Domex

( 3.49 )

Opinie (11)

Wybrałam się do tego sklepu z myślą dokonania zakupu na

Wybrałam się do tego sklepu z myślą dokonania zakupu na prezent dla kolegi, a konkretnie zakupu golarki. Kiedy weszłam do środka i powitałam pracowników, wszyscy odwzajemnili mój entuzjazm również mnie witając. Wnętrze jest tam bardzo obszerne, dobrze dopasowane do możliwości oglądania produktów. Wystrój natomiast jest dość nowoczesny. Miło się tam rzebywa tym bardziej, że obsługa naprawdę dokłada starań by jak najlepiej opowiedzieć potencjalnemu klientowi o oglądanym produkcie. Bylam bardzo zadowolona, kiedy to sprzedawca otworzył gablotę i pokazując mi, zaczął objaśniać działanie każdego sprzętu z osobna i porównywał je. Te informacje pomogly mi w jak najlepszym dokonaniu zakupu. Cena w tym sklapie jest adekwatna do firm urządzeń jakie tam można kupić. Naprawdę zakupy w tym miejscu to czysta przyjemność.

Wizyta w sklepie miała na celu zakup elektrycznej maszynki

Wizyta w sklepie miała na celu zakup elektrycznej maszynki do golenia sklep był czysty i uporządkowany a towar ładnie wyeksponowany, choć asortyment nie był zbyt szeroki - zaledwie kilka modeli maszynek. Po około minucie od podejścia do półki z asortymentem osoba z personelu zainteresowała się mną, grzecznie przywitała i zapytała czego potrzebuję. zaprezentowano mi uprzejmie dostępne modele i wskazano ich atrybuty.po kilku minutach byłam w stanie na tej podstawie podjąć decyzję o zakupie. Jedynie obsługa kasy fiskalnej była nieco opieszała i obojętna, około 5 minut czekałam na rozpoczęcie realizacji transakcji mimo, iż nie byłam wówczas jedyną klientką sklepu.

Byliśmy zainteresowani kupnem telewizora

Byliśmy zainteresowani kupnem telewizora, niestety wszyscy pracownicy nie byli zainteresowani klientem, ponieważ grali w gry,brak pytań ze strony sprzedawcy może coś klient potrzebuje?, Sklep ogólne mógłby być czyściejszy kurz na telewizorach, cena atrakcyjna, tyle że, towar tylko ten który stoi nie magazynują są tylko pojedyńcze sztuki.

BARDZO DOBRA OBSŁUGA NA DZIALE MAŁE AGD

BARDZO DOBRA OBSŁUGA NA DZIALE MAŁE AGD, FACHOWE DORADZTWO, DOSKONAŁA CENA, PROPONOWANIE KILKU MODELI PRODUKTU. Klient nie musi długo czekać na sprzedawcę. Dodatkowo była zaproponowana dodatkowa gwarancja czego naprawde w innych sklepach nigdy nie usłyszałem. Dostałem gratis firmowy Sprzedawcy mają dużą wiedzę.

Udałem się do sklepu celem zakupu dwóch najprostszych

Udałem się do sklepu celem zakupu dwóch najprostszych telefonów marki Nokia, konkretnie 1208. Podszedłem do części z telefonami, pracownik sklepu po około 2 minutach (obsługiwał innego klienta) podszedł do mnie, zapytał kulturalnie czego potrzebuje. Interesujący mnie towar znajdował się w sklepie, więc zapytałem czy istniej możliwość negocjacji ceny, ów pracownik zapytał czy chwilkę zaczekam i poszedł (jak mniemam zapytać kogoś wyżej postawionego), wrócił po minucie i oznajmił że niestety nie ma możliwości obniżenia ceny. Pomimo tego zdecydowałem się na zakup, poszedłem do kasy zapłacić. Część zapłaty chciałem uregulować bonami, a brakującą kwotę gotówką. Jednak obsługujący kasę miał pewne problemy z oceną czy bony którymi dysponuję są u nich uznawane. Musiał dopytać. Bony zostały uznane, pracownik, z którym rozmawiałem na początku, przyniósł obydwa telefony, kolejny wypisał fakturę. Jeszcze przed wyjściem postawiam sprawdzić czy wszystko jest w pudełkach i natrafiam na niespodziankę, w jednym brak ładowarki. Po 5 min pracownikom sklepu udaje się ją zlokalizować, jest pod biurkiem jeden z pracowników ładował nią telefon. Zostaje miło pożegnany, oczywiście zapraszają mnie do ponownych odwiedzin i opuszczam sklep.

Odwiedzałeś ostatnio Domex?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.67 )

DOMAR

(3.13 )

Electro World

(3.10 )

Poradnik jakości obsługi

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie czujemy się bezpiecznie? Przedstawiamy RANKING firm ubezpieczeniowych!

Wybór ubezpieczyciela to zawsze trudna decyzja. Niezależnie czy ubezpieczamy samochód, mieszkanie czy własne życie, pozostają w głowie te same pytania: „Wybrać droższe i bogatsze czy tańsze, licząc że się nie przyda?; Czy ta firma jest wiarygodna?; Ubezpieczać się? Przecież jestem zdrowy!”. Brzmi znajomo? Nie tylko Ty wahasz się przy decyzji o wyborze firmy ubezpieczeniowej! Skorzystaj zatem z opinii naszych użytkowników! Pozytywne oceny wystawia między innymi klient ERGO Hestii, który bardzo poleca usługi tego ubezpieczyciela:„Świetny ubezpieczyciel. Pomoc na najwyższym poziomie. Szybkie i profesjonalne działanie. Wszystko dostosowane do naszych potrzeb. Zdecydowanie polecam!” ~ Klient_6DQQ Z równie miłym komentarzem spotkała się firma Link4. Klientka jest bardzo zadowolona z obsługi!„Od kilku lat zaczęłam korzystać z usług tej firmy, ponieważ zawsze traktują mnie wyjątkowo dobrze. Czuję się zaopiekowana pod każdym względem. Firma uczciwie i z zaangażowaniem traktuje i nowych i stałych klientów i tym bardzo zyskuje.” ~Ana_465 Mniej zadowolony jest zaś klient WARTY. Skarży się, ze nie otrzymał należytej pomocy:„Nie polecam. Jak autem się zakopałem w śniegu to odmówiono mi pomocy. Zmieniłem na innego ubezpieczyciela.” ~ Piotr_1169 Pomogliśmy Ci w wyborze? Jeszcze nie? Sprawdź w takim razie ranking, stworzony na podstawie ocen naszych użytkowników!

Ranking najlepszych usług abonamentowych! Gdzie wykupić pakiet na TV lub Internet?

W dzisiejszyc czasach, gdy wiele rzeczy załatwiamy z domu, stały dostęp do Internetu jest niezbędny. Pracujemy zdalnie, uczymy się, przesyłamy dokumenty do urzędu. Przerwy w dostawie Internetu i ciągłe prace na sieci mogą bardzo utrudnić nam sprawne funkcjonowanie i wyprowadzić z równowagi nie tylko nas, ale i naszych współpracowników, którzy nie mają z nami kontaktu. A gdyby dodać do tego jeszcze brak zasięgu? Koszmar!Po pracy chcesz włączyć telewizję, obejrzeć ulubiony serial, a tam... brak połączenia. Dostęp wraca w ostatnich minutach serialu! I nie dowiesz się dlaczego główny bohater wylądował w wiezieniu, a jego brat jest ścigany przez uzbrojonych facetów! Na szczęście nie wszystkie firmy gwarantują swoim klientom takie przygody. Część klientów jest zadowolona z wyboru dostawcy."Bardzo rzetelna i uprzejma obsługa. Po wizycie w salonie wiedziałam dokładnie, czego chcę. Zostałam wysłuchana i doinformowana na każdy temat"  - Klientka T-Mobile z Poznania."Stabilne łącze internetowe, a przede wszystkim możliwość zakupu samego internetu, bez niepotrzebnych pakietów. W razie awarii szybki serwis i skuteczna pomoc online" - Klient UPC z Wrocławia."Po połączeniu z konsultantem otrzymałam konkretne i szybkie odpowiedzi na wszystkie moje pytania, kiedy mogę zawrzeć umowę, jakie warunki, kiedy zostanie podłączenie do sieci. W dodatku pan był uprzejmy i miły" - Klientka Netii z Łodzi.Wśród naszych użytkoników znajdzie się także parę niezadowolonych klientów. Głównie krytykowane są ceny usług i ich słabe dopasowanie do klienta oraz brak kontaktu z infolinią. "Brak dostępu do światłowodu, który zwiększa szybkość i jakość internetu.Dlugotrwałe oczekiwanie w przypadku zgłoszenia awarii to kolejny minus" - komentuje Klientka Orange z Katowic."W czasach ostatniego kryzysu jaki wybuchł w naszym kraju, firma nie poradziła sobie zbyt dobrze. Internet bardzo wolno chodził i chodzi do tej pory. Doszło także do niedotrzymania warunków umowy, ponieważ prędkość internetu bywa bardzo często wolniejsza o kilkanaście razy niż powinna być. Na pewno nie jest to firma, która zasługuje na jakiekolwiek wyróżnienie." - dodaje Klient firmy Multimedia Polska. Przedstawiamy Wam ranking najlepszych dostawców usług abonamentowych: TV/Internet/telefon.    

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem