Biedronka

( 3.25 )

Opinie (23372)

Czas na zmiany!!!

Jedno słowo, które ciśnie się na usta: TRAGEDIA!!!! Ponoć odeszła kierowniczka, za czasów której było do przyjęcia. Obecnie nie dość, że bałagan, ceny, żeby znaleźć trzeba udać się do skanera, a tam... niespodzianka! Skaner nie działa. Drugi jest sprawny i owszem, ale po drugiej stronie sklepu. Cztery razy szedłem przez pół sklepu, żeby sprawdzić cenę. Dziękuję bardzo, wybieram po sąsiedzku konkurencję!

Minus na kolejki

W sklepie jestem często, ponieważ pracuję w okolicy i podczas każdej wizyty jestem zmuszona stać w kolejce (przede mną 5-6 osób), niezależnie czy jest rano czy popołudnie. Nie przypominam sobie,żeby było czynnych więcej niż 2 kasy, a rano, kiedy ludzie robią zakupy do pracy ( i się spieszą) czynna jest tylko 1 kasa... Poza tym kosze z artykułami tekstylnymi są bardzo blisko siebie ustawione i trudno przejść między nimi (dwoma sąsiadującymi).

Skandal

Nie polecam. Dzisiaj to były ostatnie zakupy w tym sklepie. Zostawiłem samochód bezpośrednio na parkingu przed Biedronką. Pobyt piętnastominutowy w tym sklepie kosztował mnie 90 zł za nie pobranie bezpłatnego biletu w parkomacie. Widziałem wiele osób w tym czasie, które również wyciągały z za wycieraczki wezwania do zapłaty. Klient zostawiając samochód na parkingu przed sklepem, robiąc zakupy w nim nigdy nie spodziewał by się takiej dodatkowej atrakcji zakupowej. Biedronka wynajęła parking zewnętrznej firmie, która bezlitośnie kasuje 90 zł za postój przed sklepem. Skandal. Przyczajony pan w żółtej kamizelce z brodą tylko czyha aż wejdziesz do sklepu. Nie ważne czy przebywasz tam tylko 5 min. Widać prowizja się liczy. Sklep Biedronka stracił wiernego klienta, który od lat robił zakupy w tym sklepie. Nawet w Krakowie opłata za nie wykupienie biletu w parkomacie jest niższa. OD DZISIAJ OMIJAM Z DALEKA. Lidl takich niespodzianek nie szykuje dla klientów.

Zatrudnienie: Gorzkie rozczarowanie

Jakiś czas temu byłam na rozmowie o prace i było nawet miło obiecująco się zapowiadało lecz na drugi dzień bardzo się rozczarowałam nie mam "odpowiednich predyspozycji do pracy w biedronce" nie zostałam przyjęta, osoba która uczyła się w handlu zna kasę fiskalną zna zasady tupu jak "FIFO". osoba, która chce pracować w handlu nie uczyła by się nie zatrudniać w sklepach właśnie jak Biedronka to jak jak by pracować jako szewc bez umiejętność, które się zdobywało przez tyle lat. kiedyś wybierając zawód zastanawiałam się nad dwoma: kucharz,sprzedawca i wybrałam sprzedawce a dlaczego? Dlatego żeby mieć dobre zatrudnienie pewność że zawsze gdzieś znajdę to zatrudnienie teraz z perspektywy czasu sądziłam że mój zawód się z tym sklepem połączy ale jak widać mój zawód jak sprzedawca nie jest przydatny w w/w supermarkecie. Przychodząc do tego sklepu bo mam nie daleko a są dwa do tej pory są duże kolejki. Klienci się denerwują bo aż do połowy sklepu są kolejki zrozumiałe było by to gdyby stało do 10 osób ale klienci są dla nas sprzedawców bardzo ważni bo to dzięki nim są obroty są dobre opinie. Na koniec mojej "rozprawki" pragnę oznajmić ab nie oceniać ludzi po okładce: skończona zawodowa a nie studia czy liceum i od razu osoba skreślona i nawet jeśli ktoś by zadzwonił i powiedział by czy była bym zainteresowana pracą w Biedronce to teraz raczej bym się nie zgodziła mieli szanse nie skorzystali z tejże szansy jest mi przykro że mnie skreślili nawet bez chociażby sprawdzenia.. Dziękuję.

Obsługa na średnim poziomie.

Poziom obsługi na średnim poziomie. Przy kasach tłoczno, a otwarte tylko 2. W dodatku z jednej kasjerka przeganiała ludzi. Natomiast jeśli chodzi o obsługę na sali sprzedaży, no to sytuacja już ma się lepiej. Pracownicy chętnie pomagają.

Obsługa bardzo miła ale towaru brak

Mieszkam obok sklepu, robię tam codzienne zakupy obsługa miła i pomocna, sklep akurat nie za duży nie za mały sam raz , szybko robi się zakupy, ale zaopatrzenie szwankuje, od trzech dni nie ma piwa na sklepie, pułki pod ścianą puste, został tylko czeski budwaiser i pilsner, dobrze że chociaż w niższej cenie niż gdzie indziej, ogólnie często tam czegoś brakuje za to w koszach z chińskimi ciuchami i młotkami kipi, nikt nawet nie grzebie w tym, nawet komputer można kupić, zajmuje centralne miejsce w oszklonej witrynie, chyba nie pomnik. Wczoraj na placu obok jak co roku była ogromna impreza dla dzieci organizowana przez miasto Konin , mnóstwo ludzi, wszyscy wchodzili po napoje, piwo i musieli wyjść z kwitkiem, nawet coca coli nie było . Często towar nie rozpakowany leży na paletach, udało mi się dojrzeć na dnie owiniętej folią palety piwo karmi, był tylko jeden karton, sam zapakowałem po cichu 6 butelek, żeby nikt nie widział, reglamentacja na taki sklep, jeden karton?

Masakra i katastrofa porządkowa

Biedronka jak to Biedronka - za dużo badziewiatego towaru, za mała powierzchnia, zbyt mało Obsługi. Nie chodzę tam na zakupy już drugi rok, chyba, że wcześnie rano i nie mam innego wyboru.

Bałagan...

Wieczne kolejki przy jednej otwartej kasie. Nic nie jest poukładane, wszystko leży w losowych miejscach. Brakuje bardzo dużo podstawowego towaru, który można znaleźć w innych sklepach. Produkty mrożone (w moim przypadku lody) i ich świeżość również pozostaje wiele do życzenia, o czym świadczy zatrucie pokarmowe po zjedzeniu. Reasumując - przy każdych zakupach omijam!

Dobra obsługa, choć trudno znaleźć tu towar

Biedronka ta ma w miarę dobrą obsługę, choć układ towarów odbiega od większości Biedronek. Moim zdaniem potrzebna jest tu przebudowa układu towarów. Alejki były pozastawiane paletami.

Najgorsza Biedronka

Biedronka na Niemcewicza w Krakowie należy do najgorszych w jakiej mam przynosć robić zakupy od pewnego czasu. W biedronce wiecznie panuje bajzer jest brudno. Koszyki klientowskie czerwone wiecznie zostawiają wyjście ewakuacyjne. W strefie wejścia i przed sklepem okropny syf. Towar na półkach poukładany chaotycznie, oznaczenia cenowe niezgodne z towarem, promocje wiecznie nieprawidłowo oznaczone, lub mylne oznaczenie produktu. Najlepszym zachowaniem ekipy tej placówki jest opuszczenie kasy w celu wyjaśnienia braku odbicia promocji zostawiają kolejkę i klientów i gniają po sklepie za kierownikiem., który nie raczy nawet podejść na wezwanie kasjera. Reklamację rozpatrywane są z niedbałością o klienta tak jak personel sobie uważa tak rozpatruje nie jednokrotnie machnął ręką na brak odbicia promocji, ale uważam że sklep powinien być dla klienta nie dla pracowników, którzy robią sobie co chcą.

Zakupy z trudem

Jestem zawiedziona. Brak przejścia ze względu na porozkładane wszędzie palety z towarem. Mam świadomość, że towar trzeba rozłożyć ale jest to w godzinach największego ruchu - absurd.

Super, miło i swojsko

Towar zawsze jest świeży, poukładany i opisany. Pracownice uprzejme i miłe, chętnie pomagają i doradzają.

Polecam

Miła obsługa, pracownicę chętne do pomocy, uśmiechnięte. Sklep dobrze zatowarowany. Lubię robić zakupy w tym sklepie.

Jest blisko - to główna zaleta

Biedronka ta jest całkiem ok- dość przestrzenna, choć oczywiście wieczorem rozgrywa się dramat pod względem ułożenia i dostępności towarów. Jest też jedna kasjerka, która nieustannie narzeka i komentuje zachowania klientów, co osobiście mnie irytuje.

Miła obsługa przy kasie

Przy kasie był stale obecny pracownik. Miło i szybko obsługiwał klientów. Niestety na sali długo i bezskutecznie szukałam sprzedawcy by o coś zapytać. Musiałam wreszcie podejść do kasjera pomiędzy klientami. Na ekspozycji małe zamieszanie w towarach przemysłowych oraz na warzywach i owocach. Przemysłówka, kwiaty były wyłożone też na jednej z kas, wyłączając ją z użytku. Działała tylko jedna. Warzywa i owoce były dziwnie rozplanowane, rozrzucone w kilku punktach od wejścia, inaczej niż w innych sklepach.

Bałagan, brak cen

Towar często jest w nieładzie, brak pod nim etykiet. Nagminnie zdarza się, że brak towaru z gazetki w pierwszym dniu jej obowiązywania. Ciągi komunikacyjne pozastawiane są paletami z towarem. Nie polecam.

Profesjonalne obsługa lecz długie kolejki

Tak jak w tytule jakość obsługi klientów trzyma standardy , ale oszczędności w ilości pracowników w sklepie powodują długie kolejki zwłaszcza przed wolną niedzielą.

Odwiedzałeś ostatnio Biedronka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Billa

(2.50 )

dino

(3.57 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem