cooltura taxi

( 2.75 )

Opinie (5)

Średnio

Taksówkarz może i miły ale przewiózł nas dookoła. Takiego robienia w konia jeszcze nie widziałem. Ostatni raz korzystam z usług tej sredniej korporacja.

Super chłopaki na bajerze .Git korporacja!!!

Szybko,tanio,bezpiecznie .Tylko cooltura i długo długo nic!!!

Korzystałem kilka razy

Korzystałem kilka razy. I w tygodniu i w weekend. Czas oczekiwania na taksówkę około 5-10min. Na vana z płatność kartą musieliśmy poczekać jakieś 15min. Póki co się nie zawiodłem. Moja ocena 4/5.

Na początku korzystania z korporacji cooltura taxi byłam

Na początku korzystania z korporacji cooltura taxi byłam bardzo zadowolona ze względu na ceny. Niestety wraz z rozrostem tej korporacji jakość ich usług dramatycznie zaczęła spadać. Bardzo trudno jest się tam dodzwonić. Drugim minusem jest długi okres oczekiwania. Ostatnim razem czekałam 23 minuty gdyż okazało się, że dyspozytorka wysłała taxi pod zupełnie inny adres. Próbując wyjaśnić sytuację twierdziła, że kierowca zabrał innego pasażera. Dopiero po przyjeździe taxi okazało się że dyspozytorka ściemniała. Pan taksówkarz całą droge tłumaczył mi nie pytany jaką to hołotę (młodzież) musi wozić w sobotę nad ranem z imprez do domów. Później nie chciał wydać mi reszty. Jedynym plusem tej korporacji jest cena. Proponuję zmienić nazwę, z "coolturą" nie mają nic wspólnego!

Od roku korzystam z tej korporacji

Od roku korzystam z tej korporacji . Panie które przyjmują zamowienia odkąd pamietam nie były sympatyczne ... ale od jakiegoś czasu to przechodzą same siebie zawsze mają problem z zamowieniem taksówki i próbują same ustalić miejsce przyjazdu niekoniecznie korzystne dla klienta .... często było tak że kiedy zamawiałam taksówkę Pani chciała mi zmienić zdanie nigdy sie nei zgadzałam i już był problem a dwa dni temu kiedy była ulewa chciałam zamówić taksówkę z godzinnym wyprzedzeniem odmówiono mi i powiedziano że mam zadzwonić 15 min przed wyjazdem ja zadzwoniłam 25 min przed wyjazdem tym razem też mi odmowiono i od tamtej pory mój numer tel został zawieszony ponieważ byłam nieuprzejma..... jeżeli chodzi o kierowców to większa część jest bardzo miła

Odwiedzałeś ostatnio cooltura taxi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Taxi 9194 Toruń

(1.00 )

Korporacja Taxi 9622

(4.50 )

Sawa Taxi

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem