Electric Midas

( 0.50 )

Opinie (3)

Miejsce gdzie można kupić elektronikę inną niż w marketach

Miejsce gdzie można kupić elektronikę inną niż w marketach, ceny konkurencyjne a czas realizacji zawsze na poziomie. Polecam.

Najpierw kupiłem przedmiot na allegro

Najpierw kupiłem przedmiot na allegro, cenna była najniższa w Polsce, okazało się, iż sklep jest osiedle obok więc szybko podjechałem, przywitał mnie uprzejmy Pan, szybko wyjaśniłem, iż kupiłem produkt przez allegro, szybkie sprawdzenie nicku na allegro wydanie towaru oraz zapłata, podziękowanie z uśmiechem na twarzy. Ogólnie wszystko ok. Zadałem jeszcze kilka pytań odnośnie sprzętu gdzie sprzedawca wykazał się dużą wiedzą. Sklep niestety obskurny, mały, ciasny.

Odwiedzałeś ostatnio Electric Midas?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fujitsu Siemens

(5.00 )

Hewlett-Packard

(2.82 )

Inwazja PC

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem