Agencja Kredytowa Super

( 2.50 )

Opinie (2)

Agencja Kredytowa Super mieści się w bardzo małym

Agencja Kredytowa "Super" mieści się w bardzo małym pomieszczeniu, w którym nie ma żadnej dyskrecji. Siedząc u Doradcy, można było zobaczyc dokumenty innych Klientów, a tam m.in: imię i nazwisko, pesel, miejsce zamieszkania, wysokość dochodów. W tym momencie uważam, że Agencja Kredytowa nie dba o ochronę danych osobowych swoich Klientów. Na biurkach pracowników bałagan, porozrzucane dokumenty, brak organizacji. Jedynym pozytywnym aspektem była obsługa Doradcy (kobieta), która była uprzejma i kompoetenta w tym co robi. Zdecydowanie odradzam.

Personel był kompetentny

Personel był kompetentny, bez jakichkolwiek problemów odpowiadał na zadane pytania. Pracownicy ubrani byli nienagannie. Została mi przedstawione oferta placówki, wszystko było przeprowadzane bardzo sprawnie, ale bez pośpiechu. Jedyną wadą placówki było to,że znajduje się ona w bardzo małym pomieszczeniu i nie czułam się tam swobodnie.

Odwiedzałeś ostatnio Agencja Kredytowa Super?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

DB Kredyt

(3.00 )

Lukas Raty

(2.50 )

PROVIDENT

(2.53 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem