Jakość Obsługi

NEONET

( 3.78 )

Firma Neonet jest jednym z liderów sprzedaży w branży RTV-AGD. Od 15 lat obecna na polskim rynku, posiada blisko 300 salonów na terenie całego kraju oraz sklep internetowy NEO24. Zdobywca wielu prestiżowych nagród m.in. Gwiazdy Jakości Obsługi, Laur Konsumenta czy Diamenty miesięcznika Forbes. Neonet w swojej ofercie posiada bogaty wachlarz produktów z branży: RTV, AGD, IT, akcesoria czy multimedia.

Opinie (2007)

Sklep godny polecenia

Pracownicy pok naprawę znają się na powierzonych im obowiązkach. Propozycja rozłożenia płatności na raty bez uprzedniego proszenia o to.

W aklepiw ja cie moge ale sostawa.

Kupulem loduwke o 10:00 zaplacilem z gury a pszywiezli o15:00 i corahunek za zepsute jedzenie mam im wręczyć nie podoba mi się to.

Obsługa na najwyższym poziomie!!!

Najlepszy sklep w okolicy, ludzie tam pracujący wiedzą co robią, mają odpowiednią wiedzę, zawsze z uśmiechem na ustach. Nie wciskają kitu jak w wielu innych konkurencyjnych sklepach. Jeszcze nie raz odwiedzę ten sklep i polecam wszystkim.

Okropna obsługa, wymuszenie podpisania umowy

Nieprzyjemna obsługa w sklepie w kontakcie bezpośrednim, wymuszenie podpisania umowy bez poinformowania klienta, że umowa jest podpisywana cyfrowo. Traktowanie z góry i nieprofesjonalne podejście, dodawanie ukrytych kosztów, o których dowiadujemy się w emailu w domu. Ostrzegam przed tymi sklepami i nie polecam. Zanim podacie jakikolwiek kod z smsa, dokładnie przeczytajcie otrzymanego emaila.

Bardzo zła obsługa

Mimo niewielu klientów w sklepie obsługa nie kwapiła się do pomocy. Stałam i czekałam na pomoc, pracownika który miał podejść. Pracownica wręcz pokazywała, że ma w "głębokim poważaniu" klienta omijając mnie kilkakrotnie. Nie polecam sklepu. Arogancja i buta w całej okazałości.

Wspaniale

Jestem bardzo zadowolony z obsługi w tym sklepie. Sprzedawca doradził i pomógł w wyborze produktu, dopytal o wszystkie detale jakie mnie interesują. Serdecznie polecam ten sklep.

Bardzo dobrze zorganizowany sklep

Sklep przejrzysty, doskonale usytuowany i świetny parking. Minus wejście po schodach. Obsługa klienta na wysokim poziomie, choć wiedza o produkcie ogólna. Nie specjalistyczna.

Fachowa obsługa

Wiedzą i podejściem do klienta biją konkurencję. Fachowa obsługa, miła atmosfera, rzetelna rada. Z pewnością nie ostatnie zakupy.

Miła obsługa

Obsługa klienta bardzo miła, udzielone informacje o produkcie są wystarczające.

Super obsluga

Wymienialam lodówkę Pani z obsługi dosc ze doradzila to jeszcze mi pomoglam w wyborze innych zakupów. Doradzila jakie mogę wziąść raty gdybym potrzebowala. Uważam ze mało gdzie jest taka obsługa.

Dobry sklep

W tym sklepie obsługa jest kompetentna i posiada wiedzę o oferowanym towarze. Polecam ten sklep. Ceny w promocjach np. laptopów zbliżone do tych z internetu. Mozliwość zamówienia towaru którego nie ma w sklepie.

Dobry sklep

W tym sklepie pbsługa jest kompetentna i posiada wiedzę o oferowanym towarze. Polecam ten sklep.

Złego słowa powiedzieć nie mogę :)!

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Dużo się nauczyłem z zakresu obsługi klienta. Zawsze potrafiłem rozmawiać z ludźmi i okazuje się że to mój ukryty talent. Jak w każdej pracy są gorsze oraz lepsze momenty, sytuacje stresowe oraz problemy jednak wszystko da się rozwiać tak żeby wszyscy byli zadowoleni.

Odwiedzałeś ostatnio NEONET?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem