Aldi

( 4.21 )

Opinie (398)

Super

Godny polecenia sklep, wysoka jakość , przy kasie stoi się dosłownie chwilkę. Wiele typowych niemieckich potraw co jest dla mnie atutem ponieważ często kupuję "flaisch salat"

Chętnie robię zakupy w Aldi

Chętnie robię zakupy w Aldi. Przyciągają mnie super promocje i produkty inne niż w zwykłym sklepie. Ekspedientki są miłe i pomocne. Dużym plusem są kolejki do kas, które nie są duże.

Bardzo podoba mi się oferta sklepu Aldi

Bardzo podoba mi się oferta sklepu Aldi, która wyróżnia się spośród innych sklepów z żywnością. Ceny są dostosowane do jakości. Podczas mojej szybkich wizyt po kilka produktów, które zawsze tam kupuję pracownicy są zwykle życzliwi. Kolejki w tym sklepie są zawsze bardzo szybko rozładowywane. Jedyny minus to brak lady ze świeżym mięsem i wędlinami.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów

Jestem bardzo zadowolona z zakupów, uwielbiam świeże pieczywo, troszkę bałagan był w koszach na sali, ale poza tym wszystko było w porządku.

Plusem była miła obsługa i świeże pieczywo

Plusem była miła obsługa i świeże pieczywo. Wadą natomiast zbyt długa kolejka oraz bałagan w koszach z artykułami promocyjnymi.

Duży market

Duży market, jeden z lepiej zaopatrzonych w okolicy. Obsługa skora do pomocy, poproszona o informacje na temat produktu udziela jej rzetelnie. Świerze produkty na półkach. Sam sklep zadbany, czysty.Odejmuję jedną gwiazdkę za długie kolejki w godzinach popołudniowych, niestety często spowodowane brakiem personelu. Polecam! ;)

Sklep jak najbardziej godny polecenia

Sklep jak najbardziej godny polecenia. Produkty są ładnie uporządkowane, zawsze uzupełniony asortyment. Często sklep oferuje atrakcyjne promocje. Zawsze miła i pomocna obsługa. Wystarczająca ilość czynnych kas do ilości kupujących. Produkty żywnościowe zawsze świeże. Duży wybór produktów dla kupującego.

Wyjątkowo dobrze oceniam stoisko z warzywami i owocami

Wyjątkowo dobrze oceniam stoisko z warzywami i owocami, gdzie nie było wrażenia "gniecenia się" produktów, lecz wszystkie leżały obok siebie i wyglądały świeżo. Moim zdaniem warto byłoby dołożyć kilka gatunków kwiatów do wyboru (cięte lub doniczkowe). Warto przemyśleć też sposób układania asortymentu w koszach drucianych, bo w moim odbiorze panował tam straszny bałagan.

Zbyt mała liczba otwartych kas

Zbyt mała liczba otwartych kas. Zazwczyczaj otwarte są tylko dwie lub jedna kasa, przez co zakupy, które miały wydawać się szybkie znacznie się wydłużają.. Obsługa najczęściej jest miła.

Szybka i miła obsługa przy kasie

Szybka i miła obsługa przy kasie. Zawsze można liczyć na jakieś promocje.

Szybka i sprawna obsługa przy kasie

Szybka i sprawna obsługa przy kasie,Gdy pojawiło się więcej osób kasjerka zadzwoniła po następną kasjerkę, Duży wybór towaru dobrze porozkładany , widoczny dla klienta. Regały podzielone na mniejsze wyspy pozwalają dotrzeć szybciej do poszczególnych alejek. Panie zorientowane gdzie co się znajduje, otwarte aby pomóc klientowi. Co chwilę dowożone świeże pieczywo.

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Są tutaj dobre artykuły w przystępnych cenach.

Odwiedzałeś ostatnio Aldi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.40 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem