P.H Wioleta Maszkowska

( 5.00 )

Opinie (3)

Potrzebowałam nowego portfela

Potrzebowałam nowego portfela ,bo mój był w fatalnym stanie.Udałam się więc do małego sklepiku przy ul. Bauera,jest tam duży wybór galanterii skórzanej.Jest tam bardzo bogaty asortyment dla różnej klienteli,droższe ,tańsze ,skóropodobne i ze skóry naturalnej.Każdy wybierze coś dla siebie w zależności od zasobności portfela.Ekspedientka bardzo miła słuzy radą,wyłożyła mi duzo portfeli ,tańsze ,droższe.Wybrałam z tych tańszych byłam bardzo zadowolona z zakupu i obsługi.Wygląd sklepu pamięta czasy PRL-u,przydałobysie troche remontu.

Odwiedzałeś ostatnio P.H Wioleta Maszkowska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Vip collection

(2.00 )

Plusit

(1.00 )

Barakuda

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem