Jakość Obsługi

Bosch Siemens

( 3.74 )

BSH jest największym producentem sprzętu gospodarstwa domowego w Europie. Obok takich marek jak Bosch i Siemens, a także Gaggenau i Neff, portfolio marek o zasięgu światowym obejmuje lokalne marki Thermador, Balay, Profilo, Constructa, Pitsos, Coldex i Zelmer. Dla firmy BSH pracownicy stanowią podstawę sukcesu co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. W Polsce BSH działa poprzez spółkę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Opinie (1617)

Koszmar! 3 tygodnie czekania na serwis!

Moja zmywarka zepsuła się niecałe 3 miesiące po zakupie. 23 września 2019r. zgłosiłam usterkę na infolinii. Pan z serwisu z Przemyśla przyjedzie dopiero aż 11 października! Nie maja czasu na naprawy gwarancyjne! Porażka! Kpina z klienta! Czekać 3 tygodnie na serwis!!! To mój pierwszy sprzęt agd marki Bosch i napewno ostatni! Gratuluję firmie Bosch udanego wyboru serwisu!

Przywrócili mi wiarę w ludzi

Moja usterka usunięta niewiarygodnie szybko nie mogłem sobie poradzić ze złożeniem wyciskarki wysłałem ją w poniedziałek a dziś ją przywiózł kurier . Dziękuję serdecznie !!

Ręce opadają

Naprawiając dkurzacz został wymieniony przewód na nowy przy pierwszej próbie uruchomienia, przy wyciąganiu kabla z bębna przewód wyrwał się. cały bęben w środku rozpadł odesłałam na reklamację. Technicy stwierdzili że został wyrwany z winy użytkownika a nie z powodu złego zamontowania przewodu i bębna. technicy przed robią to prawidłowo a kabel wyrywa się samoistnie. ponownie odesłałem odkurzacz na reklamację sytuacja powtórzyła się jeszcze 3 razy ręce opadają że technicy nie potrafią wziąć przyznać się do błędu i zwalają winę na użytkownika

Odwiedzałeś ostatnio Bosch Siemens?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • serwis gwarancyjny
  • serwis sprzętu gospodarstwa domowego

Podobne firmy w okolicy

BEKO

(4.57 )

AEG

(4.00 )

Amica

(3.87 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem