Wierzejki

( 0.50 )

Opinie (48)

Przestrzegam przed kupnem wędliny

Nabyłem w sklepie kiełbasę z szynki za 30zł to co znalazłem w środku przerosło moje oczekiwania w zyciu nie spodziewalem się chrzastek, skór o raz innych niezidentyfikowanych czesci miesa, oczywiscie nie zmielone tylko w kawalkach. Całą dokumentacje fotograficzną wysłałem do firmy wraz z etykietami oczywiscie brak odzewu i głupiego słowa Przepraszamy. Jeszcze raz przestrzegam szczególnie osoby z malymi dziećmi.

Miła obsługa

Miła obsługa, czysto, odpowiadają na "Dzień dobry", sprawna obsługa, małe kolejki.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi, personel, sprawność obsługi.

Przemiłe sprzedawczynie

Przemiłe sprzedawczynie, które chętnie doradzają w wyborze produktów. Świeże i dobre wyroby. Miła atmosfera zachęca do odwiedzania tego sklepy mięsnego. Panie, które tam pracują są schludnie ubrane, zawsze używają jednorazowych rękawiczek. Posiadają także szczegółową wiedzę na temat wyrobów, które oferują.

Odwiedzałeś ostatnio Wierzejki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Duda

(5.00 )

Farmer

(0.75 )

Gzella

(3.88 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem