Domex

( 4.50 )

Opinie (11)

Wybrałam się do tego sklepu z myślą dokonania zakupu na

Wybrałam się do tego sklepu z myślą dokonania zakupu na prezent dla kolegi, a konkretnie zakupu golarki. Kiedy weszłam do środka i powitałam pracowników, wszyscy odwzajemnili mój entuzjazm również mnie witając. Wnętrze jest tam bardzo obszerne, dobrze dopasowane do możliwości oglądania produktów. Wystrój natomiast jest dość nowoczesny. Miło się tam rzebywa tym bardziej, że obsługa naprawdę dokłada starań by jak najlepiej opowiedzieć potencjalnemu klientowi o oglądanym produkcie. Bylam bardzo zadowolona, kiedy to sprzedawca otworzył gablotę i pokazując mi, zaczął objaśniać działanie każdego sprzętu z osobna i porównywał je. Te informacje pomogly mi w jak najlepszym dokonaniu zakupu. Cena w tym sklapie jest adekwatna do firm urządzeń jakie tam można kupić. Naprawdę zakupy w tym miejscu to czysta przyjemność.

Wizyta w sklepie miała na celu zakup elektrycznej maszynki

Wizyta w sklepie miała na celu zakup elektrycznej maszynki do golenia sklep był czysty i uporządkowany a towar ładnie wyeksponowany, choć asortyment nie był zbyt szeroki - zaledwie kilka modeli maszynek. Po około minucie od podejścia do półki z asortymentem osoba z personelu zainteresowała się mną, grzecznie przywitała i zapytała czego potrzebuję. zaprezentowano mi uprzejmie dostępne modele i wskazano ich atrybuty.po kilku minutach byłam w stanie na tej podstawie podjąć decyzję o zakupie. Jedynie obsługa kasy fiskalnej była nieco opieszała i obojętna, około 5 minut czekałam na rozpoczęcie realizacji transakcji mimo, iż nie byłam wówczas jedyną klientką sklepu.

Byliśmy zainteresowani kupnem telewizora

Byliśmy zainteresowani kupnem telewizora, niestety wszyscy pracownicy nie byli zainteresowani klientem, ponieważ grali w gry,brak pytań ze strony sprzedawcy może coś klient potrzebuje?, Sklep ogólne mógłby być czyściejszy kurz na telewizorach, cena atrakcyjna, tyle że, towar tylko ten który stoi nie magazynują są tylko pojedyńcze sztuki.

BARDZO DOBRA OBSŁUGA NA DZIALE MAŁE AGD

BARDZO DOBRA OBSŁUGA NA DZIALE MAŁE AGD, FACHOWE DORADZTWO, DOSKONAŁA CENA, PROPONOWANIE KILKU MODELI PRODUKTU. Klient nie musi długo czekać na sprzedawcę. Dodatkowo była zaproponowana dodatkowa gwarancja czego naprawde w innych sklepach nigdy nie usłyszałem. Dostałem gratis firmowy Sprzedawcy mają dużą wiedzę.

Udałem się do sklepu celem zakupu dwóch najprostszych

Udałem się do sklepu celem zakupu dwóch najprostszych telefonów marki Nokia, konkretnie 1208. Podszedłem do części z telefonami, pracownik sklepu po około 2 minutach (obsługiwał innego klienta) podszedł do mnie, zapytał kulturalnie czego potrzebuje. Interesujący mnie towar znajdował się w sklepie, więc zapytałem czy istniej możliwość negocjacji ceny, ów pracownik zapytał czy chwilkę zaczekam i poszedł (jak mniemam zapytać kogoś wyżej postawionego), wrócił po minucie i oznajmił że niestety nie ma możliwości obniżenia ceny. Pomimo tego zdecydowałem się na zakup, poszedłem do kasy zapłacić. Część zapłaty chciałem uregulować bonami, a brakującą kwotę gotówką. Jednak obsługujący kasę miał pewne problemy z oceną czy bony którymi dysponuję są u nich uznawane. Musiał dopytać. Bony zostały uznane, pracownik, z którym rozmawiałem na początku, przyniósł obydwa telefony, kolejny wypisał fakturę. Jeszcze przed wyjściem postawiam sprawdzić czy wszystko jest w pudełkach i natrafiam na niespodziankę, w jednym brak ładowarki. Po 5 min pracownikom sklepu udaje się ją zlokalizować, jest pod biurkiem jeden z pracowników ładował nią telefon. Zostaje miło pożegnany, oczywiście zapraszają mnie do ponownych odwiedzin i opuszczam sklep.

Odwiedzałeś ostatnio Domex?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.63 )

DOMAR

(2.00 )

Electro World

(4.05 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem