Urząd Miasta Włocławek

( 2.50 )

Opinie (3)

Wszytko zależy od oddziału

Zależy gdzie chcemy iść. Raz jest tak że personel wie co mówi a nieraz jest tak że personel nie wie co robi i po co tu pracuje.

Jestem bardzo niezadowolona z pracy Urzędu

Jestem bardzo niezadowolona z pracy Urzędu Miejskiego,chodzi mi o stanowisko zajmujące się obsługą osób prowadzących działalność gospodarczą.Pan,który obsługuje to stanowisko po prostu burczy z niezadowoleniem na petentów.Miałam okazję zaobserwować to zjawisko niejednokrotnie gdyż często muszę załatwiać zarówno sprawy działalności gospodarczej swoje jak i męża.Użyczenie długopisu czy przypomnienie zapomnianej daty urasta do wielkiego problemu.Ostatnio miałam już tak dosyć jego zachowania, poprosiłam o podanie pokoju jego zwierzchnika,cóż z tego zanim tam dotarłam pan zdążył mnie uprzedzić telefonem i zostałam zapewniona o jego niezwykłej fachowości.Oby jak najmniej takich urzędników.

W dniu dzisiejszym byłam w Urzędzie Miasta w sprawie

W dniu dzisiejszym byłam w Urzędzie Miasta w sprawie wymeldowania. Jestem mile zaskoczona, Pani która zajęła się moją sprawą była bardzo miła i kompetentna. Po raz pierwszy zdarzyło mi się żeby w urzędzie był ktoś tak profesjonalny i skory do pomocy. Jedyny mały minus to, to że załatwienie sprawy troszkę trwało, ale cóż tak wyglądają wszędzie sprawy administracyjne.

Odwiedzałeś ostatnio Urząd Miasta Włocławek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Urząd Skarbowy Poznań-Jeżyce

(5.00 )

PUP Bytom

(0.50 )

Urząd Miasta i Gminy we Wronkach

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem