Life - Med

( 1.02 )

Opinie (6)

Niemiła obsługa

Radzę właścicielowi zadbać o kulturę osobistą pracowników. Problem z niemiłą obsługą jak widzę nie zmienia się, pani która umawia wizyty przez telefon, nie daje dojść do słowa, przerywa, mówi wyuczoną formułkę, mimo że pacjent stara się coś powiedzieć - nie daje dopóki sama nie skończy, mimo że wyraźne słyszy, że po drugiej stronie słuchawki ktoś ma pytania - Na które w końcu odpowiada z pretensjami i można mieć wrażenie że robi to z wielkiej łaski. Nie takiej obsługi się spodziewam.

Byliśmy dziś z żoną w Lecznicy Life

Byliśmy dziś z żoną w Lecznicy Life - Med w Grodzisku Mazowieckim. Budynek przedmiotowej lecznicy robi bardzo dobre wrażenie z zewnątrz ale już przy wejściu widać długą kolejkę oczekujących osób. Wewnątrz również jest bardzo sympatycznie, dobre wrażenie robi duże akwarium ale minusem jest zbyt mała liczba miejsc siedzących. Panie na recepcji są bardzo miłe i dobrze zorganizowane. Na lekarza czekaliśmy prawie kwadrans ale sama wizyta oceniana jest przez mnie bardzo dobrze.

Odwiedzałeś ostatnio Life - Med?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.20 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem