Biedronka

( 3.65 )

Opinie (22777)

obługa miła

obługa miła, pomieszczenie nie za czyste, porozlewane soki. bałagan na półkach.

Świetna obsługa

Miły personel Uporządkowane produkty, ładnie wyeksponowane Zawsze aktualne ceny Świeże pieczywo, owoce i warzywa Brak kolejek w kasach (w razie potrzeby od razu otwierana nowa kasa)

Bardzo czysta Biedronka. Przemiły personel.

Witam. Jestem stałym klientem tej placówki. Postanowiłem napisać opinię, ponieważ rzadko można spotkać tak czystą Biedronkę jak ta. Zaczynając od wejścia aż do końca sklepu zawsze jest idealnie czysto. Personel bardzo chętnie służy pomocą, a kierowniczki są przemiłe i szybko rozwiązują każdy problem. Nigdy nie napotkałem na kolejkę w tym sklepie, mam wrażenie że personel czeka tam na klienta, zakupy robi się szybko i przymnie. Ceny zawsze są nad produktem i nigdy nie ma problemu z ich czytelnością. Zachęcam do zakupów więcej takich sklepów.

Mój ulubiony sklep

Obsługa bez zarzutu, chciaż przy szukaniu jakiegoś produktu to dużo zależy od sprzedawacy na którego się trafi, niektórzy pokażą nawet gdzie produkt jest a inni powiedzą że nie wiedzą, co jest dziwne skoro tam pracują. Ponadto po remoncie liczyłam na to że będzie tam czyściej i będzie ład i porządek a niestety z powrotem plety są same sobie pozostawione na sklepie i nie da się nic obejrzeć czy przyjeść.

Spadek jakości obsługi klienta w Biedronce

Od ok roku a może i więcej obserwuję w Biedronkach spadek jakości obsługi klienta. Wyraża się to między innymi brakiem reakcji personelu na zbyt długie kolejki do kas, brak reakcji na przekazywane informacje o braku wywieszek cenowych przy produktach, czy zastawianiu ciągów komunikacyjnych pomiędzy regałami np paletami z towarem nie wypakowywanym a mającym przykuwać uwagę tuż przed kasami. Zwrócenie uwagi i informacja, że to wbrew zasadom BHP i przepisom p.poż. nie spowodowało żadnej reakcji. Nawet zagrożenie telefonem do Policji i straży pożarnej aby zbadali czy nie są tu świadomie blokowane drogi ewakuacyjne i ciągi komunikacyjne, nie skutkowało niczym poza "to pan dzwoń".

Odór unoszący się w sklepie

W dniu wczorajszym przypadkiem zajechałam do Biedronki w Ostrołęce na ul. Żeromskiego i zapewne nigdy więcej tam nie zawitam. W sklepie unosił się odór padliny ,a gdy podeszłam bliżej regału z nabiałem to niestety trzeba było się stamtąd ewakuować.Ogólnie w sklepie bałagan,na podłodze przy kasie towar leżał na podłodze.

Jakość obsługi coś słaba

Bardzo często robię zakupy w biedronce. Niestety w tej najbliżej mnie jest średnio ale chodzę tam po najpotrzebniejsze przedmioty bo jest niedaleko. Jakbym chciała kupić coś więcej to raczej do niej się nie wybiorę bo asortyment dość słaby. Niedojze sklep malutki uliczki waziutkie towar wykładany praktycznie cały czas z wielkich palet A przejść sie ledwo da. Owoce sezonowe latem często zgnite. Panie przy kasie jakby siedziały za karę o uśmiechu to już w ogóle można zapomnieć.

Dobrze.

Dobrze. To dobre sklepy na codzienne zakupy: coraz lepszy wybór produktów, sporo promocji, miła obsługa. Poza tym nie jest droga, ale denerwuje nie tylko mnie, ciągłe przenoszenie produktów w nowe miejsca.

Tragedia. Kolejki. Brak cen. Nieuprzejmość personelu.

Jedna z najgorszych Biedronek w mieście. Produktów dużo, ale za to sporo bałaganu, nad którym nikt nie panuje. Duże kolejki do kas. Kasa przygotowana jako szybka (płatność wyłącznie kartą płatniczą) nieczynna co najmniej od miesiąca. Personel mało uprzejmy na czele z panią kierownik. No cóż, przykład idzie z góry.

Odwiedzałeś ostatnio Biedronka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Billa

(2.50 )

Dino

(3.71 )

Poradnik jakości obsługi

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem