Biedronka

( 3.25 )

Opinie (23373)

Nawet jak na Biedronkę to słabo.

Brudno, bałagan, porozrzucany towar na półkach. Porozrywane opakowania foliowe po napojach między regałami i w przejściu . Produkty bez wyraźnych cen(trzeba ciągle chodzić do czytnika ,żeby zobaczyć cenę). Stoły do pakowania towaru tak brudne jakby nie były nigdy myte. Obsługa obojętna, bez uśmiechu, zajęta swoimi sprawami.

dobra obsługa

Upał odpuścił, więc poszłam dziś rano do sklepu Biedronka, żeby uzupełnić zapasy, głównie wody. Spodziewałam się, że mogą być braki w dostawie tego cennego obecnie surowca, bo temperatura nam zaszalała. Na miejscu okazało się, że się nie pomyliłam -nie było żadnej wody niegazowanej w butelkach 1,5 litrowych. Wszystko "wyszło". Została tylko woda gazowana trzech różnych marek oraz małe pól litrowe butelki wody niegazowanej. Dobrze, że zrobiłam zakupy wody przed upałami, bo musiałabym teraz szukać w innych sklepach, a tak mogę poczekać na nową dostawę. Inne produkty były dostępne w sklepie, wiec bez problemu zaopatrzyłam się w artykuły spożywcze oraz kosmetyki. Podeszłam do kasy, gdzie zostałam szybko i sprawnie obsłużona. Przy drugiej kasie pani kasjerka miała dodatkową pracę w postaci wołania za klientami i wybiegania za nimi ze sklepu - jedna osoba zapomniała wziąć zapłacony papier toaletowy, a drugi klient nie zabrał reszty. To wszystko pewnie z tego upału. :)

Dramat.

Nie polecam! Towar z każdego działu praktycznie po terminie. Za każdym razem gdy robię tam zakupy to owoce pognite, mięso śmierdzi lub jest na skraju ważności. Nabiał to samo... Dlaczego nie ma specjalnego miejsca na przecen towarów o zbliżającej się końcówce daty ważności jak w innych sklepach? Tylko płaci się za taki syf tak samo po przyjściu do domu trzeba wyrzucać...

Minus na kolejki

W sklepie jestem często, ponieważ pracuję w okolicy i podczas każdej wizyty jestem zmuszona stać w kolejce (przede mną 5-6 osób), niezależnie czy jest rano czy popołudnie. Nie przypominam sobie,żeby było czynnych więcej niż 2 kasy, a rano, kiedy ludzie robią zakupy do pracy ( i się spieszą) czynna jest tylko 1 kasa... Poza tym kosze z artykułami tekstylnymi są bardzo blisko siebie ustawione i trudno przejść między nimi (dwoma sąsiadującymi).

Skandal

Nie polecam. Dzisiaj to były ostatnie zakupy w tym sklepie. Zostawiłem samochód bezpośrednio na parkingu przed Biedronką. Pobyt piętnastominutowy w tym sklepie kosztował mnie 90 zł za nie pobranie bezpłatnego biletu w parkomacie. Widziałem wiele osób w tym czasie, które również wyciągały z za wycieraczki wezwania do zapłaty. Klient zostawiając samochód na parkingu przed sklepem, robiąc zakupy w nim nigdy nie spodziewał by się takiej dodatkowej atrakcji zakupowej. Biedronka wynajęła parking zewnętrznej firmie, która bezlitośnie kasuje 90 zł za postój przed sklepem. Skandal. Przyczajony pan w żółtej kamizelce z brodą tylko czyha aż wejdziesz do sklepu. Nie ważne czy przebywasz tam tylko 5 min. Widać prowizja się liczy. Sklep Biedronka stracił wiernego klienta, który od lat robił zakupy w tym sklepie. Nawet w Krakowie opłata za nie wykupienie biletu w parkomacie jest niższa. OD DZISIAJ OMIJAM Z DALEKA. Lidl takich niespodzianek nie szykuje dla klientów.

Obsługa na średnim poziomie.

Poziom obsługi na średnim poziomie. Przy kasach tłoczno, a otwarte tylko 2. W dodatku z jednej kasjerka przeganiała ludzi. Natomiast jeśli chodzi o obsługę na sali sprzedaży, no to sytuacja już ma się lepiej. Pracownicy chętnie pomagają.

Obsługa bardzo miła ale towaru brak

Mieszkam obok sklepu, robię tam codzienne zakupy obsługa miła i pomocna, sklep akurat nie za duży nie za mały sam raz , szybko robi się zakupy, ale zaopatrzenie szwankuje, od trzech dni nie ma piwa na sklepie, pułki pod ścianą puste, został tylko czeski budwaiser i pilsner, dobrze że chociaż w niższej cenie niż gdzie indziej, ogólnie często tam czegoś brakuje za to w koszach z chińskimi ciuchami i młotkami kipi, nikt nawet nie grzebie w tym, nawet komputer można kupić, zajmuje centralne miejsce w oszklonej witrynie, chyba nie pomnik. Wczoraj na placu obok jak co roku była ogromna impreza dla dzieci organizowana przez miasto Konin , mnóstwo ludzi, wszyscy wchodzili po napoje, piwo i musieli wyjść z kwitkiem, nawet coca coli nie było . Często towar nie rozpakowany leży na paletach, udało mi się dojrzeć na dnie owiniętej folią palety piwo karmi, był tylko jeden karton, sam zapakowałem po cichu 6 butelek, żeby nikt nie widział, reglamentacja na taki sklep, jeden karton?

Masakra i katastrofa porządkowa

Biedronka jak to Biedronka - za dużo badziewiatego towaru, za mała powierzchnia, zbyt mało Obsługi. Nie chodzę tam na zakupy już drugi rok, chyba, że wcześnie rano i nie mam innego wyboru.

Bałagan...

Wieczne kolejki przy jednej otwartej kasie. Nic nie jest poukładane, wszystko leży w losowych miejscach. Brakuje bardzo dużo podstawowego towaru, który można znaleźć w innych sklepach. Produkty mrożone (w moim przypadku lody) i ich świeżość również pozostaje wiele do życzenia, o czym świadczy zatrucie pokarmowe po zjedzeniu. Reasumując - przy każdych zakupach omijam!

Dobra obsługa, choć trudno znaleźć tu towar

Biedronka ta ma w miarę dobrą obsługę, choć układ towarów odbiega od większości Biedronek. Moim zdaniem potrzebna jest tu przebudowa układu towarów. Alejki były pozastawiane paletami.

Najgorsza Biedronka

Biedronka na Niemcewicza w Krakowie należy do najgorszych w jakiej mam przynosć robić zakupy od pewnego czasu. W biedronce wiecznie panuje bajzer jest brudno. Koszyki klientowskie czerwone wiecznie zostawiają wyjście ewakuacyjne. W strefie wejścia i przed sklepem okropny syf. Towar na półkach poukładany chaotycznie, oznaczenia cenowe niezgodne z towarem, promocje wiecznie nieprawidłowo oznaczone, lub mylne oznaczenie produktu. Najlepszym zachowaniem ekipy tej placówki jest opuszczenie kasy w celu wyjaśnienia braku odbicia promocji zostawiają kolejkę i klientów i gniają po sklepie za kierownikiem., który nie raczy nawet podejść na wezwanie kasjera. Reklamację rozpatrywane są z niedbałością o klienta tak jak personel sobie uważa tak rozpatruje nie jednokrotnie machnął ręką na brak odbicia promocji, ale uważam że sklep powinien być dla klienta nie dla pracowników, którzy robią sobie co chcą.

Zakupy z trudem

Jestem zawiedziona. Brak przejścia ze względu na porozkładane wszędzie palety z towarem. Mam świadomość, że towar trzeba rozłożyć ale jest to w godzinach największego ruchu - absurd.

Super, miło i swojsko

Towar zawsze jest świeży, poukładany i opisany. Pracownice uprzejme i miłe, chętnie pomagają i doradzają.

Polecam

Miła obsługa, pracownicę chętne do pomocy, uśmiechnięte. Sklep dobrze zatowarowany. Lubię robić zakupy w tym sklepie.

Jest blisko - to główna zaleta

Biedronka ta jest całkiem ok- dość przestrzenna, choć oczywiście wieczorem rozgrywa się dramat pod względem ułożenia i dostępności towarów. Jest też jedna kasjerka, która nieustannie narzeka i komentuje zachowania klientów, co osobiście mnie irytuje.

Miła obsługa przy kasie

Przy kasie był stale obecny pracownik. Miło i szybko obsługiwał klientów. Niestety na sali długo i bezskutecznie szukałam sprzedawcy by o coś zapytać. Musiałam wreszcie podejść do kasjera pomiędzy klientami. Na ekspozycji małe zamieszanie w towarach przemysłowych oraz na warzywach i owocach. Przemysłówka, kwiaty były wyłożone też na jednej z kas, wyłączając ją z użytku. Działała tylko jedna. Warzywa i owoce były dziwnie rozplanowane, rozrzucone w kilku punktach od wejścia, inaczej niż w innych sklepach.

Bałagan, brak cen

Towar często jest w nieładzie, brak pod nim etykiet. Nagminnie zdarza się, że brak towaru z gazetki w pierwszym dniu jej obowiązywania. Ciągi komunikacyjne pozastawiane są paletami z towarem. Nie polecam.

Profesjonalne obsługa lecz długie kolejki

Tak jak w tytule jakość obsługi klientów trzyma standardy , ale oszczędności w ilości pracowników w sklepie powodują długie kolejki zwłaszcza przed wolną niedzielą.

Odwiedzałeś ostatnio Biedronka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Billa

(2.50 )

dino

(3.57 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem