Hobbit

( 4.50 )

Opinie (1)

Mój bart chciał kupić tani zegarek elektroniczny ze

Mój bart chciał kupić tani zegarek elektroniczny ze stoperem. Zegarek jest mu potrzebny do biegania. Poszliśmy do sklepu Hobbit na ul. 3-go Maja 1A. Sklep znajduje się w małym centrum handlowym na 1 pietrze. Nie ma tam niestety dużego wyboru takich zegarków. Owszem miał pan kilka zegarków elektronicznych ale w jednych byłby problem z wymianą paska a inne były już w cenie ok 70 zł. Ale stoisko wygląda całkiem ładnie. jest ładnie oświetlone i zegarki są dobrze wyeksponowane. Właściciel jest miły i chciał jak najlepiej doradzić w wyborze zegarka.

Odwiedzałeś ostatnio Hobbit?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantika

(5.00 )

Just Time

(4.50 )

SWATCH

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem