Akademia Podlaska

( 4.00 )

Opinie (2)

Jestem studentka studiów podyplomowych

Jestem studentka studiów podyplomowych. Niestety nie do końca jestem zadowolona. Tematykę studiów wybrałam mnie interesującą, przedmioty również ale "wykonanie" sie nie sprawdza. Wykładowcy opierają sie w dużej części na prezentacjach (czesto sporzadzonych przez poprzednie roczniki), jest kompletna dezinformacja ze strony uczelni ze jakies zajecia sie nie odbeda, wykładowcy maja w zwyczaju nie pojawiac sie na zajeciach bez uprzedzenia a przecież dorosły człowiek z obowiązkami pozaszkolnymi za to płaci.

Odwiedzałeś ostatnio Akademia Podlaska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

(1.00 )

Europejskie Centrum Rozwoju Omega

(0.75 )

Akademia Podlaska

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem