Satpol

( 1.06 )

Opinie (29)

Bardzo słabo

Satpol bardzo lekceważąco traktuje osoby, które podpisały z nimi umowę; podpisałem jako jeden z nielicznych zgodę na zainstalowanie nowych urządzeń, które zupełnie się nie sprawdziły i nie mogłem korzystać z internetu, urządzenia były wątpliwej jakości, kilkukrotnie naprawiane/wymieniane przez pracowników satpolu; moja prośba o zadośćuczynienie została odrzucona, a w odpowiedzi przeczytałem, że ich zdaniem powodem braku internetu był... mój laptop... bardzo słabe

Super! Nigdy nie byłam tak zadowolona z jakiejkolwiek

Super! Nigdy nie byłam tak zadowolona z jakiejkolwiek firmy. Panie w biurze, bardzo miłe i pomocne. Zamówienie i montaż błyskawiczne. Jakość rewelacja! Z dekoderem HD z SATPOLU obraz na telewizorze jest wprost przepiękny! Raz miałam problem z internetem, zadzwoniłam na telefon serwisowy, a Pan przyjechał do mnie po godzinie i naprawił usterkę! Z czystym sumieniem mogę polecić!

Najlepsza firma z jaką miałam do czynienia

Najlepsza firma z jaką miałam do czynienia. Miła Pani w biurze poinformowała mnie o wszystkich warunkach umowy, Rozpisała ile będę płacić w kolejnych miesiącach, a montaż odbył się od razu na drugi dzień. Montażyści wszystko sprawnie podłączyli, posprzątali po sobie i wszystko działa świetnie. Zdecydowanie polecam!!

Odwiedzałeś ostatnio Satpol?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.33 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem