e-dymek.com

( 1.07 )

Opinie (9)

Dno

Sprzedają towar którego nie mają na stanie. Wymieniają produkty z zamówienia na inne bez uzgodnienia z klientem.

Jakiś czas temu postanowiłam zawalczyć z nałogiem i

Jakiś czas temu postanowiłam zawalczyć z nałogiem i zainwestować w e-papierosa. Ze względu na korzystne promocje cenowe, wybrałam internetowy sklep e-dymek.pl, który ma swoją siedzibę na warszawskiej Pradze. Wybrałam kilka modeli ze strony internetowej, ale wolałam zobaczyć wszystko na miejscu. Pojechałam do sklepu i jestem mile zaskoczona. Każdego papierosa mogłam wypróbować (oczywiście dostałam jednorazowy ustnik) i zobaczyć, czy mi odpowiada. Zdecydowałam się na zakup e-papierosa, dodatkowej baterii, 2 liquidów oraz katomizerów. Dodatkowo 2 katomizery dostałam gratis. Jestem zadowolona i jeszcze odwiedzę ten sklep w celu uzupełnienia zapasów. Polecam!

Odwiedzałeś ostatnio e-dymek.com?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

kuchniapupila.pl

(4.50 )

Foto.it

(5.00 )

cal.pl

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem