Domex

( 3.49 )

Opinie (11)

Wybrałam się do tego sklepu z myślą dokonania zakupu na

Wybrałam się do tego sklepu z myślą dokonania zakupu na prezent dla kolegi, a konkretnie zakupu golarki. Kiedy weszłam do środka i powitałam pracowników, wszyscy odwzajemnili mój entuzjazm również mnie witając. Wnętrze jest tam bardzo obszerne, dobrze dopasowane do możliwości oglądania produktów. Wystrój natomiast jest dość nowoczesny. Miło się tam rzebywa tym bardziej, że obsługa naprawdę dokłada starań by jak najlepiej opowiedzieć potencjalnemu klientowi o oglądanym produkcie. Bylam bardzo zadowolona, kiedy to sprzedawca otworzył gablotę i pokazując mi, zaczął objaśniać działanie każdego sprzętu z osobna i porównywał je. Te informacje pomogly mi w jak najlepszym dokonaniu zakupu. Cena w tym sklapie jest adekwatna do firm urządzeń jakie tam można kupić. Naprawdę zakupy w tym miejscu to czysta przyjemność.

Wizyta w sklepie miała na celu zakup elektrycznej maszynki

Wizyta w sklepie miała na celu zakup elektrycznej maszynki do golenia sklep był czysty i uporządkowany a towar ładnie wyeksponowany, choć asortyment nie był zbyt szeroki - zaledwie kilka modeli maszynek. Po około minucie od podejścia do półki z asortymentem osoba z personelu zainteresowała się mną, grzecznie przywitała i zapytała czego potrzebuję. zaprezentowano mi uprzejmie dostępne modele i wskazano ich atrybuty.po kilku minutach byłam w stanie na tej podstawie podjąć decyzję o zakupie. Jedynie obsługa kasy fiskalnej była nieco opieszała i obojętna, około 5 minut czekałam na rozpoczęcie realizacji transakcji mimo, iż nie byłam wówczas jedyną klientką sklepu.

Byliśmy zainteresowani kupnem telewizora

Byliśmy zainteresowani kupnem telewizora, niestety wszyscy pracownicy nie byli zainteresowani klientem, ponieważ grali w gry,brak pytań ze strony sprzedawcy może coś klient potrzebuje?, Sklep ogólne mógłby być czyściejszy kurz na telewizorach, cena atrakcyjna, tyle że, towar tylko ten który stoi nie magazynują są tylko pojedyńcze sztuki.

BARDZO DOBRA OBSŁUGA NA DZIALE MAŁE AGD

BARDZO DOBRA OBSŁUGA NA DZIALE MAŁE AGD, FACHOWE DORADZTWO, DOSKONAŁA CENA, PROPONOWANIE KILKU MODELI PRODUKTU. Klient nie musi długo czekać na sprzedawcę. Dodatkowo była zaproponowana dodatkowa gwarancja czego naprawde w innych sklepach nigdy nie usłyszałem. Dostałem gratis firmowy Sprzedawcy mają dużą wiedzę.

Udałem się do sklepu celem zakupu dwóch najprostszych

Udałem się do sklepu celem zakupu dwóch najprostszych telefonów marki Nokia, konkretnie 1208. Podszedłem do części z telefonami, pracownik sklepu po około 2 minutach (obsługiwał innego klienta) podszedł do mnie, zapytał kulturalnie czego potrzebuje. Interesujący mnie towar znajdował się w sklepie, więc zapytałem czy istniej możliwość negocjacji ceny, ów pracownik zapytał czy chwilkę zaczekam i poszedł (jak mniemam zapytać kogoś wyżej postawionego), wrócił po minucie i oznajmił że niestety nie ma możliwości obniżenia ceny. Pomimo tego zdecydowałem się na zakup, poszedłem do kasy zapłacić. Część zapłaty chciałem uregulować bonami, a brakującą kwotę gotówką. Jednak obsługujący kasę miał pewne problemy z oceną czy bony którymi dysponuję są u nich uznawane. Musiał dopytać. Bony zostały uznane, pracownik, z którym rozmawiałem na początku, przyniósł obydwa telefony, kolejny wypisał fakturę. Jeszcze przed wyjściem postawiam sprawdzić czy wszystko jest w pudełkach i natrafiam na niespodziankę, w jednym brak ładowarki. Po 5 min pracownikom sklepu udaje się ją zlokalizować, jest pod biurkiem jeden z pracowników ładował nią telefon. Zostaje miło pożegnany, oczywiście zapraszają mnie do ponownych odwiedzin i opuszczam sklep.

Odwiedzałeś ostatnio Domex?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.67 )

DOMAR

(3.13 )

Electro World

(3.10 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem