

Personel tej apteki jest zawsze miło nastawiony do klienta

Personel tej apteki jest zawsze miło nastawiony do klienta. Bywam tam bardzo często i nigdy nie zdarzyło się abym nie uzyskała wszystkich informacji, które mnie interesują. Pracujące tam panie doradzają, proponują tańsze zamienniki leków a cała obsługa odbywa się bardzo szybko i sprawnie. Lokal jest czysty, zadbany. Bardzo podoba mi się to, że w aptece jest miejsce do zabawy dla dzieci. W związku z tym zapracowany rodzic może spokojnie porozmawiać z farmaceutą. Ceny są przystępne. Polecam.

Duża i przestronna apteka

Duża i przestronna apteka. Prezentuje się bardzo estetycznie. Niestety ceny niektórych produktów jest zawyżona. Za to obsługa pierwsza klasa.

Potrzebowałam lek przeciwbólowy

Potrzebowałam lek przeciwbólowy, w Arnice go kupiłam, obsługa zorganizowana profesjonalnie, ku zadowoleniu kupujących. Gdy weszłam, farmaceutka obsługiwała jedną klientkę, druga czekała, ale zaraz wyszła z zaplecza inna sprzedawczyni do okienka obok i też zaczęła obsługiwać. Wygląd placówki zaaranżowany z pomysłem, bez przesady dekoracyjnej, kącik dla dzieci, woda pitna dostępna, ład i porządek, a prezentacje sprzedażowe (suplementy diety, leki, witaminy etc.) przejrzyste i widoczne w sporej okazałości.

W Arnice 7

W Arnice 7-go byłam, potrzebne lekarstwa kupiłam, obsługa była bardzo miła z praktyczną poradą co do stosowania. Dwa stanowiska klientów obsługiwały, pełna kultura i kompetencje. Wnętrze estetycznie higieniczne i wygodnie na ewentualne potrzeby klientów urządzone (np. ławeczka, kącik dla dzieci). Farmaceutka w eleganckiej bieli, zadbana, grzeczna i miła w kontakcie. Zanim potrzebny lek podała, spytała o jego przeznaczenie co osoby docelowej.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka ARNIKA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • 24h na dobę

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem