Apteka za grosze

( 5.00 )

Opinie (27)

Apteka dobrze zaopatrzona

Apteka dobrze zaopatrzona, estetyczna, ceny niewygórowane, pan aptekarz kompetentny, chętnie doradza, jaki lek wybrać.

Farmaceutka miła

Farmaceutka miła, zaangażowana w sprzedaż. Ceny promocyjne znów inne niż przy poprzedniej wizycie. Czysto, towar ładnie poukładany.

Miła obsługa

Miła obsługa. Niestety ceny na minus w ciągu kilku godzin znacznie się podniosły.

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa. Ceny niższe niż w innych aptekach. Towar ładnie poukładany, czysto.

Dobrze

Dobrze. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Apteka nie ma nic wspólnego z nazwą pod jaką istnieje

Apteka nie ma nic wspólnego z nazwą pod jaką istnieje. Nie jest tu wcale taniej, wręcz przeciwnie sporo drożej. Moja wizyta tutaj była związana z wizytą w przychodni lekarskiej, gdzie lekarz przepisał zastrzyk (bardzo drogi) i po jego zakupie trzeba było wrócić na iniekcję. Inna pani też była w takiej samej sytuacji ale ten sam lek kupiła w aptece Centrum, płacąc za niego o 20 zł mniej. Nazwa ”za grosze” jest jedynie chwytem marketingowym, podstępnym, jak wiele na naszym rynku. Sam wygląd apteki bez zarzutów – niewielkie pomieszczenie z podwyższeniem poziomowym do obsługi, miła farmaceutka Teresa, różnorodność specyfików prezentowana estetycznie, bardzo sprawna obsługa – zaraz po wejściu, zaproszono mnie do wolnego stanowiska.

”Klub oszczędnych” to bezpłatny egzemplarz Apteki ”za

”Klub oszczędnych” to bezpłatny egzemplarz Apteki ”za grosze”, gdzie go nabyłam, kupując leki z recepty w dniu 14 IV. Egzemplarze były dostępne na blacie przy drzwiach, ułożone jeden na drugim. Jest to nr 2 br. , na okres kwiecień-maj, bardzo ładnie i pomysłowo, na kontrastowym tle intensywnych kolorów opracowany. Prezentowane specyfiki (leki, kosmetyki) porządkują przypisane hasła, m.in. wiosenna witalność, dla dziecka, na przeziębienie, dla kobiety i inne. Szczególnie sporo miejsca poświęcono domowej apteczce, która jest ważnym aspektem każdej rodziny. Przyjrzawszy się bliżej cenom – jest mniej optymistycznie, a wiele specyfików cenami nie opatrzono, co można różnie odbierać i tytuł gazetki staje się mniej optymistyczny. Ogólnie bez negatywnej oceny ale do najwyższej daleko, moim skromnym zdaniem, głównie dzięki efektownemu wydaniu

Szukałem w aptece środka na ból gardła

Szukałem w aptece środka na ból gardła. Bardzo miła pracownica zaproponowała mi kilka niedrogich leków, a także doradziła kilka nieznanych mi kompletnie domowych sposobów walki z bólem gardła. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Miejsce godne polecenia!

Do apteki weszlam wieczorem doslownie po jedną rzecz

Do apteki weszlam wieczorem doslownie po jedną rzecz. Przy jednym otwartym stanowisku właśnie obsługiwany był klient. Od razu jedna z farmaceutek otworzyła dla mnie drugą kasę i zaproponowała pomoc. Zostalam obsłużona z usmiechem i dobrą radą, mimo iż pora była późna. Naprawdę miło było zrobić zakupy w tej aptece.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka za grosze?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.05 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem