Zyguła

( 2.01 )

Opinie (35)

Dno - sprzedano mi nie świeże szynki i inne wyroby...

Dno, kompletne dno. Zakupiłem wędlin na święta za 300 zł i zaoferowali mi hermetyczne zapakowanie wędlin. Tylko, że po otwarciu w domu wszystko było stare i niesmaczne . Obsługa jest na tyle cwana ,że naciągają na wyroby aby za wszelką cenę je sprzedać. Już kiedyś uciekłem do producenta Sobkowiaka gdyż już kiedyś wcześniej mnie u Zyguły też tak potraktowano ale łudziłem się, że być może coś się poprawiło i teraz wiem że to były tylko złudzenia . Nie polecam sklepu Zyguły w Rynku w Kożuchowie. Wracam do Sobkowiaka.Chcę aby moje dzieci smacznie jadły . Dno - właściciel powinien się wstydzić.

Super obsługa

Jestem zachwycona obsługą w tym sklepie, każda z pracujących Pań była bardzo uprzejma ilekroć robiłam tam zakupy. Szanują przepisy dotyczące pierwszeństwa wobec kobiet w ciąży o czym przekonałam się ostatnio, kiedy to Pani w delikatnie widocznej ciąży stojąca spokojnie w kolejce została zgłoszona przez klientkę stojącą za nią do obsługi. Pani się nigdzie nie spieszyło, czuła się dobrze i nie chciała wymuszać pierwszeństwa. Ale jak tylko padło hasło "kobieta w ciąży" od razu Pani kasjerka prosiła o podejście do przodu i od razu powiedziała, że w przyszłości ma od razu po wejściu do sklepu zgłosić ciążę, to jej prawo i dla firmy jest to priorytet.

Nie polecam. Obsługa jak za komuny!

Chciałam kupić mały kawałek żeberek (tzw. mięsne- tzn. droższe) na zupę. Pani mi powiedziała, że albo kupię połowę płata żeberek albo cały, bo jak im zostają kawałki to ich nie sprzedadzą, zwrotów nie ma, i muszą płacić z własnej kieszeni. Kuriozalne podejście-jak za komuny. Jeszcze się nie spotkałam z takimi wymogami. Wszędzie kupuję ile chcę, bez względu co to jest, a u ZYGUŁY jakieś peerelowskie zwyczaje. Chciałabym znać stanowisko właściciela sieci sklepów Zyguła, czy to tylko wymysł obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Panie bardzo nie miłe gdy klient chce się dowiedzieć coś o mięsie poza tym wędliny warte swoich cen. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

W sklepie Zyguła z mięsem i wędlinami panował porządek na

W sklepie Zyguła z mięsem i wędlinami panował porządek na półkach oraz na ladach. Od razu po wejściu do sklepu zapach zachęcał do podjęcia zakupów. W sklepie są wyroby producenta, które były smaczne a ceny są odpowiednie do jakości. Obsługująca mnie pani była miła i służyła radą.

Witam

Witam.Mam nadzieję, że to , co napiszę potraktujecie Państwo poważnie : od kilku lat jestem, a właściwie byłam smakoszem Państwa wędlin, lecz to , co sprzedajecie ostatnio pod nazwami: szynka dziadka za 39,99 zł/kg, polędwica tradycyjna za 37,99zł/kg, boczek zyguły za 35,99 zł/kg, szynka pieczona za 29,99 zł/kg nie zasługuje na swoje nazwy. Drogie wędliny mają w sobie olbrzymie ilości wody, która wycieka z nich już w ladach chłodniczych, pyszny kiedyś boczek zyguły po 2 dniach jest pokryty mazią - nie firmowałabym tego swoim nazwiskiem, nie przynosi to Rodzinie splendoru. Ceny są nieadekwatne do jakości produktów !!! Za wodę z ulepszaczami można zapłacić znacznie mniej, Nie wiem co jest tego przyczyną - brak nadzoru właścicielskiego czy też świadoma polityka dorobienia się za wszelką cenę . Niemniej jednak, jako były już klient stoiska w Netto, w Kożuchowie uważam, że w firmie przydałaby się solidna kontrola jakości, bo niedługo nawet dla zwierzaków nikt nie będzie u Państwa kupował wędlin. Nie pomogą promocje - nikt nie lubi być oszukiwany. Szkoda mi tylko sprzedawców , których macie zatrudnionych. Sprzedawanie LIPNEGO towaru w wysokich cenach sprawia, że te Kobiety wielokrotnie muszą tłumaczyć się klientom z tego na co właściwie nie mają wpływu. Mam nadzieję, że nie obciążacie ich za manko, spowodowane wyparowaniem wody z wędlin - jestem przekonana, że jest spora różnica w wadze między np. pseudo szynką wyciągniętą z worka, a tą samą szynką, która poleży w ladzie chociaż jeden dzień.Reasumując: było by mi wstyd firmować swoim nazwiskiem towar tak podłej jakości, sprzedawany w tak wysokich cenach.Liczę na Państwa odpowiedź

Bardzo dobre

Bardzo dobre, świeże wyroby w niezbyt wygórowanych cenach. Zdecydowanie polecam

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Zawsze świeże i tanie wendliny. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio Zyguła?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Duda

(5.00 )

Farmer

(1.00 )

Gzella

(4.81 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem