Life - Med

( 1.02 )

Opinie (6)

Niemiła obsługa

Radzę właścicielowi zadbać o kulturę osobistą pracowników. Problem z niemiłą obsługą jak widzę nie zmienia się, pani która umawia wizyty przez telefon, nie daje dojść do słowa, przerywa, mówi wyuczoną formułkę, mimo że pacjent stara się coś powiedzieć - nie daje dopóki sama nie skończy, mimo że wyraźne słyszy, że po drugiej stronie słuchawki ktoś ma pytania - Na które w końcu odpowiada z pretensjami i można mieć wrażenie że robi to z wielkiej łaski. Nie takiej obsługi się spodziewam.

Byliśmy dziś z żoną w Lecznicy Life

Byliśmy dziś z żoną w Lecznicy Life - Med w Grodzisku Mazowieckim. Budynek przedmiotowej lecznicy robi bardzo dobre wrażenie z zewnątrz ale już przy wejściu widać długą kolejkę oczekujących osób. Wewnątrz również jest bardzo sympatycznie, dobre wrażenie robi duże akwarium ale minusem jest zbyt mała liczba miejsc siedzących. Panie na recepcji są bardzo miłe i dobrze zorganizowane. Na lekarza czekaliśmy prawie kwadrans ale sama wizyta oceniana jest przez mnie bardzo dobrze.

Odwiedzałeś ostatnio Life - Med?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.36 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem