IMBUD

( 0.57 )

Opinie (11)

Kanciarze

Zostałem oszukany na gotówce ,Pani powinna mi wydać ze 100 zł to wydała ze 10 zł a jak wróciłem to powiedziała że "nie pamiętam i odczep się Pan"! Wcześniej prosząc o rabat to powiedziała : "Rabat to stolica Maroko" - zamurowało mnie!!!

Czasami sprzedawca wcale nie chce sprzedać Ci towaru

Czasami sprzedawca wcale nie chce sprzedać Ci towaru. Będzie go ukrywał. Będzie Cię zbywał, mówiąc że nie ma niczego takiego. A jeśli będziesz się upierał to i tak da Ci coś innego. To jest sklep dla wytrwałych jak zresztą większość sklepów z materiałami budowlanymi. Tam jesteś zdany głównie na siebie. Możesz biegać za sprzedawcą a nóż Ci pomoże albo poradzić sobie samodzielnie. Do Pana z działu z artykułami metalowymi: Palenie szkodzi nie tylko samemu palaczowi. Ubrania, powietrze wokół śmierdzą niemiłosiernie. Wiem co mówię i pozdrawiam była palaczka :)

Odwiedzałeś ostatnio IMBUD?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(2.82 )

Castorama

(4.03 )

Grupa PSB

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem