Vetopedia

( 0.75 )

Opinie (4)

Całkiem przypadkowo trafiłam na tę stronę

Całkiem przypadkowo trafiłam na tę stronę, ale okazała się ona bardzo praktyczna i pomocna. Znalazłam na niej cały spis wszystkich dostępnych w moim regionie lecznic weterynaryjnych, co okazało się zbawieniem, ponieważ piesek koleżanki nabawił się właśnie jakiejś choroby i szukała na szybko weterynarza (koniecznie profesjonalisty).

Trafiłam na te stronę przypadkiem

Trafiłam na te stronę przypadkiem. Podoba mi się bardzo system oceniania gabinetów i przychodni weterynaryjnych-wystawia się oceny za kilka kategorii, konkretnych. Mały minus-można wystawić tylko jedna opinię dla konkretnej placówki, co w przypadku pogorszenia sie lub poprawienia jqkości obsługi niestety nie daje możliwości powtórnej oceny. Czytam tam porady weterynaryjne, a ostatnio sama skorzystałam z takiej możliwości i zadałam konkretne pytanie do zoopsychologa (problemy mojego kota). I bardzo miła niespodzianka, bo na odpowiedź na forum czekałam bardzo krótko a porada była dla mnie wystarczająca. Strona jest przejrzysta, czytelna, naprawdę niezła.

Odwiedzałeś ostatnio Vetopedia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(5.00 )

czytam.pl

(5.00 )

Gadu Gadu

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem