Biedronka

( 3.28 )

Opinie (23281)

Średnia obsługa

Pracownicy ze względu na ich niedużą ilość są zdenerwowani. Kolejki są duże i myślę, że jeśli ktoś planuje szybkie zakupy nie jest w stanie w sposób błyskawiczny dokonać zakupu 2 lub 3 produktów. Korytarze są załadowane towarem co utrudnia przejazd wózkiem z zakupami. Czasami przy dłuższej kolejce trzeba przejechać cały korytarz aby ustawić się do obsługi.

Lepiej już było...

Ostatnio przeżywam szok niemal w każdej odwiedzanej Biedronce. Wybór produktów duży, ceny przystępne, ale cóż z tego, skoro jest tutaj coraz bardziej brudno i nieprzyjemnie. Taki stan zauważyłem też w Biedronce w Drawsku Pomorskim. Przed sklepem śmieci, w sklepie lepiąca podłoga i dość nieprzyjemny zapach. Na stoiskach warzywa-owoce, które powinny być wizytówką sklepu ogromny bałagan i owoce nie nadające się do spożycia. Dalej już tylko gorzej. Brak cen lub ceny promocji, które już dawno się skończyły. Prawie w każdej alejce kartony i palety, przy których nikt nie pracował. Na koniec kolejka do jedynej otwartej kasy. Porażka! Nie polecam!

Fatalnie!!!

Kolejna wizyta w Biedronce w Czaplinku i kolejny powód, by jako klient wyrazić swoje niezadowolenie. W sklepie jest brudno, unosi się przykry zapach. Bardzo źle prezentują się stoiska z warzywami i owocami. Podłoga jest brudna i lepiąca. Spory bałagan panuje w koszach metalowych, a przy wielu produktach brakuje wywieszek cenowych lub są nieaktualne. Trudno na sali sprzedaży spotkać personel, a kolejka do kasy jest zawsze długa. Brakuje gazetek reklamowych przy wejściu do marketu, za to za liną kas, na stoliku, jest ich bardzo dużo, niestety nieaktualne są wystawiane razem z aktualnymi. wydaje mi się, że kierownictwo sklepu w ogóle nie panuje nad porządkiem w tym sklepie, a jakość obsługi klienta jest po prostu fatalna. Nie polecam!!!

Mało miejsca, długie kolejki

Jedna z tych lokalizacji, do których nie wracam, jeżeli nie muszę. Bardzo mało miejsca w przejściach - dużo pozostawionych artykułów, palet etc. Lokalizacja przy centrum handlowym i centrum miasta zatem Klientów bardzo dużo. Liczba obsługi jednak nieproporcjonalna. Duże kolejki, brak porządku na sali.

Bardzo miła obsługa osoby niewidomej

Robiąc zakupy byłem świadkiem bardzo dobrej obsługi osoby niewidomej, co świadczy o dużej empatii zatrudnionego tam personelu lub bardzo dobrego przygotowania pracowników do obsługi nie do końca typowego klienta. Panie pomogły zapakować produkty, upewniły się że osoba wybrała te które były jej potrzebne (konkretny rodzaj produktu), pomogły zapakować i odprowadziły Pana do wyjścia. Wszystko odbyło się sprawnie i z dużym z odrobiną poczucia humoru.

Przeciętniak

Obsługa w sklepie nie kwapi się do pomocy. Po zadaniu pytania odnośnie promocji, Pani odpowiedziała, że ona nie wie jest tu na zastępstwie, ale skoro jest w gazetce to jest. Była niemiła.

8/10

Asortyment w sklepie jest dobrze ułożony, jednak najlepiej aby sklep zatrudnił dodatkowych pracowników bo w przypadku dużej kolejki nie podchodzi kolejny kasjer aby rozładować tej kolejki. Ogólnie obsługa jest miła, pomocna. Jednak ww element burzy łączna ocenę sklepu

Wieczne kolejki

Wieczne kolejki do kasy, alejki pozastawiane paletami, ciężko przejechać wózkiem.

Slabo z obsluga

Najbardziej irytujace jest czekanie w dlugich kolejkach. 10 klientow 1 kasa czynna.

Super sklep, nie ma w zadnej biedronce takiej obslugi jak ta

Sklep na ul.kartuskiej jest wprost idealny, pracuja w nim uczciwi fajni z poczuciem humoru ludzie. Nie sa zgryzliwi. Chce sie wracac do tego sklepu czesto

W miarę

Ilekroć robię zakupy w tym sklepie to spotykam się z lekkim nieladem i nieporządkiem. Bałagan na półkach szczególnie na chemii. Nieracjonalne rozmieszczenie towarów w sklepie. Kolejki do kas,mało stanowisk kasowych czynnych...to chyba największy problem. Muzyka w sklepie niezbyt głośna,raczej łagodna.Personel ...to zależy. Czasem bywają pomocni i uśmiechnięci,czasem z łaską w czymś pomogą. Panie na obsłudze kasowej bardzo miłe,uśmiechnięte,pomocne. Robię tam zakupy ze względu na cenę porządanych przeze mnie towarów i brak ich dostępności w innych sklepach.

Zmieszany

Niesamowita ciasnota, nieaktualne ceny , ogólnie bałagan na terenie całego sklepu. Duże kolejki do kasy, kasjerka bardzo miła.

Typowa placówka tej marki

Sklep jest bardzo typowy dla marki, jest utrzymany w starym stylu. Placówka jest przed modernizacją, a modernizacja jest jej niezwykle potrzebna. Pracownicy zajęci obowiązkami nie zwracają uwagi na klientów.

Słaba pomoc

Chciałem kupić w Biedronce mąkę. chodziłem miedzy regałami i nie wiedziałem którą wybrać. Poprosiłem jedną panią o pomoc ale ta mnie zbyła mówiąc że ona nie jest od doradzania klientom. Poszedłem więc do innej ale ta tylko grzecznie odpowiedziała że nie jest wstanie mi pomóc bo musi rozkładać towar. Wybrałem więc coś sam. Wybór pozostawiał wiele do życzenia. W kolejce spędziłem jakieś 15. Otwarta była tylko jedna kasa a pani która nabijała zakupy zbytnio się nie śpieszyła. Spóźniłem się przez to na mecz. Nie będę miło wspominał tej obsługi.

BARDZO MIŁA OBSŁUGA

OBSŁUGA BARDZO MIŁA . MIMO DUZEGO RUCHU OBSŁUŻONA BYŁAM BARDZO SYMPATYCZNIE. PANI ZAPYTAŁA MNIE O KARTE BIEDRONKA . BARDZO SPRAWNIE MNIE OBSŁUŻYŁA .

Super, miła i uprzejma obsługa

Będąc w tym sklenie aż chce się robić zakupy. Czysto, obsługa zawsze pomocna. Polecam tą Biedronkę. Będę odwiedzała ten sklep.

Wchodzę i wychodzę. Dosłownie.

Jedna z niewielu biedronek, których nie mogę znieść. Personel wcale nie zwraca tam uwagi na kolejkę. Gdy wracam z pracy zazwyczaj chcę zrobić szybkie zakupy do 5 produktów, na kasie jedna Pani... I sznur 10 osób o różnych zakupach, reszta pracownic o prostu ignoruje... Gdy widzę takie oschłe zachowanie pracowników i kolejkę na 15 minut po prostu wychodzę...

Znakomicie. Polecam

Bardzo dobra, miła i szybka obsługa. Dobrej jakości produkty. Szybka kasa.

Odwiedzałeś ostatnio Biedronka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Billa

(2.50 )

Dino

(3.61 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem