Biedronka

( 3.26 )

Opinie (23349)

Fatalna obsługa jednej z pracownic, przechodzi sama siebie!

W ostatnich dniach udałam się na zakupy do Galerii Libero, na sam koniec wstąpiłam do Biedronki po kilka spożywczych produktów. Sklep zamykali o 21. Weszłam o 20.30. Zabrałam kilka produktów i zbliżała się godzina zamknięcia więc zbliżaliśmy się do kas. Osoba towarzysząca czekała w kolejce a ja wróciłam się po jeden produkt. Spotkałam wtedy ponownie pracownice( brązowe włosy, kucyk, okulary, ok. 40 lat), która już wcześniej na sklepie była niedostępna.. Ta Pani widząc, że idę po jeszcze jeden produkt wcale nie zaczęła grzecznie informować iż niedługo zamykają tylko po prostu zaczęła na mnie wrzeszczeć. Tragedia. Nie tylko po mnie krzyczała w niebo głosy. Wykrzykiwała, że wszyscy mają iść do kas. Chyba nikt nie miał prawa już nic wziąć z półek jak zaczęła krzyczeć. Rozumiem, żeby nie wpuszczać nowych klientów jak zamykają. Ale bez przesady, tego typu zachowanie gdy ktoś kończy zakupy. Nigdy nie spotkałam się z tak fatalnym traktowaniem klienta. Dodatkowo potem Pani podeszła pod kasy i dalej prawiła pod nosem swoje morały. Również pracuje na obsłudze ale taki ton głosu i krzyki są niedopuszczalne ze strony pracownika. Ta pracownica obniża poziom obsługi całej placówce swoim nagannym zachowaniem.

Obsługa porazka

Sklep niewielki, sporo klientów, zapewne stąd bałagan, widać że pracownicy biegają zapracowani, więc byłem wyrozumiały, jednak obsługująca mnie kasjera z wielkim fochem na twarzy i obrażona na cały świat zmieniła moja opinie. Siedziała tam za kare. Porazka

Porazka

Biedronka w Radomiu przy ul Zolkiewskiego to totalna pomylka! Nie wiem jak mozna pozowlic tak funkcjonowac. Na wejsciu zaczyna sie chlew i bród... wiecznie zalane czyms podlogi ktorych nie ma czasu kto umyc. Brak personelu pokazuje ze nie ma kto ogarniac sklepu nie wspominajac juz o metrowych kolejkach do kasy!. Totalna porazka! Mozna stac tam po 40 min w kolejce bo nie maja ludzi do obslugi. Ponadto warzywa i owoce sa czewco nie swieze. Widac ze lataja nad nimi muchy i nie ma kto sie tym zajac aby wyrzucic stare i splesniale. Jest to jedna z wiekszych biedronek w Radomiu przy glownej trasie gdzie czesto widac grupy ukraincow robiace tam zakupy zatem tymbardziej w takiej lokalizacji powinna byc podwojona liczba personelu!

Bałagan na sklepie

Robiąc cykliczne zakupy w tym sklepie uważam, że jest stanowczo za mało osób do obsługi. Są zawsze duże kolejki do kas, w przejściach pomiędzy regałami stoi mnóstwo towaru do rozłożenia. Czasami trzeba się wręcz przeciskać by sięgnąć po produkty.

Całkiem nieźle!

Sklep dobrze zatowarowany. Warzywa i owoce świeże, ładnie poukładane. Sprzedawczyni poproszona o przekrojenie arbuza przerwała wykonywane prace i udała się na magazyn. W koszach spotowych panował nieład. Produkty były pomieszane, na niektórych brakowało oznaczeń cenowych. Przy kasie nie było kolejki. Obsługująca mnie kasjerka zapytała o posiadanie karty lojalnościowej. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie.

Oceniam bardzo słabo

W sklepie „Biedronka” na ulicy sławkowskiej w Olkuszu nie dba się o czystość, produkty są rozrzucone po sklepie, a podłoga myta może raz dziennie. Ponad to wyjście ewakuacyjne zastawione jest rożnego rodzaju paczkami z produktami spożywczymi. W sklepie zawsze jest mało ekspedientek i trudno znaleźć jakąś Panią, która ma czas udzielić informacji o produkcie, którego szukamy itp.

Solidna obsługa.

Pracownica która nas obsługiwała była miła życzliwa i żartowała z nami.

Jestem bardzo zadowolona

Robiłam dzisiaj rano zakupy w tej Biedronce. Bardzo szybko uruchomiono drugą kasę, nie trzeba było długo czekać. W czasie kasowania produktów pojawiła mi się cena za masło jogurtowe: 4,99. Powiedziałam sprzedawcy, że był rabat na regale: 2,99 zł. Sprzedawca spokojnie sprawdził i potwierdził, że "nabił się" rabat. Podobało mi się, że sprzedawca był bardzo spokojny i zdystansowany. Nie zawsze tak bywa.

Nieład i przykry zapach w sklepie.

Podczas ostatniej wizyty w supermarkecie Biedronka, na samym wejściu "przywitał" mnie bardzo nieprzyjemny zapach - rozciągający się po niemalże całym sklepie, przypominający psujący się nabiał. W sklepie panował nieład organizacyjny oraz samo ułożenie produktów na półkach rażąco odbiegało on norm. Przemieszczając się między regałami z wózkiem musiałem zawrócić i się cofnąć, ponieważ na końcu alejki z produktami stała ogromna paleta z produktami uniemożliwiająca dalsze przejście. Obok nie było pracownika, który układał towar - paleta po prostu zablokowała wyjście z regału. Przykry zapach zrobił się bardzo intensywny w lodówkach w okolicach nabiału (twarogi, jogurty) był wręcz nie do zniesienia, był na tyle rażący, że postanowiłem opuścić sklep wstrzymując oddech. W sklepie bardzo dużo towaru na alejkach, na półkach wszystko porozwalane, puste kartony, a nawet zgniłe pomarańcze i wręcz pomarańczowo-brązowa sałata lodowa.

Nie jest w porządku

Towar na półkach poukładany jest chaotycznie, szczególne zastrzeżenia mam do koszy z artykułami przemysłowymi. Za bałagan w tamtym miejscu w dużym stopniu odpowiadają pewnie klienci, ale brak widocznych cen jest już zaniedbaniem pracowników/kierownictwa. Sklep jest ciasny, towar ułożony niechlujnie, a podłoga brudna. Miałam bardzo negatywne odczucia, ale i pokłady cierpliwości, do momentu, aż kasjerka nie wysłała mnie do innej kasy ze słowami "ale proszę iść do 4?3?, bo ja przecież muszę ten". Dla odmiany Pani przy kasie, do której zostałam odesłana była bardzo sympatyczna. Więcej nie odwiedzę tego sklepu.

Sklep do którego warto przyjść

W dniu dzisiejszym postanowiłem zakupić parę rzeczy przed pracą. Przechadzając się alejkami patrzyłem się na ułożenie produktów oraz na zatowarowanie. Nie mogłem się tak naprawdę do niczego przyczepić. Jedynie paleta z napojami była wysunięta ale znając realia handlu zostanie to naprawione szybko. Obsługa szybka i uśmiechnięta.

Słaba obsługa, zaniedbany sklep

Zdecydowanie najbardziej zaniedbany sklep tej sieci na Gaju. Brudne podłogi, nieświeże warzywa i owoce, mięso bardzo złej jakości. Oferty z reklam z reguły niedostępne, dużo luk towarowych. Kasjerki są dość miłe i profesjonalne, ale nie jest to w stanie zmienić wrażenia jakie wywiera sklep.

Słabo.

Cz,,esto robię zakupy w tym sklepie. Moje obserwacje oparte są na całościowej ocenie tego sklepu. W sklepie ciasno i często nie ma jak przejść by swobodnie zrobić zakupy. Często ceny na stoisku nie zgadzają się z cenami przy kasie. Dzisiaj klienci robili zakupy obfite, bo całe wózki załadowane, niespodzianka bo tylko jedna kasa czynna. Serce mi pękało kiedy zobaczyłam dostawę ustawioną za sklepem, w wysokiej temperaturze i na pełnym słońcu stały całe palety wody w plastikowych butelkach. Rozumiem, ze ten sklep ma skromne zaplecze, ale czy ja jako klient mam pić taką truciznę? Oj przydałoby się szkolenie pracowników .

Super

Bardzo szybka i sprawna obsługa na kasie. Pani kasjerka uśmiechnieta, miła, życzliwa. Poprosiłam o fakturę na firmę i pani od ręki mi taką fakturę wydrukowała - dawniej trzeba było czekać aż ktoś z zaplecza przyjdzie i fakturę mi przygotuje i wtedy dodatkowe oczekiwanie aż pracownik przyjdzie z wydrukowaną fakturą. Obecnie faktura wydrukowana w postaci paragonu - plus, bo mniej papieru niz format A4 - czyli ekologiczne zasady zachowane w sklepie Biedronka. Parking dookoła wydaje się mniejszy, ale za sklepem większa część parkingowa, co jest odpowiednio z przodu sklepu opisane na tablicy informacyjnej. W scianie jest dostępny bankomat. Usytuowanie jest mówiąc kolokwialnie "po drodze" - co jest dosłowne, gdyż biedronka miesci się przy samej drodze głównej, obok innych sklepów, ale ceny Biedronki najtańsze, przez co w sklepie spozywczym obok prawie nie ma ludzi a w Biedronce wiele.

Szybko i sprawnie

Wieczorna wizyta w sklepie Biedronka na osiedlu Biskupin przebiegła nad wyraz sprawnie. W sklepie nie było zbyt wielu klientów, ale pora moich zakupów była dosyć późna - ok. godz. 22:00. Sklep jest otwarty do godz. 23:00, z czego chętnie skorzystałam z racji tropikalnych upałów. Od razu po wejściu do sklepu zobaczyłam w większości puste skrzynki na stoisku z owocami i warzywami. W kilku miejscach sklepu pracownicy rozwozili towar na paletach do rozpakowania. Widać było, że pracownicy korzystali z małego ruchu klientów i przygotowywali sklep na jutro. Udało mi się jednak kupić wszystkie produkty, po które przyszłam i udałam się do kasy. Tu czekała kolejna niespodzianka. były czynne aż 3 stanowiska, a przy pierwszym z nich nie było żadnego klienta i kasjer wyraźnie się ucieszył i ożywił, gdy podeszłam. Kasjer powiedział, że on tu i tak siedzi do 22:30, więc jest mu bardzo miło, że ktoś z klientów się zjawił. Pracownik był sympatyczny i ucięliśmy sobie krótką pogawędkę podczas skanowania zakupów, a na koniec życzyliśmy sobie nawzajem udanego wieczoru. Było to bardzo miłe.

Nie polecam robić zakupów w tej Biedronce!

Niestety, ale negatywna opinia wynika z bałaganu który wiecznie panuje w tej Biedronce, mimo, że Biedronka jest mała to nie zachęca totalnie żeby robić w niej zakupy. Z lodówek z mięsem okropny zapach. Lokalizacja to nie wszystko ! Plus jedynie za obsługę która jest baaardzo sympatyczna.

chamstwo 1. klasa

przed chwilą miało miejsce bardzo niemiłe zdarzenia, otóż stałam w kolejce do kasy przede mną był starszy pan, który miał dużo zakupów. Jak to przy kasie kasjerki szybko kasują a pan miał problem ze spakowaniem tego do siatki. Gdy przyszła moja kolej na kasowanie nie było miejsca na ladzie i pani kasjerka postanowiła dawać moje zakupy na to podwyższenie gdzie stoi terminal, więc poprosiłam kasjerkę, żeby chwilkę poczekała aż pan się spakuje. Na co w dopowiedzi pani kasjerka odsunęła niemiło rzeczy starszego pana do tylu tak, że miał jeszcze większy problem ze spakowaniem tego odburknęła do mnie "proszę bardzo" i kasowała dalej patrząc się na mnie jak bym wyrządziła jej wielką krzywdę. To nie było pierwszy raz jak zostałam w taki sposób potraktowana. Szczerze lokal ten nie zasługuje ani na jedną gwiazdkę. Jestem bardzo zawiedziona takim zachowaniem.

Odwiedzałeś ostatnio Biedronka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Billa

(2.50 )

dino

(3.57 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem