Biedronka

( 3.28 )

Opinie (23308)

obługa miła

obługa miła, pomieszczenie nie za czyste, porozlewane soki. bałagan na półkach.

Wieczne kolejki

Wieczne kolejki do kasy, alejki pozastawiane paletami, ciężko przejechać wózkiem.

Slabo z obsluga

Najbardziej irytujace jest czekanie w dlugich kolejkach. 10 klientow 1 kasa czynna.

Super sklep, nie ma w zadnej biedronce takiej obslugi jak ta

Sklep na ul.kartuskiej jest wprost idealny, pracuja w nim uczciwi fajni z poczuciem humoru ludzie. Nie sa zgryzliwi. Chce sie wracac do tego sklepu czesto

W miarę

Ilekroć robię zakupy w tym sklepie to spotykam się z lekkim nieladem i nieporządkiem. Bałagan na półkach szczególnie na chemii. Nieracjonalne rozmieszczenie towarów w sklepie. Kolejki do kas,mało stanowisk kasowych czynnych...to chyba największy problem. Muzyka w sklepie niezbyt głośna,raczej łagodna.Personel ...to zależy. Czasem bywają pomocni i uśmiechnięci,czasem z łaską w czymś pomogą. Panie na obsłudze kasowej bardzo miłe,uśmiechnięte,pomocne. Robię tam zakupy ze względu na cenę porządanych przeze mnie towarów i brak ich dostępności w innych sklepach.

Zmieszany

Niesamowita ciasnota, nieaktualne ceny , ogólnie bałagan na terenie całego sklepu. Duże kolejki do kasy, kasjerka bardzo miła.

Typowa placówka tej marki

Sklep jest bardzo typowy dla marki, jest utrzymany w starym stylu. Placówka jest przed modernizacją, a modernizacja jest jej niezwykle potrzebna. Pracownicy zajęci obowiązkami nie zwracają uwagi na klientów.

Słaba pomoc

Chciałem kupić w Biedronce mąkę. chodziłem miedzy regałami i nie wiedziałem którą wybrać. Poprosiłem jedną panią o pomoc ale ta mnie zbyła mówiąc że ona nie jest od doradzania klientom. Poszedłem więc do innej ale ta tylko grzecznie odpowiedziała że nie jest wstanie mi pomóc bo musi rozkładać towar. Wybrałem więc coś sam. Wybór pozostawiał wiele do życzenia. W kolejce spędziłem jakieś 15. Otwarta była tylko jedna kasa a pani która nabijała zakupy zbytnio się nie śpieszyła. Spóźniłem się przez to na mecz. Nie będę miło wspominał tej obsługi.

BARDZO MIŁA OBSŁUGA

OBSŁUGA BARDZO MIŁA . MIMO DUZEGO RUCHU OBSŁUŻONA BYŁAM BARDZO SYMPATYCZNIE. PANI ZAPYTAŁA MNIE O KARTE BIEDRONKA . BARDZO SPRAWNIE MNIE OBSŁUŻYŁA .

Super, miła i uprzejma obsługa

Będąc w tym sklenie aż chce się robić zakupy. Czysto, obsługa zawsze pomocna. Polecam tą Biedronkę. Będę odwiedzała ten sklep.

Wchodzę i wychodzę. Dosłownie.

Jedna z niewielu biedronek, których nie mogę znieść. Personel wcale nie zwraca tam uwagi na kolejkę. Gdy wracam z pracy zazwyczaj chcę zrobić szybkie zakupy do 5 produktów, na kasie jedna Pani... I sznur 10 osób o różnych zakupach, reszta pracownic o prostu ignoruje... Gdy widzę takie oschłe zachowanie pracowników i kolejkę na 15 minut po prostu wychodzę...

Znakomicie. Polecam

Bardzo dobra, miła i szybka obsługa. Dobrej jakości produkty. Szybka kasa.

Jest dobrze ale dużo do Poprawy

Jest dobrze. Obsługa dobra. Mało miejsca towar nie po rozkładany niestety.

Jest dobrze ale dużo do Poprawy

Biedronka jest mała, dużo towaru. Niestety nie można niczego znaleźć. Obsługa ok ale jedna pani tylko na kasie kolejka na pół sklepu.

Jest dobrze ale dużo do poprawy

W biedronce jako na sklepie jest w miarę czysto ale jeśli chodzi o towar to go niestety brak bo stoi na środku sklepu i nie ma go kto rozłożyć bo jedna osoba jest od tego. Przejechać wózkiem między soiskami też nie można.

jestem zbulwerowana

Robiłam dzisiaj zakupy w Biedronce na Stroszku i jestem zbulwersowana. Płaciłam banknotem 50 zł, i usłyszałam od kasjerki pytanie: "nie ma pani drobnych?", padła moja odpowiedź: "nie", a kasjerka na to: "na drugi raz pani nie zapłaci. My nie mamy obowiązku mieć drobnych, jest na to ustawa od 4 lat. Trzeba płacić kartą, albo mieć drobne'. Wzruszyłam ramionami bardzo zdziwiona. Naprawdę jest taka ustawa? Zakupy robiłam o 8:14, kasa nr 3, kasjer nr 8, Biedronka Bytom, Strzelców Bytomskich. Trzeba mieć odliczone pieniądze?? niech mi ktoś odpowie :(

Źle

Z zewnątrz sklep niestety nie zachęca do odwiedzin. Obsługa i wystrój wnętrza niestety mnie rozczarował. Warzywniak wolał o pomstę do nieba. Było brudno, nieestetycznie. Pieczywa praktycznie nie było, mięsa również. Pracownica zapytana o lokalizację produktu odpowiadała jakby z przymusu, widać było, że jest niezbyt zadowolona, iż przerywam jej pracę. Jednym słowem: brudno z niemiłą obsługą. Towar był przebrany, nie uzupełniany na bieżąco. Nie warto odwiedzać, nie ma po co.

Przed weekendem nie rób tam zakupów.

W godzinach wieczornych w sklepie praktycznie brak towaru. Tłok a nie są wszystkie kasy czynne. Wyraźnie za mało personelu zwłaszcza, że ludzi bardzo dużo. Personel uwija się dość sprawnie ale i tak nie daje rady rozładować tłoku. Ludzie się denerwują, kłócą w kolejce. Nie są to miłe zakupy zwłaszcza gdy ktoś kupuje jedną lub dwie rzeczy musi stracić prawie pół godziny aby dostać się do kasy .

Odwiedzałeś ostatnio Biedronka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Billa

(2.50 )

Dino

(3.61 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem