Vetopedia

( 1.00 )

Opinie (3)

Całkiem przypadkowo trafiłam na tę stronę

Całkiem przypadkowo trafiłam na tę stronę, ale okazała się ona bardzo praktyczna i pomocna. Znalazłam na niej cały spis wszystkich dostępnych w moim regionie lecznic weterynaryjnych, co okazało się zbawieniem, ponieważ piesek koleżanki nabawił się właśnie jakiejś choroby i szukała na szybko weterynarza (koniecznie profesjonalisty).

Trafiłam na te stronę przypadkiem

Trafiłam na te stronę przypadkiem. Podoba mi się bardzo system oceniania gabinetów i przychodni weterynaryjnych-wystawia się oceny za kilka kategorii, konkretnych. Mały minus-można wystawić tylko jedna opinię dla konkretnej placówki, co w przypadku pogorszenia sie lub poprawienia jqkości obsługi niestety nie daje możliwości powtórnej oceny. Czytam tam porady weterynaryjne, a ostatnio sama skorzystałam z takiej możliwości i zadałam konkretne pytanie do zoopsychologa (problemy mojego kota). I bardzo miła niespodzianka, bo na odpowiedź na forum czekałam bardzo krótko a porada była dla mnie wystarczająca. Strona jest przejrzysta, czytelna, naprawdę niezła.

Odwiedzałeś ostatnio Vetopedia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(5.00 )

Czytam.pl

(4.75 )

Gadu Gadu

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem