Apteka za grosze

( 5.00 )

Opinie (27)

Apteka dobrze zaopatrzona

Apteka dobrze zaopatrzona, estetyczna, ceny niewygórowane, pan aptekarz kompetentny, chętnie doradza, jaki lek wybrać.

Farmaceutka miła

Farmaceutka miła, zaangażowana w sprzedaż. Ceny promocyjne znów inne niż przy poprzedniej wizycie. Czysto, towar ładnie poukładany.

Miła obsługa

Miła obsługa. Niestety ceny na minus w ciągu kilku godzin znacznie się podniosły.

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa. Ceny niższe niż w innych aptekach. Towar ładnie poukładany, czysto.

Dobrze

Dobrze. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Apteka nie ma nic wspólnego z nazwą pod jaką istnieje

Apteka nie ma nic wspólnego z nazwą pod jaką istnieje. Nie jest tu wcale taniej, wręcz przeciwnie sporo drożej. Moja wizyta tutaj była związana z wizytą w przychodni lekarskiej, gdzie lekarz przepisał zastrzyk (bardzo drogi) i po jego zakupie trzeba było wrócić na iniekcję. Inna pani też była w takiej samej sytuacji ale ten sam lek kupiła w aptece Centrum, płacąc za niego o 20 zł mniej. Nazwa ”za grosze” jest jedynie chwytem marketingowym, podstępnym, jak wiele na naszym rynku. Sam wygląd apteki bez zarzutów – niewielkie pomieszczenie z podwyższeniem poziomowym do obsługi, miła farmaceutka Teresa, różnorodność specyfików prezentowana estetycznie, bardzo sprawna obsługa – zaraz po wejściu, zaproszono mnie do wolnego stanowiska.

”Klub oszczędnych” to bezpłatny egzemplarz Apteki ”za

”Klub oszczędnych” to bezpłatny egzemplarz Apteki ”za grosze”, gdzie go nabyłam, kupując leki z recepty w dniu 14 IV. Egzemplarze były dostępne na blacie przy drzwiach, ułożone jeden na drugim. Jest to nr 2 br. , na okres kwiecień-maj, bardzo ładnie i pomysłowo, na kontrastowym tle intensywnych kolorów opracowany. Prezentowane specyfiki (leki, kosmetyki) porządkują przypisane hasła, m.in. wiosenna witalność, dla dziecka, na przeziębienie, dla kobiety i inne. Szczególnie sporo miejsca poświęcono domowej apteczce, która jest ważnym aspektem każdej rodziny. Przyjrzawszy się bliżej cenom – jest mniej optymistycznie, a wiele specyfików cenami nie opatrzono, co można różnie odbierać i tytuł gazetki staje się mniej optymistyczny. Ogólnie bez negatywnej oceny ale do najwyższej daleko, moim skromnym zdaniem, głównie dzięki efektownemu wydaniu

Szukałem w aptece środka na ból gardła

Szukałem w aptece środka na ból gardła. Bardzo miła pracownica zaproponowała mi kilka niedrogich leków, a także doradziła kilka nieznanych mi kompletnie domowych sposobów walki z bólem gardła. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Miejsce godne polecenia!

Do apteki weszlam wieczorem doslownie po jedną rzecz

Do apteki weszlam wieczorem doslownie po jedną rzecz. Przy jednym otwartym stanowisku właśnie obsługiwany był klient. Od razu jedna z farmaceutek otworzyła dla mnie drugą kasę i zaproponowała pomoc. Zostalam obsłużona z usmiechem i dobrą radą, mimo iż pora była późna. Naprawdę miło było zrobić zakupy w tej aptece.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka za grosze?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.05 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem