Life - Med

( 1.02 )

Opinie (6)

Niemiła obsługa

Radzę właścicielowi zadbać o kulturę osobistą pracowników. Problem z niemiłą obsługą jak widzę nie zmienia się, pani która umawia wizyty przez telefon, nie daje dojść do słowa, przerywa, mówi wyuczoną formułkę, mimo że pacjent stara się coś powiedzieć - nie daje dopóki sama nie skończy, mimo że wyraźne słyszy, że po drugiej stronie słuchawki ktoś ma pytania - Na które w końcu odpowiada z pretensjami i można mieć wrażenie że robi to z wielkiej łaski. Nie takiej obsługi się spodziewam.

Byliśmy dziś z żoną w Lecznicy Life

Byliśmy dziś z żoną w Lecznicy Life - Med w Grodzisku Mazowieckim. Budynek przedmiotowej lecznicy robi bardzo dobre wrażenie z zewnątrz ale już przy wejściu widać długą kolejkę oczekujących osób. Wewnątrz również jest bardzo sympatycznie, dobre wrażenie robi duże akwarium ale minusem jest zbyt mała liczba miejsc siedzących. Panie na recepcji są bardzo miłe i dobrze zorganizowane. Na lekarza czekaliśmy prawie kwadrans ale sama wizyta oceniana jest przez mnie bardzo dobrze.

Odwiedzałeś ostatnio Life - Med?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.37 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem