Magiel towarzyski

( 4.50 )

Opinie (1)

Bardzo lubię program Magiel Towarzyski emitowany na kanale

Bardzo lubię program Magiel Towarzyski emitowany na kanale TVN Style. Świetna para prowadzących – Karolina Korwin –Piotrowska i Tomasz Kin, bez skrupułów wyszydza pseudo cele brytów, którzy poprzez prasę tzw. brukową próbują promować swoją osobę chyba w myśl zasady nie ważne dobrze czy źle byle tylko o nas było słychać. Ale nie tylko ten dziennikarski duet krytykuje. Przyznawane są również „klasy tygodnia” a każdy odcinek ma swojego gościa ze świata tzw. show biznesu. Wszystko to jest zgrabnie zmontowane, nie za długie, konkretne. Trafia w mój gust rewelacyjnie. Czasem też zachęca mnie do sięgnięcia po gazetę w której artykuł „maglowany” był w programie.

Odwiedzałeś ostatnio Magiel towarzyski?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Stars Impresariat Filmowy

(1.75 )

Tomasz Lis na żywo

(0.75 )

Stend up zabij mnie śmiechem

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem