PKS Kamienna Góra

( 2.33 )

Opinie (7)

Autobusy spóźnione albo odjeżdżają zbyt wcześnie

Autobusy spóźnione albo odjeżdżają zbyt wcześnie. Brak aktualizacji tablic z rozkładem jazdy na dworcu głównym w kamiennej górze(niektóre autobusy już nie jeżdżą). Autobusy są głównie w kiepskim stanie. Poza kilkoma nowymi, większość to male i stare busy. Kierowcy często nie sprawdzają czy posiadamy bilet, przez co sporo osób jeździ ,,na gape". Złe rozplanowanie logistyczne-często na najbardziej wymagające trasy, gdzie najwięcej osób jeździ autobusem, podstawienie są busy zbyt małe i kiepskie przez co ludzie praktycznie na sobie stoją podczas podróży autobusem. Mój opis dotyczy głównie trasy kamienna Góra-lubawka i innych podobnych tras w obrębie niewielu kilometrów, ale zdarzały się też takie sytuacje na trasie np kamienna Góra- Wrocław.

Autobus relacji Wrocław

Autobus relacji Wrocław - kamienna Góra, kierowca nie zatrzymywał się na wszystkich przystankach, w Świdnicy powinien być o 21;45 a przyjechał o 21:38 i nawet nie zatrzymał się. Na ostatnim przystanku przed kamienną Górą stał 20 minut, żeby zgodnie z planem przyjechać do bazy.

Odwiedzałeś ostatnio PKS Kamienna Góra?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(1.90 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem