Przewozy Regionalne - POLREGIO

( 1.27 )

Opinie (244)

Porażka zmienić zarząd!

Pociąg ze Świnoujścia do Poznania PR, weekend. Obsługa pociągu bez zarzutu. Jazda i wygląd pociagu, byłyby rewelacyjne, gdyby ktoś inteligentny inaczej z zarządu nie postanowił odłączyć jednego wagonu! Skandal! Ludzie po kilka godzin stojący w korytarzu przy wejściu, na schodach, w przejsciu, rodziny z dziećmi niemogący usiąść jak w cywilizowanym kraju! Normalnie Polska to drugie Indie. Nie po to płacimy za bilety by tłuc się setki kilometrów ściśniętych jak na zesłanie do Treblinki czy Oświęcimia!! Zwolnić zarząd bo takie podróżowanie jest karygodne! Cała reszta, na którą składa się obsługa sprzedaży biletów czy obsługa pociagu na plus.

PORAŻKA

Czy ktoś kto zarządza tym czymś monitoruje co się dzieje w tej firmie???? Skład od Bydgoszczy do Gdyni ( i z powrotem ) co najmniej 3 x za krótki!!!!!! Ludzie ściśnięci na korytarzach i w przedziałach gorzej jak w wagonach bydlęcych!!!! Pociąg, który zatrzymuje się na wszystkich stacjach i na każdej wsiadają ludzie!!! nawet konduktor nie chodził bo by się nie przecisnął a pewnie jeszcze się bał żeby za tych baranów co tym zarządzają nie oberwać. Na zewnątrz 15 stopni a w składzie klima na maxa!!! Pasażerowie wyciągali ubrania żeby się nie przeziębić. No ale mój komentarz raczej nic nie zmieni - ocena i opinie mówią same za siebie... a możnowładcy z zarządu i tak swoją pensyjkę zgarną...żal (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Odradzam

Odradzam przewoźnika. Wagony gorsze niż za czasów prl_u. Czas jazdy zbyt długi. Konduktorzy szukają pieniędzy na każdym kroku, doliczaja kwoty równowartości przejazdu za wyrażenie checi kupienia biletu u nich. Tłumaczenie że trzebabylo kupić bilet w kasie jest nie na miejscu, najpierw stwórzcie te kasy na stacjach, najlepiej całodobowe, a potem dyskutujcie.

XiX wiek

Koszmar! Mam wrażenie, że ta firma to kpina z polskich kolei. Zakup biletu przez internet bez rejestracji niemożliwy. Sama rejestracja to droga przez mękę. Omijać szerokim łukiem.

Porażka

Miejsc siedzących brak, klimatyzacja wieje mrozem. Kolejny raz gdy jadę w ciągu ostatnich 3mies jestem chora dzień później, mam silny ból głowy i okolic karku. Jest zepsuta, zanieczyszczone, cieknie, lodówka niesamowita. Gdzie to zgłosić?

Jest źle

Pociąg jadący do Poznania z nad morza, 5 wagonów, cały zapchany, ludzie nie mają gdzie stać a co dopiero siedzieć. 5 wagonów w sobotę? To jakiś kiepski żart. Może zanim utworzycie połączenie to ustalcie ilość wagonów do danego dnia i pory.

Najgorsze przeżycie

Nie polecam nikomu. Uciekajcie z tych pociągów. Kto normalny sprzedaje 5x więcej biletów niż jest miejsc? Nie ma gdzie usiąść, nie ma gdzie stać. Bardzo niemiła Pani Konduktor. Istny dramat i porażka.

Najgorsza podroz

Przez całą drogę klimatyzacja działała tak mocno, że każdy z pasażerów musiała ubrać się w kurtki. Konduktor pomimo wielu uwag dotyczących mrozu nie wyłączył klimatyzacji.

Regio nie stać na dobrą infolinie

Infolinia nie odpowiada w godzinach 8:00, 10:00, 15:00 w dni robocze. To chyba jakiś żart.

Trole kolejowe

Widze po komentarzach ze kolejarze podnosza sobie srednia wystawiajac w kolko ten sam kometarz super heheje i tak sa menelami wiecznie nachlanymi z brakiem kompetencji i sprzetu .

Kupa

Pociagi spoznione o ponad godzine na trasie 1.5 godziny a kanar jeszcze bezczelnie bilety sprawdza. Kokejarze wiecznie nachlani 4 godzinki dziennie pracy a wyplata prawie 5000. Zabralbym polowe to by zaczeli funkcjonowac a nie chlac. W japoni za 4 minuty spoznienia w roku wszystkich pociagow dyrektor poddal sie do dymisji a u nas menele bezczelne nic nie robia unikac ludzie autobusy i samochody bo pkp to porazka.

Odwiedzałeś ostatnio Przewozy Regionalne - POLREGIO?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PKP

(4.65 )

PKP Intercity

(4.67 )

Metro Warszawskie

(4.32 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem