P.H Wioleta Maszkowska

( 5.00 )

Opinie (3)

Potrzebowałam nowego portfela

Potrzebowałam nowego portfela ,bo mój był w fatalnym stanie.Udałam się więc do małego sklepiku przy ul. Bauera,jest tam duży wybór galanterii skórzanej.Jest tam bardzo bogaty asortyment dla różnej klienteli,droższe ,tańsze ,skóropodobne i ze skóry naturalnej.Każdy wybierze coś dla siebie w zależności od zasobności portfela.Ekspedientka bardzo miła słuzy radą,wyłożyła mi duzo portfeli ,tańsze ,droższe.Wybrałam z tych tańszych byłam bardzo zadowolona z zakupu i obsługi.Wygląd sklepu pamięta czasy PRL-u,przydałobysie troche remontu.

Odwiedzałeś ostatnio P.H Wioleta Maszkowska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Vip collection

(2.00 )

Plusit

(1.00 )

Barakuda

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem