P.H Wioleta Maszkowska

( 5.00 )

Opinie (3)

Potrzebowałam nowego portfela

Potrzebowałam nowego portfela ,bo mój był w fatalnym stanie.Udałam się więc do małego sklepiku przy ul. Bauera,jest tam duży wybór galanterii skórzanej.Jest tam bardzo bogaty asortyment dla różnej klienteli,droższe ,tańsze ,skóropodobne i ze skóry naturalnej.Każdy wybierze coś dla siebie w zależności od zasobności portfela.Ekspedientka bardzo miła słuzy radą,wyłożyła mi duzo portfeli ,tańsze ,droższe.Wybrałam z tych tańszych byłam bardzo zadowolona z zakupu i obsługi.Wygląd sklepu pamięta czasy PRL-u,przydałobysie troche remontu.

Odwiedzałeś ostatnio P.H Wioleta Maszkowska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Vip collection

(2.00 )

Plusit

(1.00 )

Barakuda

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem