Zajazd Sonata

( 5.00 )

Opinie (3)

Mega duże porcje pysznego jedzenia

Bardzo duże porcje, estetycznie podanego przez sympatyczny personel domowego jedzenia Szczególnie polecam śniadania !

Lokal jest bardzo ładny

Lokal jest bardzo ładny, sala bardzo przestronna, ładnie wykończona i ustrojona. Jedzenie dobre, jednak część potraw, które powinny być ciepłe, były zimne lub prawie zimne - np frytki czy niektóre mięsne potrawy. Obsługa miła i uprzejma. Kelnerki dobrze radziły sobie z obsługą gości. Co mnie zdziwiło, to metalowe wózki, na których kelnerki przywożą dania. Wózki wyglądają jak szpitalne wózki do rozwożenia obiadu chorym. Dodatkowo wózki te straszliwie hałasują, że aż brzęczy w uszach. Chyba wynika to z ich konstrukcji, ale także z faktu, że na podłodze są płytki. Pokój hotelowy był zadbany i czysty. Miałam pokój wyposażony w tv i łazienkę, z balkonem. Co do pokoju to nie mam żadnych zastrzeżeń. Ogólnie oceniam zajazd - restaurację i hotel pozytywnie, na 4.

Odwiedzałeś ostatnio Zajazd Sonata?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gospodarstwo Agroturystyczne WATRA

(4.50 )

Centrum Informacji Turystycznej we Wrocławiu

(2.00 )

Schronisko Młodzieżowe

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem