Excellent Office

( 4.10 )

Opinie (19)

Excellent Office to sklep którego brakuje mi na moim

Excellent Office to sklep którego brakuje mi na moim bielskim osiedlu, zresztą w niewielkiej okolicy również nie znajdę nawet podobnego, jest to zwykły papierniczy o dużym asortymencie, znajdziemy tam wszystko od ołówków po zeszyty, w nie najwyższych cenach. Fajne miejsce, ale raczej do poszperania pooogladania niż zakupów.

W celu zakupu artykułów papierniczych warto wybrać się

W celu zakupu artykułów papierniczych warto wybrać się właśnie tam. Ceny, choć nie są najniższe, są przystępniejsze niż np. w empiku. W Excellent Office można wykonać również usługi kserograficzne, jest są one bardzo drogie (40gr za kopię). W sklepie dodatkowo można kupić torebki na prezent, długopisy, pióra, różnego rodzaju kartki, notesy, zeszyty,mazaki, cienkopisy, zakreślacze, bruliony, rolki do kasy, metki do metkownicy. z wystawieniem faktury nie ma najmniejszego problemu. Obsługa jest miła, profesjonalna i potrafi doradzić. Ceny są przystępne. W sklepie jest czysto, choć wydaje się on trochę za ciemny.

Witam

Witam, na wstępie chciał bym poruszyć bardzo ważną kwestie jeżeli chodzi o umowy w firmie Excellent Office w Warszawie, którą prowadzi właściciele Robert Łączyński. Osoby zatrudniane są na wstępie oszukiwane gdyż dają sobie wystawiać umowy o zaniżonych kwotach niż w rzeczywistości otrzymują, co oczywiście daje właścicielowi tej firmy duże korzyści ponieważ odprowadza do urzędu skarbowego dużo mniejsze podatki, mówimy tu o osobach nie mających statusu ucznia gdyż z kolei studentom pracującym w tej firmie wystawiane są zawyżone kwoty co daje szefowi możliwość odliczania sobie podatku od osób studiujących w jego firmie - zgodzą się w tym wypadku ze mną wszyscy że właściciel kombinuje jak może aby tylko zarobić! Osoby w większości pracujące w sklepach mają umowy zlecenia przedłużane co miesiąc co powoduje niestabilność zawodową. Wyżej wymieniony prezes jest osobą nie słowną, a pisze tak ponieważ sam doświadczyłem wielu obietnic z jego strony a żadna nie miała nic wspólnego z rzeczywistością. Właściciel wykorzystuje nic nie świadomych pracowników do własnych korzyści materialnych. Pozdrawiam Oszukany

Późne dość sobotnie popołudnie

Późne dość sobotnie popołudnie. Z zakamarów pamięci usiłuję sobie przypomnieć gdzie, konkretnie w którym centrum handlowym jest sklep papierniczy. Mam konkretnie sprecyzowany zakup wizytownika. Sprawa jest na cito. Wiem. Najbliżej jest Centrum Handlowe Gocław. Tam zaś sklep Excellent Office oferujący asortyment dający nadzieję że kupię to czego potrzebuję. Wchodzę od razu kieruję się do lady za którą widzę ekspedientkę. Nie jest ona zajęta. Dzień dobry. Odpowiadam na powitanie i zapytuję o wizytowniki. Pani sprzedawczyni zadaje konkretne pytanie : Ma on być na wizytówki własne czy „obce, te otrzymywane” Ha. Tego nie przewidziałam, choć powinnam. Proszę o pokazanie i takich i takich. Przechodzimy na początek lady, pod którą jest gablota z towarem. Jeżeli chodzi o wizytowniki na wizytówki własne tu wyboru za dużego nie mam. W ofercie jest jeden model, metalowe pudełeczko, z dwoma przegródkami. Cóż decyduję się że go kupię. Raz że potrzeba pilna, dwa że wygląda całkiem całkiem i zdaje się być funkcjonalne. Cena może i do niskich nie należy ale też nie jest na tyle wysoka by z zakupu zrezygnować. Teraz jeszcze wizytownik na wizytówki otrzymywane. Tu jest wybór nie co większy choć też może nie w pełni satysfakcjonujący. Dwa rozmiary, kilka kolorów okładek. Ekspedientka mówi iż są one wykonane z wysokiej klasy skóry ekologicznej. Cenę 33 złotych przełykam. Gdyby czas nie naglił to bym może jeszcze poszukała innych ofert ale że mi się spieszy to nie marudzę. Ekspedientka z moimi wyborami wraca do kasy, ja jeszcze podchodzę do stojaka z torebkami prezentowymi. Wracam do lady. Pani prosi mnie bym chwilę poczekała. Jej koleżanka obsługuje klienta , podsumowuje jego zakupy a urządzenie kasowe jest jedno. Płacę kartą. Dostaję paragon. Opuszczam sklep usatysfakcjonowana. Kupiłam to co chciałam, dzięki pomocy pracownika i jego przyjaznej postawie zakupy pozostaną miłym wspomnieniem. Sklep w ofercie posiada asortyment z segmentu biuro szkoła i pokrewne. Jest też ksero. Warto zapisać sobie go w pamięci.

Odwiedzałeś ostatnio Excellent Office?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Studio Gwiazdka

(5.00 )

Samfix Papier

(5.00 )

SZAŁ -profesjonalny sklep plastyczny

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem