IMBUD

( 0.57 )

Opinie (11)

Kanciarze

Zostałem oszukany na gotówce ,Pani powinna mi wydać ze 100 zł to wydała ze 10 zł a jak wróciłem to powiedziała że "nie pamiętam i odczep się Pan"! Wcześniej prosząc o rabat to powiedziała : "Rabat to stolica Maroko" - zamurowało mnie!!!

Czasami sprzedawca wcale nie chce sprzedać Ci towaru

Czasami sprzedawca wcale nie chce sprzedać Ci towaru. Będzie go ukrywał. Będzie Cię zbywał, mówiąc że nie ma niczego takiego. A jeśli będziesz się upierał to i tak da Ci coś innego. To jest sklep dla wytrwałych jak zresztą większość sklepów z materiałami budowlanymi. Tam jesteś zdany głównie na siebie. Możesz biegać za sprzedawcą a nóż Ci pomoże albo poradzić sobie samodzielnie. Do Pana z działu z artykułami metalowymi: Palenie szkodzi nie tylko samemu palaczowi. Ubrania, powietrze wokół śmierdzą niemiłosiernie. Wiem co mówię i pozdrawiam była palaczka :)

Odwiedzałeś ostatnio IMBUD?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(2.96 )

Castorama

(3.98 )

Grupa PSB

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem