Stary Dziwnów Hotel & Spa

( 4.00 )

Opinie (2)

Wygodny odpoczynek nad morzem

Hotel dość nowoczesny, położony blisko morza. Niewielki basen, sala zabaw z konsolą do gier. Jedzenie smaczne. Pokoje przestronne i czyste. Mały parking i ładna okolica. Idealne miejsce dla rodzin i par.

Wraz z narzeczonym uwielbiamy Hotel & Spa Stary Dziwnów w

Wraz z narzeczonym uwielbiamy Hotel & Spa Stary Dziwnów w Dziwnowie. Jesteśmy tam częstymi gośćmi. Przyjemnie spędzamy romantyczne weekendy poza sezonem (gdy na dworze chłodno a pogoda nie zawsze sprzyja spacerom po parku) właśnie w tym miejscu. Stary Dziwnów to miejsce wyjątkowe. Hotel- dom nad samym morzem… poza sezonem cisza, spokój, niewielu gości, a każdy traktowany jest wyjątkowo! Urządzony w ciepłych beżach i brązach, pięknie wykończone łazienki, przestronne pokoje doskonale wyposażone (zarówno telewizja kablowa, jak i dostęp do internetu czy room service). Fantastyczna kuchnia, przemili kelnerzy i cudowna restauracja pozwalają relaskowac się każdym zmysłem. Przyjeżdżając do Starego Dziwnowa czujemy się, jakbyśmy odwiedzali starych dobrych znajomych. Auto zostawiamy na strzeżonym, ogrodzonym parkingu na tyłach hotelu. Panie w recepcji witają nas z uśmiechem, są niezwykle dyskretne i uprzejme. Zgadują życzenia gości, zanim oni sami zdąża o nich pomysleć. Za każdym razem staramy się korzystać z innych ofert przygotowanych przez hotelowe SPA (zawsze jest to piękny basen, jacuzzi, łaźnia parowa oraz sauna wliczone w cenę pokoju,hotelowe szlafroki oraz dyskretne przejście do SPA, z dala od recepcji i restauracji bardzo nam się podoba). Wyjątkowo do gustu przypadły nam masaże czekoladowe, niezwykle aromatyczne i relaksacyjne (do wyboru AŻ 32 smaki czekolady… ) Orientalne masaże oraz ‘Sekret Miłości’ pakiet weekendowy dla par. Wita nas wtedy słodki deser, pokój przygotowany jest specjalnie dla nas.. wyjątkowe potrawy, desery, wina… czujemy się jak para królewska! Polecam Stary Dziwnów Hotel & Spa wszystkim tym, którzy chcą choć na chwilę oderwac się od problemów dnia codziennego, tym którzy chcą poczuć się wyjątkowo… na nowo zakochać bądź sprawić niespodziankę ukochanej osobie.

Odwiedzałeś ostatnio Stary Dziwnów Hotel & Spa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem