Jakość Obsługi

Piekarnia HERT

( 3.65 )

Piekarnia Hert posiada swoje placówki na terenie Wrocławia oraz wielu miastach na dolnym śląsku i województwie opolskim. Oferta piekarni składa się z pieczywa (produkty pszenno – żytnie znanego wszystkim chleba staropolskiego czy chleba zwykłego oraz chlebów typowo żytnich wzbogaconych ziarnami słonecznika, otrąb pszennych czy siemieniem lnianym) oraz wyrobów słodkich (pączków, ciast, czy też drożdżówek).

Opinie (434)

Świetna obsługa

Piekarnia jest zawsze czysta. Pracownice są niezmiernie miłe, zawsze pożartują. Pieczywo jest różnej jakości, zależy ktore jest dobre. Bułki szybko twardnieją. Niestety bardzo często w piekarni są gigantyczne kolejki w których nie mam ochoty czekać z dwójką małych dzieci.

Super obsługa

Niezmiennie od lat obsługa na medal - Panie mają do perfekcji opanowaną obsługę w wybitnie zatłoczone soboty - pracują w trójkę, czasem w czwórkę, jak na taśmie :) idzie szybko, bez nerwów, przy tym jeszcze i coś doradzą. No i jak ktoś zamówi pieczywo dzień wcześniej, to rezerwują, pakują i jest tylko do odbioru - super rozwiązanie dla stałych klientów.

Sprawna i sympatyczna obsługa

Człowiek z rana zaspany, idzie po pieczywo i spotyka się na początku dnia z tak pozytywną obsługą - od razu rogal...na twarzy :) Panie są naprawdę naturalne w swoim zachowaniu i bardzo serdeczne. Zawsze zaproponują coś więcej, ale w sposób nienachalny i z żartem. DO tego przy sporej kolejce obsługa zawsze jest przynajmniej przez dwie pracownice.

Miła obsługa

Miła obsługa, panie czasami coś same doradzą, pieczywo pyszne, zwłaszcza sernik :)

klient

Pieczywo bardzo dobre.Jakość obsługi jednak pozostawia wiele do życzenia brak rękawiczek przy pakowaniu pieczywa,oraz nie zbyt miłe zachowanie obsługi

Bardzo miła i szybka obsługa

Często chodzę po sąsiedzku do tej piekarni i bardzo podoba mi się entuzjazm sprzedawczyń oraz szybka obsługa, szczególnie gdy tworzy się długa kolejka. Jedyny minus to brak terminala płatniczego. Podczas moich pierwszych zakupów nie zauważyłam obecności komunikatu: Płatność tylko gotówką, dlatego musiałam poprosić o odstawienie produktów i szybko podejść do mieszkania po gotówkę. Na szczęście miałam blisko, więc bezproblemowo dokończyłam zakupy.

Standard obsługi

Panie nie zakładają rękawiczek przy braniu pieczywa osobiście uważam ten fakt za totalne nieporozumienie.

Super

Super, że powstała nowa piekarnia na osiedlu. Panie ekspedientki bardzo miłe, a ciasto świeże i bardzo dobre:)

Odwiedzałeś ostatnio Piekarnia HERT?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • torty ciasta słodkie przekąski tarty mufinki pączki desery
  • Kawiarnia
  • cukiernia
  • piekarnia

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Piekarnia Tyrolska

(3.02 )

Pellowski

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem