Apteka pod Wagą

( 5.00 )

Opinie (16)

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa, pan wskazał mi gdzie mogę kupić swoje produkty. Niestety, apteka nie prowadzi artykułów dziecięcych i nie kupiłam tam mleka modyfikowanego.

Bardzo miła obsługa

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Niestety, apteka nie prowadzi artykułów dziecięcych i nie kupiłam tam swoich mleka modyfikowanego, jakiego chciałam.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo miła

Bardzo miła, kompetentna obsługa starająca się pomóc klientowi, ale to przede wszystkim ceny przemawiają na korzyść tej apteki. Są nawet o 20%-30% niższe niż w aptekach kilkaset metrów dalej.

Do apteki trafiłem bo chciałem zrobić lek robiony

Do apteki trafiłem bo chciałem zrobić lek robiony (jestem z drugiego końca miasta). We 3 innych aptekach powiedziano mi że nie mają czegoś tam żeby zrobić lek. Tutaj wszystko było.Poza tym Panie poleciły mi odpowiedniki i zaoszczędziłem dobre kilka złotych. Apteka wygląda na dobrze zaopatrzoną i ma życzliwa obsługa.Polecam.

Moja rodzina składa się z 3 osób a konieczność kupowania

Moja rodzina składa się z 3 osób a konieczność kupowania lekarstw to prawie codzienność. Tak też było tym razem Musiałam kopić tacie leki na żołądek. Tata ma jeden lek, który preferuje. Traf chciał, że go akurat nie było, a trzeba wspomnieć, że tylko w tej aptece można kupić akurat ten lek w odpowiedniej dawce, gdyż w innych aptekach w mieście zamawiają lek o dawce mniejszej. Pani z apteki zaproponowała, że zamówi mi ten lek na dzień jutrzejszy na co się ucieszyłam bo w innym wypadku musiałabym wrócić z niczym i znów ciągnąc do lekarza tatę. Tu zawsze jest się obsłużonym z uśmiechem i uzyska się zawsze pomoc, jeśli nie ma akurat odpowiedniego leku to zostanie on sprowadzony najszybciej jak to możliwe. Miły personel i czyste i obszerne pomieszczenie, w którym znajduje się apteka sprawia, że nie mam ochoty kupować lekarstw w innej aptece.

Wchodząc do apteki zostałem miło przywitany przez dwie miłe

Wchodząc do apteki zostałem miło przywitany przez dwie miłe panie. Miałem problem jaki wybrać lek, ale jedna z pań natychmiast doradziła dobry medykament w przystępnej cenie. Wnętrze apteki jest przystosowane dla klientów jak i osób im towarzyszących. Znajdują się tam stoliki, krzesła oraz kącik zabawy dla dzieci.

Moja wizyta to chęć porównania cen kosmetyków z półki tych

Moja wizyta to chęć porównania cen kosmetyków z półki tych z filtrem, oraz do stosowania na dzień. Apteka ta, jest w dobrym punkcie, przez co często stoję tam w kolejce. Tym razem było inaczej, na co wpłynęła z pewnością godzina. Przyjrzałem się ekspozycji, kiedy podszedłem do farmaceuty wiedziałem mniej więcej co mają w ofercie. Farmaceuta nie był kosmetologiem, więc szczegółów się nie dowiedziałem, jednak najważniejsze rzeczy tak. Polecam, sprawna obsługa, przygotowani do pracy farmaceuci, dobra oferta.

Jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi klientów w

Jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi klientów w aptece Pod Wagą. Do apteki mieszczącej się przy ulicy Krzywoustego wstąpiłem wyłącznie po to aby uzyskać informacje o cenie leku. Wnętrze apteka zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Było w niej bardzo czysto i panował świeży zapach. Apteka jest bardzo dobrze zaopatrzona. Dostępne są tu nawet leki, które nie były dostępne w pozostałych aptekach. Leki były odpowiednio wyeksponowane. Farmaceutka poświęciła mi dużo czasu i cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Uzyskałem bardzo cenną i fachową poradę. Obsługa była bardzo miła i kulturalna. Dostałem materiały informacyjne w postaci ulotek. Ceny leków kształtują się na konkurencyjnym poziomie. W aptece nie było dużych kolejek, a obsługa odbywała się bardzo sprawnie.

Choć ceny nie należą do najniższych w mieście

Choć ceny nie należą do najniższych w mieście, kupuję w tej aptece z przyjemnością ze względu na miły i fachowy personel. Farmaceuci zawsze kompetentnie doradzają, proponują też tańsze odpowiedniki leków na receptę. W aptece jest zawsze czysto i schludnie, kolejki są niewielkie, więc nie czeka się zbyt długo, a jeśli trafi się akurat na sezon grypowy i klientów jest więcej, obsługują dwie panie aptekarki.

Do Apteki pod Wagą wybrałam się

Do Apteki pod Wagą wybrałam się, aby zapoznać się z ofertą dermo kosmetyków. Po wejściu do apteki zostałam przywitana, a że nie było kolejki farmaceutka od razu zaczęła mnie obsługiwać. Poświęciła mi bardzo dużo czasu cierpliwie i wyczerpująco odpowiadając na moje pytania. Apteka ma bardzo bogatą ofertę, a ceny kształtują się na konkurencyjnym poziomie.

W Aptece pod Wagą miałam o odebrania leki

W Aptece pod Wagą miałam o odebrania leki, które zamówiłam dzień wcześniej. Okazało się, iż moja pani doktor przepisała mi rzadki lek, dlatego nie było go na stanie apteki. Nie było jednak żadnego problemu i bardzo miła pani farmaceutka poinformowała mnie, iż lek zostanie zamówiony. Zgodnie z umową lek na mnie już czekał. Bardzo odpowiada mi taka fachowa i rzetelna obsługa, z która nieczęsto możemy się dziś spotkać. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z tego, jak się traktuje klienta w Aptece pod Wagą.

Apteka mieści się w budynku przychodni

Apteka mieści się w budynku przychodni, dlatego klienci bardzo często tam zaglądają . Bardzo miła obsługa, dla stałych klientów karty rabatowe. Dla najmłodszych klientów zawsze słodkie upominki w postaci lizaków. Bardzo duży wybór lekarstw. Obsługa fachowa, potrafi zadbać o portfel pacjenta. Apteka godna polecenia.

Gdy weszłam do środka poczułam przyjemne ciepło

Gdy weszłam do środka poczułam przyjemne ciepło, ponieważ apteka posiada klimatyzację. Farmaceutka powitała mnie uśmiechem i rozpoczęła krótką rozmowę na temat zimnej i deszczowej pogody. Zapytała w czym może mi pomóc i gdy wyjaśniłam czego szukam, od razu opisała mi wady i zalety tego produktu, oraz zaoferowała inne, podobne. Widać było od razu, że doskonale orientuje się w nowościach oraz w rozmieszczeniu asortymentu. Ponadto zaoferowała mi różne promocje. Z jednej chętnie skorzystałam. Dostałam także zaproszenie na darmowe dermokonsultacje, które bardzo często mają miejsce w tej aptece. Zakup odbywał się w miłej atmosferze i nie było z nim żadnych problemów. Właśnie dlatego przyznałam tak wysoką ocenę.

Stanowisko z dermokosmetykami

Stanowisko z dermokosmetykami: bardzo kompetentna konsultantka, zorientowana w oferowanych produktach. Daje do wyboru kilka produktów, wcześniej pytając szczegółowo, jakie są oczekiwania klienta. Apteka ładna, czysta i przestronna. Wybór dermokosmetyków duży, towar ładnie wyeksponowany.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka pod Wagą?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.05 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem