Interbus

( 0.50 )

Opinie (13)

Bardzo zle

Bus nie odjechał o podanej godzinie z powodu tego ze czekał na pociąg który przyjedzie z Kijowa.Kierowca powiedział czekać jeszcze godzinę.Jest to bardzo nie uczciwe według innych pasazerów które mieli bilet i juz czekali w autobusie Rozumiem ze kazdy chce zarobić ale nie kosztem innych ludzi

Kierowca nieuprzejmy, arogancki

Już na samym początku podczas zakupu biletu zachowanie kierowcy budzi wiele wątpliwości. Pan bardzo nieprzyjemny i arogancji. Na grzeczna prośbę i zapytanie czy byłaby możliwość wysadzenia na przystanku.... Cyt.. Nie bo tutaj się nie zatrzymuje, musiałem wyjść 5 km dalej na przystanku gdzie pan łaskawy się sam zatrzymał.... Porażka naprawdę, nie rozumie zachowania kierowcy.. I tak sobie firma psuje renomę i opinie...

Trasa Katowice

Trasa Katowice - Kraków: kierowca był nieuprzejmy i udzielał złośliwych odpowiedzi na normalne pytania, a w dodatku 2 razy doszło do kontroli. Ciekawe po co sprawdzać 2 razy tych samych pasażerów, skoro nikt po drodze nie wsiadał, a i tak wszyscy kupują bilety u kierowcy? Wiadomo po co - żeby nabić w butelkę tych, którym bilet się zapodział!

Jeżdzę na urlop z tą firmą od 4 lat z Krakowa nad morze

Jeżdzę na urlop z tą firmą od 4 lat z Krakowa nad morze. Firma chwali się że ma toalete w autokarze, szkoda tylko że w tak długiej podróży nie można z niej korzystać. Robią 3 przerwy na stacjach benzynowych lub przy wyznaczonych postojach na autostradzie na rozprostowanie kości ewentualne skorzystanie z toalety. Podróż jak i jakość obsługi w drodze nad morze jest w miarę poprawna ( działa klimatyzacja, jest kawa herbatai coś słodkiego, obsługa miła ) to droga powrotna to jakieś nie porozumienie. Gdy wracałam w tym roku klimatyzacja nie została włączona przy temperaturze 28 stopni o 19:30 w Łebie tylko nawiew. Przy zmianie kierowców nawiew został wyłączony a następnie zamknięto luk na dachu. Gdy podeszłam do kierowcy ( on i opiekunka autokaru mieli chłodno, siedzieli w polarach ) z prośbą o włączenie klimatyzacji otworzono tylko luk. Innym razem opiekunka powiedziała że mamy się sami sobą zająć bo ona jest zmęczona i idzie spać... co też uczyniłaJeśli macie do wyboru Inter bus lub Polskiego Busa to wybierzcie to drugie. Obsługa miła i pomocna w każdą stronę, klimatyzacja zawsze włączona, zdecydowanie lepszy poczęstunek, TOALETA CZYNNA przez całą drogę, internet i mają gniazdka elektryczne. Komfort zdecydowanie lepszy

Nowe busy i komfort podróżowania nie zastąpią braków

Nowe busy i komfort podróżowania nie zastąpią braków personalnych pracowników.Trasa katowice - Władysławowo.Czytałem komentarze na temat tej firmy z przed jakiś trzech - czterech lat - tragedia. Myślałem że coś się zmieniło, lecz niestety. Ta firma to totalne dno. Brak kontaktu z jedynym numerem który podają. Można dzwonić i trzy dni i się nie dodzwonić. Jest ok gdy wszystkie idzie zgodnie z ich planem. W sytuacji awaryjnej brak jakiejkolwiek pomocy, czy empatii dla klientów. Tak jak by pracownicy pracowali w firmie za karę. Polityka i model biznesowy jest taki, że ludziom można w pluć w twarz a oni i tak będą jeździć bo jest tanio. Koszt na dwie osoby tam i z powrotem - 340zł, wrażenia- bezcenne.

Często jeżdżę z tym przewoźnikiem i jestem zadowolona

Często jeżdżę z tym przewoźnikiem i jestem zadowolona. Kierowcy są sympatyczni i zazwyczaj chętnie udzielają dodatkowych informacji, np. o godzinie odjazdu/przyjazdu albo o przystankach, a w wyjątkowych sytuacjach zgadzają się wysadzić kogoś po drodze. Trasa przebiega przez autostradę, więc czas przejazdu jest dobry. Busy są nowe i zadbane, z działającymi pasami, klimatyzacją i lampkami. Był taki czas, kiedy na przystanku za każdym razem zostawała grupka chętnych, dla których brakło już miejsca - firma zatroszczyła się o klientów i podstawiła dodatkowy bus, teraz nie ma już problemów. Cena biletu troszkę wysoka w porównaniu do konkurencji.

Niestety ocena taka a nie inna z powodu kompletnej

Niestety ocena taka a nie inna z powodu kompletnej obcesowości kierowcy. Nie dość, że nie chciał udzielić wprost odpowiedzi kiedy odjeżdża ani dokąd to na moją reakcję żeby powiedział wprost wybuchnął "że przecież pisze na aucie, drukowanymi trzeba?" Dodam, że stały 3 busy wszystkie takie same. Ogólnie zazwyczaj kierowcy są mili i kompetentni ale tym razem trafiłem na kompletnego buca. Ten kierowca prowadził autobus z Katowic do Rybnika o 17:15.

Podróżowałam busem z Katowic do Krakowa

Podróżowałam busem z Katowic do Krakowa. Do tego środka komunikacji nie byłam przekonana. Niemniej wybrałam go, ponieważ opinie innych osób były pozytywne, no i czas podróży był czynnikiem działającym za. Na trasie z Katowickiego dworca PKP do dworca PKS w Krakowie zanotowałam tylko cztery przystanki. Trasa prowadząca A-4 ką jest optymalna. Wewnątrz było czysto, a kierujący był bardzo uprzejmy. Nie było "zmuszania do słuchania ulubionej muzyki", co często ma miejsce w tego typu środkach transportu. Wysiadając w Krakowie zapytałam o godziny odjazdów do Katowic. Otrzymałam bardzo uprzejmą odpowiedź dotyczącą stanowiska, oraz otrzymałam rozkład odjazdów na trasie Katowice-Kraków i Kraków-Katowice. Już dziś wiem, że jeśli będę musiała wybrać środek lokomocji na tej trasie, to będzie to inter-bus.

Firma zajmuje się transportem osób busami z Rybnik do

Firma zajmuje się transportem osób busami z Rybnik do Katowic. Busy przyjeżdżają punktualnie są zadbane zarówno z zewnątrz jak i w środku. Czas podróży uwarunkowany jest sytuacją na drogach ( busy jeżdżą przez autostradę A4). Kierowcy większości są mili i nie stwarzają problemów pasażerom. Jedynym minusem są chwilowe zmiany w rozkładach jazdy.

Odwiedzałeś ostatnio Interbus?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.88 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem