cooltura taxi

( 4.50 )

Opinie (3)

Super chłopaki na bajerze .Git korporacja!!!

Szybko,tanio,bezpiecznie .Tylko cooltura i długo długo nic!!!

Korzystałem kilka razy

Korzystałem kilka razy. I w tygodniu i w weekend. Czas oczekiwania na taksówkę około 5-10min. Na vana z płatność kartą musieliśmy poczekać jakieś 15min. Póki co się nie zawiodłem. Moja ocena 4/5.

Na początku korzystania z korporacji cooltura taxi byłam

Na początku korzystania z korporacji cooltura taxi byłam bardzo zadowolona ze względu na ceny. Niestety wraz z rozrostem tej korporacji jakość ich usług dramatycznie zaczęła spadać. Bardzo trudno jest się tam dodzwonić. Drugim minusem jest długi okres oczekiwania. Ostatnim razem czekałam 23 minuty gdyż okazało się, że dyspozytorka wysłała taxi pod zupełnie inny adres. Próbując wyjaśnić sytuację twierdziła, że kierowca zabrał innego pasażera. Dopiero po przyjeździe taxi okazało się że dyspozytorka ściemniała. Pan taksówkarz całą droge tłumaczył mi nie pytany jaką to hołotę (młodzież) musi wozić w sobotę nad ranem z imprez do domów. Później nie chciał wydać mi reszty. Jedynym plusem tej korporacji jest cena. Proponuję zmienić nazwę, z "coolturą" nie mają nic wspólnego!

Odwiedzałeś ostatnio cooltura taxi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Taxi 9194 Toruń

(1.00 )

Korporacja Taxi 9622

(4.50 )

Sawa Taxi

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem