Satpol

( 3.00 )

Opinie (27)

Super! Nigdy nie byłam tak zadowolona z jakiejkolwiek

Super! Nigdy nie byłam tak zadowolona z jakiejkolwiek firmy. Panie w biurze, bardzo miłe i pomocne. Zamówienie i montaż błyskawiczne. Jakość rewelacja! Z dekoderem HD z SATPOLU obraz na telewizorze jest wprost przepiękny! Raz miałam problem z internetem, zadzwoniłam na telefon serwisowy, a Pan przyjechał do mnie po godzinie i naprawił usterkę! Z czystym sumieniem mogę polecić!

Odwiedzałeś ostatnio Satpol?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.24 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem