Electric Midas

( 0.50 )

Opinie (3)

Miejsce gdzie można kupić elektronikę inną niż w marketach

Miejsce gdzie można kupić elektronikę inną niż w marketach, ceny konkurencyjne a czas realizacji zawsze na poziomie. Polecam.

Najpierw kupiłem przedmiot na allegro

Najpierw kupiłem przedmiot na allegro, cenna była najniższa w Polsce, okazało się, iż sklep jest osiedle obok więc szybko podjechałem, przywitał mnie uprzejmy Pan, szybko wyjaśniłem, iż kupiłem produkt przez allegro, szybkie sprawdzenie nicku na allegro wydanie towaru oraz zapłata, podziękowanie z uśmiechem na twarzy. Ogólnie wszystko ok. Zadałem jeszcze kilka pytań odnośnie sprzętu gdzie sprzedawca wykazał się dużą wiedzą. Sklep niestety obskurny, mały, ciasny.

Odwiedzałeś ostatnio Electric Midas?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fujitsu Siemens

(5.00 )

Hewlett-Packard

(2.82 )

Inwazja PC

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem