Media Markt

( 3.67 )

Opinie (2923)

Fachowe doradztwo, miła obsługa

Potrzebowałem kupić dobry telewizor ale nie wiedziałem na co zwrócić uwagę. Sprzedawca fachowo objaśnił co jest ważne, jakie parametry, wygląd i rodzaj wybrać. Pokazał różnicę między TV i wybrałem polecany model. Jestem zadowolony z zakupu.

Bardzo kompetentna obsługa

Pani poproszona o pomoc w wybraniu odpowiednich produktów, wykazała się ogromną wiedzą i chęcią pomocy. Bardzod dokladnie wszystko pokazała i wytłumaczyła.

Dobra obsługa

Żaden z pracowników obsługi nie zwrócił się do mnie z pomocą - usprawiedliwiający jest fakt, iż w sklepie było dużo klientów. Czas oczekiwania w kolejce do kasy był krótki. Kasjerka była uprzejma. Zaproponowała zakup karty pamięci. W sklepie panował porządek.

Kompetentna obsługa

Przyjechałam do tego sklepu, gdyż jako w jednym z nielicznych Media Marktów był dostępny ekspres do kawy, który chciałam kupić. Obsługa sprawnie wydała mi zamówiony towar. Poprosiłam tez o pomoc w z nalezieniu suszarki. Pani wyczerpująco opowiedziała mi o każdej z nich.

Obsługa niezainteresowana klientem

Obsługa rozmawia ze sobą i nie zwraca uwagi na klientów. Pani zapytana o ekspres do kawy próbowała udawać, że coś o nim wie. Gdy chciałam go kupić, okazało się, że nie ma go w sklepie i musiałam jechać do odleglego o paredziesiąt kilometrów sklepu.

super

Fachowa i bardzo nienatarczywa obsługa. Dobrze zorientowana obsługa na dziale ze smartfonami. Sklep oferował korzystne warunki promocyjne i dodatkowe bonusy na przyszłość. W sklepie porządek.

Dobra obsługa, ale...

Zakupiłem 3 tyg. temu telewizor Philips w powyższym sklepie. W dokonaniu wyboru pomógł mi pracownik sklepu. Słusznie rozpoznał mnie jako klienta rzeczowego i mającego znajomość w tematyce technologi. Dzięki czemu muszę go pochwalić że szybko zaczęliśmy rozmawiać tym samym językiem. Dodatkowo doradca pomógł wybrać uchwyt na ścianę. I chciałem dokonać zakupu na raty. I tu się zaczęło po pierwsze. Po mimo oferty 0% doradca nie chciał udzielić mi rat bez kosztów, z powodu podobno niskiej zdolności kredytowej, pomimo tego że zrobiłem raport BIK przed zakupami z punktacją scoringową gdzie jasno wychodziło że mam dobry scoring . Po drugie doradca uporczywie (nachalnie) chciał mi sprzedać ubezpieczenie, którego wielokrotnie odmawiałem. Koniec końców skończyło się na zakupie za gotówkę. Gdzie też nie było łatwo gdyż była otwarta jedna kasa, a przede mną dziesięcioro ludzi. Podsumowując: Doradca + Wybór + Polecenie akcesoriów + Obsługa ratalna - Jedna otwarta kasa -

Uśmiech klucz do sprzedaży.

Niedawno zakupiłem konsule PlayStation 4 w sieci Media Markt. Co prawda budziło to wiele emocji jak i niepokoju zakup takiej konsoli, jednak po rozmowie z dziewczyną o ciemnych włosach i jej uśmiechu oraz zachwalaniu produktu zdecydowałem się na kupno tego samego dnia. Dużym plusem było profesjonalna znajomość produktu, opowiadanie o zaletach związanych z ewentualnym serwisem oraz nowymi promocjami kredytowymi. Osoba ta zaproponowała również wskazanie miejsca kredytowego jak i pomoc w obsłudze po sprzedażowej.

Fatalnie

Osoba odpowiadająca za obsługę klienta nie posiada żadnych informacji o systemie działania kart podarunkowych. Najpierw można było zrobić przedpłatę kartą kiedy już się pojawiłem z karta nagle okazała się że takiego zabiegu nie można wykonać. 2 razy zmarnowany czas i paliwo

sprzedawca zorientowany

wybrałam się do sklepu z zamiarem zakupu kabla microusb otg, zapytałam się sprzedawcy czy taki znajdę na sklepie, sprzedawca od razu skierował mnie do działu i pokazał kabel, wiedział czego chciałam i był świadomy asortymentu na sklepie w przeciwieństwie dokonkurencji

Brak zainteresowania klientem

Wybrałam się do Media Expert celem zakupu golarki elektrycznej. Nie znam się na tego typu produktach, dlatego poprosiłam o pomoc pracownika. Pracownik ten powiedział, że zawoła osobę odpowiedzialną za ten dział. Po długim czasie oczekiwania pojawił się doradca klienta. Jego odpowiedzi były zdawkowe, w ogóle nie był zainteresowany pomocą, chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę. Zrezygnowałam z zakupów w tym sklepie, mimo że wchodząc do niego byłam zdecydowana na zakup.

Zawyżone ceny względem strony, obsługa dobra

Media Markt Olsztyn zawiódł mnie cenami przede wszystkim na dziale rtv, kiedy po znalezieniu interesującego mnie produktu na stronie internetowej udałem się do sklepu zobaczyłem zawyżone ceny od 100 do 300 zł. Oczywiście w chwili zauważenia różnic udałem się do doradcy i otrzymałem informację o super promocji firmy i w cenie dołożenie konfiguracji telewizora lub przekształcenie tej formy w częściowe z finansowanie przedłużenia gwarancji. Czułem się oszukany więc zrezygnowałem z zakupu. Muszę jednak pochwalić wiedzę pracownika i to, że potrafił odnieść się do wszystkich pytań w formie jakiej oczekiwałem czyli wyczerpując temat.

MediaMarkt Czeladz M1

Dzisiaj planowane zakupy tableta budżetowego w cenie do 1tys zł. Stoję 20min ogladam w tym czasie syn lat 12 uruchomił przypadiem alarm- nikt nie przychodzi. Podchodze więc do trzech "panów z obsługi" w czerownych kubraczkach dynamicznie rozmawiających z piękna brunetką- wiem one wymagają tak licznej obsługi. Pytam czy może mi pomoc z tabletem. Ów gentelman odpowiada, że nie jest z tego działu ) dział odległy o 1 alejkę spklepową ) Pytam wiec czy może zadzwonić po kogos bo od dłuzszego czasu nikogo nie ma. Opdowiada- niech pan czeka może kolega jest w magazynie. Mija 10min i na stanowisko laptopów wraca jeden z zagadanych panów stojących z w/w brunetką. Ja odpuszczam ide do innego sklepu Media tyle że Expert. Także dziekuje za zakupy i nie polecam.

Bardzo miła obsługa

9 IV kupowałam kamerkę w Media Markt w Czeladzi. Pani (dane osobowe usunięte przez administratora) wykazała się cechami profesjonalnego, kompetentnego sprzedawcy, Wyjaśniała, załatwiła rabat z szefem, a przy tym uśmiech, zaangażowanie i ogólnie bardzo dobry kontakt w klientem

Akceptowalna obsługa klienta

Po wejściu do sklepu oraz na sali sprzedaży żaden sprzedawca nie powiedział mi dzień dobry. Z obsługi sklepu nikt do mnie nie podszedł, gdzie widać było ewidentnie że sprzedawcy między sobą rozmawiają a na klientów nie zwracają uwagi, sam musiałem szukać sprzedawcę na sklepie. Jak już poprosiłem o pomoc - sprzedawca jak najbardziej mi pomógł i robił to w sposób kulturalny i spokojny. Kupiłem telefon i etui.

Można tam upolować rewelacyjne ceny!!!

Kupiłem tam dziś wspaniałą płytę jednego z moich ulubionych zespołów, uwielbiam!

Polecam gorąco!

Polecam gorąco sklep Media Markt. Świetna, szybka i profesjonalna obsługa klienta. Doradcy mają ogromną wiedzę na temat wszelkich urządzeń, sprzętu w swoim sklepie. Fachowa pomoc w każdej kwestii, np. wyboru produktu.

Brak pomocy

Duży wybór i dobre ceny Ale pracownicy mało pomocni. Sami nie proponują wsparcia bo zwykle zajęci są rozmowami między sobą A poproszeni o pomoc niewiele mogą powiedzieć o produktach

to super sklep

W tym sklepie można kupić bardzo dobre jakpściowo produkty i bardzo polecam ten sklep bo korzystam z usług tego sklepu

Odwiedzałeś ostatnio Media Markt?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem