Max Kebab

( 5.00 )

Opinie (6)

Bar typu fast

Bar typu fast-food oferujący różnego rodzaju dania - głównie mięsne. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Każda z osób, które przez mikrofon proszą o odbiór posiłków robiła to w sposób niezwykle uprzejmy i miły. Jedliśmy tam gyros, który był przyprawiony między innymi tymiankiem (!), a dodatkowo w daniu znalazła się pieczona zielona papryka. Na ścianie lokalu doniczki z ziołami :-) Dzięki panującej atmosferze i dobremu (jak na fast-food) jedzeniu, z przyjemnością się tam przychodzi.

Odwiedzałeś ostatnio Max Kebab?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem