Electric Midas

( 0.50 )

Opinie (3)

Miejsce gdzie można kupić elektronikę inną niż w marketach

Miejsce gdzie można kupić elektronikę inną niż w marketach, ceny konkurencyjne a czas realizacji zawsze na poziomie. Polecam.

Najpierw kupiłem przedmiot na allegro

Najpierw kupiłem przedmiot na allegro, cenna była najniższa w Polsce, okazało się, iż sklep jest osiedle obok więc szybko podjechałem, przywitał mnie uprzejmy Pan, szybko wyjaśniłem, iż kupiłem produkt przez allegro, szybkie sprawdzenie nicku na allegro wydanie towaru oraz zapłata, podziękowanie z uśmiechem na twarzy. Ogólnie wszystko ok. Zadałem jeszcze kilka pytań odnośnie sprzętu gdzie sprzedawca wykazał się dużą wiedzą. Sklep niestety obskurny, mały, ciasny.

Odwiedzałeś ostatnio Electric Midas?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fujitsu Siemens

(5.00 )

Hewlett-Packard

(2.82 )

Inwazja PC

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem