Domex

( 4.50 )

Opinie (11)

Wybrałam się do tego sklepu z myślą dokonania zakupu na

Wybrałam się do tego sklepu z myślą dokonania zakupu na prezent dla kolegi, a konkretnie zakupu golarki. Kiedy weszłam do środka i powitałam pracowników, wszyscy odwzajemnili mój entuzjazm również mnie witając. Wnętrze jest tam bardzo obszerne, dobrze dopasowane do możliwości oglądania produktów. Wystrój natomiast jest dość nowoczesny. Miło się tam rzebywa tym bardziej, że obsługa naprawdę dokłada starań by jak najlepiej opowiedzieć potencjalnemu klientowi o oglądanym produkcie. Bylam bardzo zadowolona, kiedy to sprzedawca otworzył gablotę i pokazując mi, zaczął objaśniać działanie każdego sprzętu z osobna i porównywał je. Te informacje pomogly mi w jak najlepszym dokonaniu zakupu. Cena w tym sklapie jest adekwatna do firm urządzeń jakie tam można kupić. Naprawdę zakupy w tym miejscu to czysta przyjemność.

Wizyta w sklepie miała na celu zakup elektrycznej maszynki

Wizyta w sklepie miała na celu zakup elektrycznej maszynki do golenia sklep był czysty i uporządkowany a towar ładnie wyeksponowany, choć asortyment nie był zbyt szeroki - zaledwie kilka modeli maszynek. Po około minucie od podejścia do półki z asortymentem osoba z personelu zainteresowała się mną, grzecznie przywitała i zapytała czego potrzebuję. zaprezentowano mi uprzejmie dostępne modele i wskazano ich atrybuty.po kilku minutach byłam w stanie na tej podstawie podjąć decyzję o zakupie. Jedynie obsługa kasy fiskalnej była nieco opieszała i obojętna, około 5 minut czekałam na rozpoczęcie realizacji transakcji mimo, iż nie byłam wówczas jedyną klientką sklepu.

Byliśmy zainteresowani kupnem telewizora

Byliśmy zainteresowani kupnem telewizora, niestety wszyscy pracownicy nie byli zainteresowani klientem, ponieważ grali w gry,brak pytań ze strony sprzedawcy może coś klient potrzebuje?, Sklep ogólne mógłby być czyściejszy kurz na telewizorach, cena atrakcyjna, tyle że, towar tylko ten który stoi nie magazynują są tylko pojedyńcze sztuki.

BARDZO DOBRA OBSŁUGA NA DZIALE MAŁE AGD

BARDZO DOBRA OBSŁUGA NA DZIALE MAŁE AGD, FACHOWE DORADZTWO, DOSKONAŁA CENA, PROPONOWANIE KILKU MODELI PRODUKTU. Klient nie musi długo czekać na sprzedawcę. Dodatkowo była zaproponowana dodatkowa gwarancja czego naprawde w innych sklepach nigdy nie usłyszałem. Dostałem gratis firmowy Sprzedawcy mają dużą wiedzę.

Udałem się do sklepu celem zakupu dwóch najprostszych

Udałem się do sklepu celem zakupu dwóch najprostszych telefonów marki Nokia, konkretnie 1208. Podszedłem do części z telefonami, pracownik sklepu po około 2 minutach (obsługiwał innego klienta) podszedł do mnie, zapytał kulturalnie czego potrzebuje. Interesujący mnie towar znajdował się w sklepie, więc zapytałem czy istniej możliwość negocjacji ceny, ów pracownik zapytał czy chwilkę zaczekam i poszedł (jak mniemam zapytać kogoś wyżej postawionego), wrócił po minucie i oznajmił że niestety nie ma możliwości obniżenia ceny. Pomimo tego zdecydowałem się na zakup, poszedłem do kasy zapłacić. Część zapłaty chciałem uregulować bonami, a brakującą kwotę gotówką. Jednak obsługujący kasę miał pewne problemy z oceną czy bony którymi dysponuję są u nich uznawane. Musiał dopytać. Bony zostały uznane, pracownik, z którym rozmawiałem na początku, przyniósł obydwa telefony, kolejny wypisał fakturę. Jeszcze przed wyjściem postawiam sprawdzić czy wszystko jest w pudełkach i natrafiam na niespodziankę, w jednym brak ładowarki. Po 5 min pracownikom sklepu udaje się ją zlokalizować, jest pod biurkiem jeden z pracowników ładował nią telefon. Zostaje miło pożegnany, oczywiście zapraszają mnie do ponownych odwiedzin i opuszczam sklep.

Odwiedzałeś ostatnio Domex?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Electro World

(4.05 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem