Miejski Teatr Miniatura

( 5.00 )

Opinie (4)

Idealne miejsce dla każdego.

Teatr oferuje zajęcia dla dzieci i młodzieży chcącej stawiać pierwsze kroki w aktorstwie, oprócz warsztatów daje możliwość występów na scenie oraz organizuje letnie obozy artystyczne. Jeśli chodzi o przedstawienia grane w Miniaturze, to są one wystawiane dla szerokiej gamy odbiorców. Nie tylko dla dzieci, jak mogłoby się wydawać. Obsługa sympatyczna i pomocna. W sztukach możemy zachwycać się zarówno umiejętnością lalkarzy, jak i ruchem scenicznym aktorów, dykcją, emisja głosu oraz umiejętnościami ujawniającymi się w interakcji z widownią, np. spontanicznością. Teatr stara się utrzymać widza zainteresowanego sztuką aż do ostatnjej sekundy przedstawienia. Przkaz wypływający ze spektakli odsłania wiele prawd życiowych, konfrontuje publiczność z ludzkimi postawami, które należy zmieniać, przez co daje możliwość dostrzeżenia własnych wad i ich wyeliminowania. Wyjście do Teatru Miniatura to wspaniały pomysł na spędzenie wolnego czasu w kulturalnej atmosferze i przeżycie cudownych wrażeń artystycznych.

Teatr nastawiony na najmłodszego widza

Teatr nastawiony na najmłodszego widza.Przedstawienie Piotruś Pan rewelacja. Piękne kostiumy, scenografia, muzyka i wykonanie. Do tego miła obsługa i przystępne ceny biletów. Jedynym minusem to faktycznie jednopoziomowa widownia co trochę utrudnia widoczności najmłodszym. W porównaniu do taetru w w Muzycznym dużo tańsze bilety.

Teatr nastawiony na najmłodszego widza

Teatr nastawiony na najmłodszego widza - i super ! Przedstawienie Piotruś Pan rewelacja. Piękne kostiumy, scenografia, muzyka i wykonanie. Do tego miła obsługa i przystępne ceny biletów. Jedynym minusem to faktycznie jednopoziomowa widownia co trochę utrudnia widoczność najmłodszym. W porównaniu z Teatrem Muzycznym w Gdyni (gdzie ceny biletów na małej scenie są 3 razy droższe, a scenografia na poziomie teatrzyka szkolnego ) wypada duuużo lepiej !!! Polecam

Teatr dla dzieci i młodzieży

Teatr dla dzieci i młodzieży, który prezentuje przede wszystkim przedstawienia lalkarskie, (kukły, marionetki, pacynki, jawajki),Teatr do którego warto wybrać się z dziećmi.. Aktorzy pięknie i bajkowo opowiadają każdą historię. Dzieci słuchają jak zaczarowane.Niestety teatr nie jest w najlepszym stanie technicznym. Siedzenia stare, widzowie zasłaniają sobie nawzajem. Dzieci, jeśli nie siedzą na kolanach, praktycznie nic nie widzą. Łazienki w opłakanym stanie, od dawna bez remontu. Panie szatniarki bardzo niemiłe i z wilka łaska podające odzież.

Odwiedzałeś ostatnio Miejski Teatr Miniatura?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Teatr Współczesny w Warszawie

(4.00 )

Teatr im.Jaracza w Łodzi

(3.88 )

Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem