Vetopedia

( 1.00 )

Opinie (3)

Całkiem przypadkowo trafiłam na tę stronę

Całkiem przypadkowo trafiłam na tę stronę, ale okazała się ona bardzo praktyczna i pomocna. Znalazłam na niej cały spis wszystkich dostępnych w moim regionie lecznic weterynaryjnych, co okazało się zbawieniem, ponieważ piesek koleżanki nabawił się właśnie jakiejś choroby i szukała na szybko weterynarza (koniecznie profesjonalisty).

Trafiłam na te stronę przypadkiem

Trafiłam na te stronę przypadkiem. Podoba mi się bardzo system oceniania gabinetów i przychodni weterynaryjnych-wystawia się oceny za kilka kategorii, konkretnych. Mały minus-można wystawić tylko jedna opinię dla konkretnej placówki, co w przypadku pogorszenia sie lub poprawienia jqkości obsługi niestety nie daje możliwości powtórnej oceny. Czytam tam porady weterynaryjne, a ostatnio sama skorzystałam z takiej możliwości i zadałam konkretne pytanie do zoopsychologa (problemy mojego kota). I bardzo miła niespodzianka, bo na odpowiedź na forum czekałam bardzo krótko a porada była dla mnie wystarczająca. Strona jest przejrzysta, czytelna, naprawdę niezła.

Odwiedzałeś ostatnio Vetopedia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(5.00 )

Czytam.pl

(4.47 )

Gadu Gadu

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem