PKS Kamienna Góra

( 2.26 )

Opinie (11)

Autobusy spóźnione albo odjeżdżają zbyt wcześnie

Autobusy spóźnione albo odjeżdżają zbyt wcześnie. Brak aktualizacji tablic z rozkładem jazdy na dworcu głównym w kamiennej górze(niektóre autobusy już nie jeżdżą). Autobusy są głównie w kiepskim stanie. Poza kilkoma nowymi, większość to male i stare busy. Kierowcy często nie sprawdzają czy posiadamy bilet, przez co sporo osób jeździ ,,na gape". Złe rozplanowanie logistyczne-często na najbardziej wymagające trasy, gdzie najwięcej osób jeździ autobusem, podstawienie są busy zbyt małe i kiepskie przez co ludzie praktycznie na sobie stoją podczas podróży autobusem. Mój opis dotyczy głównie trasy kamienna Góra-lubawka i innych podobnych tras w obrębie niewielu kilometrów, ale zdarzały się też takie sytuacje na trasie np kamienna Góra- Wrocław.

Autobus relacji Wrocław

Autobus relacji Wrocław - kamienna Góra, kierowca nie zatrzymywał się na wszystkich przystankach, w Świdnicy powinien być o 21;45 a przyjechał o 21:38 i nawet nie zatrzymał się. Na ostatnim przystanku przed kamienną Górą stał 20 minut, żeby zgodnie z planem przyjechać do bazy.

Odwiedzałeś ostatnio PKS Kamienna Góra?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(1.90 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem